fryzjer

She- He to doświadczenie połączone z ogromną pasją. Nasi styliści wiedzą, w jaki sposób zadbać o włosy i sprawić, że będą one zdrowe i naturalne każdego dnia.

Salon fryzjerski to nie tylko same fryzury- to również odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne, specjalistyczne, bezpieczne dla użytkowników produkty. Fachowa wiedza w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem umożliwia proponowanie Klientom rozwiązań najlepszych do indywidualnych problemów i potrzeb.

Fryzjerstwo w wykonaniu naszych stylistów to coś więcej niż same upięcia czy zmiana koloru. To przede wszystkim pasja, zaangażowanie i rozumienie codziennych trudności w pielęgnacji i układaniu włosów. Nasi Klienci mogą zatem liczyć na fachową pomoc i pomysły, sprawdzające się w każdej sytuacji. Zastosowanie wysokiej jakości produktów pielęgnacyjnych zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Usługi fryzjerskie w Atelier She – He stanowią pomysł, dedykowany kobietom i mężczyznom, bez względu na wiek. Zapewniamy nowoczesne i indywidualnie dopasowane pomysły.

Wszystkim zainteresowanym z chęcią pomożemy wybrać koncepcje podkreślające naturalne piękno i zdrowy wygląd. W końcu włosy są naszą pasją!


JTNDY2VudGVyJTNFJTBBJTNDcCUzRSUwQSUzQ2ElMjBocmVmJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZzaGVoZS52ZXJzdW0uY29tJTJGJTIyJTIwdGFyZ2V0JTNEJTIyX2JsYW5rJTIyJTNFJTNDYnV0dG9uJTIwY2xhc3MlM0QlMjJidXR0b25zaWRlJTIyJTNFUkVaRVJXQUNKQSUzQyUyRmJ1dHRvbiUzRSUzQyUyRmElM0UlMEElM0MlMkZwJTNFJTBBJTNDcCUzRSUwQSUzQ2ElMjBocmVmJTNEJTIyJTJGY2VubmlrJTJGJTIyJTNFJTNDYnV0dG9uJTIwY2xhc3MlM0QlMjJidXR0b25zaWRlJTIyJTNFQ0VOTklLJTNDJTJGYnV0dG9uJTNFJTNDJTJGYSUzRSUwQSUzQyUyRnAlM0UlMEElM0MlMkZjZW50ZXIlM0U=