Drenaż limfatyczny wykonany w salonie She He

Niezwykle przyjemny, komfortowy zabieg, który dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Drenaż limfatyczny to forma płytkiego, delikatnego masażu, opartego wyłącznie na naskórku i tkance po nim umiejscowionej. Zamiast klasycznego, nacisku w postaci ugniatania masażysta skupia się na masowaniu poszczególnych części ciała. To forma relaksu, która w bardzo krótkim czasie poprawia samopoczucie i komfort codziennego funkcjonowania.

Przede wszystkim drenaż limfatyczny ma szerokie zastosowanie, zarówno jako zabieg pielęgnacyjny, kosmetyczny, jak i rodzaj terapii leczniczej, wpływającej w znacznym stopniu na układ limfatyczny człowieka. Nie tylko modeluje sylwetkę, przyczyniając się do spadku wagi ale także likwiduje wszelkiego rodzaju obrzęki. Drenaż jest polecany wielu osobom, które są po urazach i wymagają odpowiedniej rehabilitacji. Top bezinwazyjna metoda, która sprawdza się niemalże w każdym przypadku.

Już pierwsze minuty zabiegu sprawiają, iż człowiek czuje silnie odprężenie i relaks a regularnie stosowane masaże zdecydowanie poprawiają samopoczucie na długi czas. Co ciekawsze oferowana przez nas usługa przyczynia się do skutecznego oczyszczania organizmu z zalegających toksyn. Wszystko za sprawą pobudzenia układu limfatycznego, który zdecydowanie lepiej pracuje, uzdrawiając organizm od wewnątrz. Powstawanie popularnych obrzęków ma miejsce w trakcie trwania ciąży, po porodzie a także w codziennych sytuacjach zmęczenia nóg bądź poważnych zabiegach chirurgicznych. Polecany przez naszych specjalistów drenaż wpływa korzystnie na skupiska limfy, które dostają w niemalże naturalny sposób rozbite i niwelują opuchliznę na ciele.

Kiedy najlepiej zdecydować się na drenaż limfatyczny?

Opisywany zabieg może być formą uzupełniającą dietę, wpływającą na spalanie tkanki tłuszczowej i pozbycie się pomarańczowej skórki. To zabieg polecany także w przypadkach poważniejszych urazów kończyn, jak również propozycja relaksu dla kobiet w połogu.