FILOZOFIA LINII
Linia Natinuel,dostępna w salonie kosmetycznym She and He została stworzona z myślą o pielęgnacji i zdrowiu twojej skóry, opiera się na najnowszych badaniach i innowacjach w dziedzinie dermatologii oraz na ugruntowanym doświadczeniu w branży kosmetyki estetycznej, zdobytym przez starannie dobrany, nowatorski zespół naukowy. Najważniejszą cechą linii Natinuel jest to, że stanowi ona idealny „pomost” między medycyną a kosmetyką estetyczną, co stało się możliwe dzięki odejściu od przestarzałej koncepcji kosmetyki i otwarciu nowych możliwości poprzez wprowadzenie do branży kosmetyki estetycznej bioceutyków molekularnych. Każdy produkt do użytku profesjonalnego i domowego zawiera zestaw składników aktywnych, dobranych tak, aby w synergiczny i ukierunkowany sposób działały one na różne problemy skóry oraz wynikające z nich niedoskonałości.

To prawdziwe skarby dla zdrowia i piękna skóry, odkrycia najnowszej generacji.
A nawet przyszłej: Natinuel, next generation:

  • Skutecznie
  • Szybko
  • Konkretnie
  • Racjonalnie

Natinuel został oficjalnie uznany przez A.M.I.A. Associazione Italiana Medici Antiaging (Włoskie Stowarzyszenie Lekarzy Anti-Aging).

MISJA LINII
Natinuel powstaje jako skuteczna i ukierunkowana odpowiedź na potrzeby współczesnej kobiety, która w nowoczesny sposób dąży do tego, aby być piękną i aby czuć się piękną.
Chronić „kapitał biologiczny” skóry. Nie wystarczy ochrona przed zmarszczkami, przebarwieniami i fałdami grawitacyjnymi – dziś badania kosmetyczne mają nowy cel. Nie skupiają się one już na „objawach”, ich perspektywa jest bardziej całościowa: koncentrują się na skórze, próbując przedłużyć skuteczność jej metabolizmu. Ośrodki badań kosmetycznych działają na podobnej zasadzie, jak medycyna ogólna, która w ostatnich dziesięcioleciach umożliwiła wzrost średniej długości życia ludzi, a teraz troszczy się o to, aby utrzymać w dobrym zdrowiu pokolenie „baby-boomerów”, wydłużając okres ich tak zwanego „życia aktywnego”. Perspektywa anti-agingu została poszerzona, dziś dąży się do zwiększenia potencjału aktywności komórek, wydłużając średni czas życia keratynocytów, rozwiązując „węzły” w niciach kolagenu i kierując – po raz pierwszy – uwagę na komórki macierzyste. W tej tendencji Natinuel zajmuje uprzywilejowaną pozycję. Podejście to jest wspierane przez wyniki badań naukowych, a jego efekty są gwarantowane przez naukę i technologie kosmetyczne.

EWOLUCJA NAUKOWA KOSMETYKI
Bioceutyki molekularne (B.M.) to produkty najnowszej generacji do użytku profesjonalnego i domowego, które są w stanie całkowicie zrewolucjonizować leczenie niedoskonałości skóry, zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i w domu. Są to produkty charakteryzujące się bardzo wysoką aktywnością dermatologiczną, w których wykorzystywane są wyłącznie substancje o udowodnionej naukowo skuteczności i posiadające faktycznie aktywny biochemiczny mechanizm działania na różne komórki skóry. Bioceutyki molekularne, charakteryzujące się synergicznym działaniem zawartych w nich związków aktywnych oraz metodą funkcjonowania opartą na interaktywności, działają selektywnie na wszystkie zmiany strukturalne na poziomie naskórka, skóry właściwej i błony łączącej skórę właściwą z naskórkiem, w znaczącym stopniu zapobiegając powstawaniu wszelkich niedoskonałości skóry. W świecie kosmetyki estetycznej otwierają się szeroko nowe drzwi: bioceutyki molekularne – doskonałe połączenie nauki i biotechnologii.

NATINUEL, PRZYSZŁOŚĆ W TERAŹNIEJSZOŚCI
Natinuel to nowoczesna linia bioceutyczna opracowana i stworzona na podstawie dokładnej analizy badań naukowych dotyczących ogólnie starzenia się skóry (chrono i foto-aging), a w szczególności wielu związanych z tym procesem zmian biofunkcjonalnych i strukturalnych, które prowadzą do powstawania różnych niedoskonałości skóry. W Natinuel odnajdujemy doskonałą synergię między nauką a zaawansowanymi biotechnologiami. Każdy produkt wchodzący w skład linii został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, zarówno pod względem jego struktury, jak i właściwości bioaktywnych. Linia ma pełny zakres zastosowania: leczy skórę w całej jej strukturalnej złożoności, ukierunkowując swoje wyspecjalizowane działanie na:

NASKÓREK
BŁONĘ ŁĄCZĄCĄ SKÓRĘ WŁAŚCIWĄ Z NASKÓRKIEM
SKÓRĘ WŁAŚCIWĄ
TKANKĘ PODSKÓRNĄ

INTERAKTYWNOŚĆ
Natinuel to pierwsza marka, która wprowadza na rynek pielęgnacji urody koncepcję interaktywności: prawdziwe działanie MIKROCHIRURGII BIOLOGICZNEJ, której celem jest całkowity restyling wszystkich elementów strukturalnych, od których zależą parametry estetyczne będące wyznacznikiem rzeczywistego odmłodzenia i restrukturyzacji biologicznej w bezprecedensowym wymiarze. Jednoczesne działanie w różnych warstwach skóry w połączeniu z wysokim stopniem specjalizacji mikrostrefowej sprawiają, że pielęgnacja INTERAKTYWNA to coś bezsprzecznie innowacyjnego, co jeszcze do niedawna było nie do pomyślenia w świecie kosmetyki estetycznej.

BADANIA
Dla tych, którzy zajmują się bioceutykami molekularnymi, podstawowym założeniem jest kierowanie uwagi na ostatnie odkrycia, na nowe wynalazki kosmetyczne, na zasoby, które udostępniają nauka i technologia, a także na najbardziej innowacyjne surowce. Dlatego Natinuel posiada awangardowe zaplecze naukowe, dzięki któremu badania i rozwijanie nowych formuł oraz nowych rozwiązań stanowią nasz mocny punkt. W ten sposób można łączyć dobroczynny wpływ poszczególnych składników aktywnych, uzyskując zarówno w salonie kosmetycznym, jak i w domu najlepszy możliwy rezultat. To wyzwanie – wyzwanie osiągania jak najlepszych wyników – Natinuel pokonuje dzień po dniu dzięki filozofii pracy, która na pierwszym miejscu stawia badania.