Upięcia ślubne 2021

Wybierasz się na wesele jako gość? Oprócz olśniewającej, eleganckiej sukienki, zdecydowanie potrzebujesz ekstra makijażu i świetnej fryzury. Upięcia ślubne 2021 są wybierane przez większość kobiet. Są rewelacyjnie wyglądającym i wygodnym rozwiązaniem. Każdy sezon, przynosi nam nowe odsłony upięć weselnych. Obecnie, królują efektowne i lekkie upięcia, kucyki, niskie uczesania oraz warkocze w różnych wersjach.

Klasyczna elegancja

Pewnie wiesz o tym, że klasyka nigdy się nie nudzi i zawsze jest w modzie. Minimalizm i prostota, czasami daje lepszy efekt niż wymyślne fryzury. Klasyczna fryzura na wesele charakteryzuje się przed wszystkim gładko zaczesanymi kokami, lecz mogą być to również wysokie upięcia i te tuż nad karkiem. Klasyczne upięcie jest uporządkowane i proste.

Kucyk

Zdawać by się mogło, że jest to zbyt prosta fryzura jak na tak wielką okoliczność. Nic bardziej mylnego. Istnieją setki wariacji kucyka, który może podczas wesela wyglądać olśniewająco. Możesz zrobić go z loków, podpiąć częściowo, lub połączyć z warkoczem i stworzyć niepowtarzalną fryzurę boho.

Niskie upięcie

Ta fryzura, to istny hit w ostatnim czasie. Występuje w wersji klasycznej i lekkim uczesaniu. W tym upięciu pójdziesz zarówno na eleganckie wesele jak i te swobodne, które odbywa się na zewnątrz.

Warkocz grecki (kaskadowy)

Bardzo efektowna wersja warkocza, który jest zazwyczaj bogato zdobiony. Efekt „wow” gwarantowany/ Nie jest tak skomplikowany, na jaki wygląda.

Upięcie z warkocza

Sam warkocz daje nam również możliwość upięcia, zarówno niskiego, jak i wysokiego. To delikatna i subtelna propozycja, dla tych Pań, które nie chcą za bardzo wyróżniać się fryzurą.

Upięcie na bok

Popularną wersją, tworzącą upięcia ślubne jest upięcie na bok. Takie upięcie, zrobisz zarówno w formie kucyka, warkocza, jak i luźnego upięcia z loków.

Oferta ślubna salonu she he