Alessandro International to od 1989 roku światowy lider w pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Jako jedna z wiodących marek na świecie doceniana jest dzięki innowacyjności i najwyższej jakości. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu, wielu patentom oraz niezliczonej ilości wprowadzonych na rynek produktów firma ciągle potwierdza swoją wiodącą rolę na rynku.

W portfolio produktowym marki znajduje się około 3 tys. produktów dostępnych w 30 tys gabinetów na całym świecie (w tym 3 tys. gabinetów w Polsce).

alessandro kreuje trendy rynku nail design dzięki nowatorskim, chronionym patentami produktom.

Nasze Hity!

striplac – pierwszy na świecie lakier peel-off i najlepiej sprzedający się lakier na świecie! Spełnienie marzeń wszystkich kobiet. Pierwszy na świecie lakier o trwałości do 10 dni, który nie odpryskuje i nie wymaga użycia zmywacza. Po delikatnym podważeniu i zdjęciu lakieru płytka pod spodem jest zdrowa i nie uszkodzona. To najbardziej rewolucyjny produkt od momentu wynalezienia lakieru!

System Colour Code: 4 systemy – 1 kolor Unikalny na rynku system czyli lakiery tradycyjne, lakiery hybrydowe, żele oraz lakiery Striplac w perfekcyjnie dopasowanych do siebie ponad 100 przepięknych kolorach!

Firma alessandro International posiada w swojej ofercie preparaty, które spełniają wszystkie wymagania nowoczesnego światowego rynku nail design. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia salonom oraz ośrodkom spa wszystkiego, co niezbędne w celu dostarczania usług najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy wszystkich Profesjonalistów, którzy podzielają z nami tą wspólną pasję.

„alessandro International – profesjonaliści dla profesjonalistów „