Jeden z najpopularniejszych zabiegów, który od wielu lat cieszy się powodzeniem i uznaniem ludzi w różnym wieku- masaż klasyczny, nazywany również szwedzkim. Idealne rozwiązanie rozluźniające, skupiające się wyłącznie na kręgosłupie lub też na całym ciele. Jego podstawową funkcją jest pobudzenie układu krwionośnego, limfatycznego oraz mięśniowego całego organizmu, dzięki czemu człowiek czuje się zrelaksowany i nabiera energii na resztę dnia.

W gabinecie she-he.pl mogą uzyskać Państwo dwa rodzaje tego przyjemnego zabiegu- masaż klasyczny kręgosłupa oraz całego ciała. W zależności od potrzeb i oczekiwań nasi specjaliści pozwolą na odrobinę odprężenia po ciężkim dniu, a dzięki zastosowaniu aromatycznych olejków wpłyną także na dobre samopoczucie i jeszcze lepszy humor.

Masaż klasyczny kręgosłupa.

Zabieg tego rodzaju jest dedykowany osobom o siedzącym trybie życia, którym towarzyszą napięcia i bóle szczególnie w barkach i ramionach. Często jest traktowany jako forma rehabilitacji, które realnie wpływa na samopoczucie. Regularnie przeprowadzane zabiegi wpływają korzystnie na organizm, zapobiegając zwyrodnieniom oraz skrzywieniom kręgosłupa.

Dla kogo dedykowane są takie zabiegi?

Choć nie ma reguły, z doświadczenia wiemy, iż masaż szwedzki wybierany jest najczęściej przez mało aktywne osoby, które żyją w ciągłym stresie. Odpowiednio przeprowadzony zabieg umożliwia utrzymanie ciała w dobrej kondycji i zapewnia zniwelowanie dokuczliwych bóli, zwłaszcza w rejonie kręgosłupa. W naszym salonie poznają Państwo czym jest profesjonalnie wykonany masaż a towarzysząca mu atmosfera pozwoli na zapomnienie o codziennych problemach czy trudnościach.

Masaż klasyczny całego ciała.

Zabieg tego rodzaju, który wykonywany jest w naszym salonie pozwala na skuteczną poprawę całego organizmu. Pobudzenie krwi w poszczególnych partiach ciała poprawia dotlenienie komórek, co ma wpływ także na wygląd skóry, jej sprężystość i gładkość. Taka forma zabiegu może być traktowana nie tylko w sposób leczniczy ale również relaksacyjny. Doskonała okazja na pozbycie się codziennego stresu i uzyskanie chwili wyłącznie dla siebie.