Endermologia – Czasami, nawet mordercze treningi oraz drakońska dieta, nie dają nam efektów w postaci sylwetki, o jakiej marzymy.

Mimo dobrego wyglądu większości partii, pozostać mogą miejsca, na których pozostaje tkanka tłuszczowa, której ciężko się pozbyć.

Z pomocą w takiej sytuacji przychodzą zabiegi, których celem jest usuwane tkanki tłuszczowej. Pierwszym z nich jest  Aqualyx, który polega na miejscowej aplikacji preparatu, który rozpuszcza tkankę tłuszczową na danym obszarze.
Jeżeli natomiast chcemy zadziałać kompleksowo, możemy skorzystać z zabiegu endermologii, który działa na całe ciało. Jest to  masaż podciśnieniowy, który skutecznie pomaga pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawiając przy tym jakość i wygląd skóry.

Spośród innych, efektywnych zabiegów, wymienić możemy karboksyterapie oraz elektrostymulację. Te zabiegi wykonywane w seriach, z należytą przerwą dają znakomite efekty. Dla osób, ceniących sobie naturalne kosmetyki, najwyższej jakości polecany jest pielęgnacyjny zabieg Body Strategist.

 

 

image_pdfimage_print