Botoks to niezwykle popularna substancja, która znana jest ze zmniejszenia napięcia mięśni. Jest to lek, który od dawna uważany jest za eliksir młodości, który szeroko rozpowszechniony jest w medycynie estetycznej.

Botoks Kielce – dla kogo?

Botoks, czyli inaczej toksyna botulinowa polecana jest naszym pacjentkom, które posiadają widoczne zmarszczki. Dzięki zabiegowi z użyciem tego preparatu możliwe jest uzyskanie efektu młodszego wyglądu skóry. Wskazaniem do zabiegu jest przede wszystkim chęć redukcji zmarszczek na czole, wygładzenie tzw. kurzych łapek oraz usunięcie zmarszczek mimicznych. Botoks polecany jest także wszystkim, którzy posiadają zmarszczki w okolicach kącików ust oraz problem z nadpotliwością i bruksizmem. Toksyna botulinowa pomaga także w leczeniu migreny, w przypadku alergicznego nieżuty nosa oraz w uśmiechu dziąsłowym.

Botoks Kielce – przebieg zabiegu

Po wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań pacjent w naszym salonie oddawany jest w ręce wykwalifikowanego personelu, który za pomocą strzykawki z cienką igłą wstrzykuje kwas botulinowy. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Trwa ok. 20 minut i jest praktycznie bezbolesny. Botoks zapewnia długotrwałe i świetne efekty.

Cennik medycyna estetyczna