Wykonanie usługi trwała ondulacja na włosach, to odważny krok w stronę czasami diametralnej zmiany wizerunku kobiety. Następuje to wtedy, gdy któraś z pań, posiadająca proste włosy, zapragnie pięknej burzy loków na swojej głowie.
Z pomocą przychodzi właśnie ten zabieg, który potrafi całkowicie odmienić wygląd kobiety.

Co to jest trwała ondulacja?

Jest to zabieg, wykonywany przez doświadczonych, profesjonalnych fryzjerów, który polega na zmianie struktury włosów. Wykorzystanie chemicznych środków, powoduje zmianę, która umożliwia nadanie włosom pożądanego kształtu – w tym wypadku loków. Aby tego dokonać używa się specjalnych wałków, które pomagają w nadaniu odpowiedniego wyglądu fryzury. Jest to poważna ingerencja we włosy i może skończyć się bardzo źle, jeżeli nie skorzystamy z usług profesjonalnego zakładu fryzjerskiego.

Jak wygląda ondulacja Kielce?

Zaczyna się od nawijania włosów na wałki, aby nałożyć specjalny płyn ondulacyjny. Następnie po ok. 20 minutach spłukuje się ten płyn. Ostatni etap to regeneracja zniszczonych po zabiegu włosów, za pomocą preparatów odżywczych.

Istnieją dwa typy trwałej ondulacji. Jest to owulacja zasadowa i kwaśna. Pierwsza z nich, ma silne działanie, dzięki czemu otrzymujemy efekt mocno pokręconych włosów. Efekt ten utrzymuje się przez stosunkowo długi czas. Drugi z nich jest łagodniejszy w działaniu i charakteryzuje się lżejszym skrętem włosów oraz krótszym efektem.

Pielęgnacja włosów po trwałej

Wygląd włosów, zależy od tego, jak o nie zadbamy. Po zabiegu jakim jest ondulacja, z pewnością należy staranie przyłożyć się do pielęgnacji włosów. Zaleca się stosowanie suszarki z dyfuzorem, która pomoże zwiększyć objętość włosów. Również stosowanie wałków jest dobrym pomysłem po pewnym czasie po zabiegu, gdyż skręt włosów słabnie. Bardzo ważne jest również nawilżanie włosów, używając do tego specjalnych masek czy odżywek.

Trwała ondulacja – dla kogo?

Włosy kręcone, polecane szczególnie są energicznym i młodym dziewczynom, o regularnych rysach twarzy. Nie poleca się trwałej kobietom, posiadającymi okrągłą twarz. Przede wszystkim należy pamiętać, że ondulacja Kielce, wykonywana jest na włosach, które są zdrowe i mocne.

Ile kosztuje trwała?

Za taką usługę w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim, zapłacimy ok. 70zł – 240zł w zależności od długości włosów.

Koloryzacja włosów w salonie She he kliknij.