Okres szalonych studniówek już niebawem!

Salon kosmetyczny She-He przygotował zatem specjalną ofertę studniówkową, kierowaną do nastoletnich klientów. To połączenie elegancji i nowoczesnych trendów, pozwalających na zabłyśnięcie wśród znajomych ze szkoły.

Nasza propozycja łączy w sobie profesjonalną fryzurę, manicure i pedicure nie tylko dla kobiet, oraz makijaż, pozwalający na podkreślenie kobiecego wyglądu. Prezentowane pakiety umożliwiają poczucie się dobrze we własnej skórze i stworzą kompozycję z wybraną kreacją czy towarzyszącymi jej dodatkami.

Udana zabawa to nie tylko towarzystwo, ale również efektowny wygląd, zapewniający pewność siebie. Polecamy więc koncepcje oferowane przez stylistów, dla których perfekcyjny wygląd to pasja i wieloletnie doświadczenie.

Polecamy:

Nowoczesny makijaż, dopasowany do kształtu twarzy, karnacji, koloru oczu i kreacji wybranej przez młode kobiety. Oparty na najnowszych trendach, wydobędzie z każdej Pani naturalne piękno i blask. Utrzymany w dowolnej kolorystyce, z pewnością zadowoli najbardziej wymagające Klientki.

Wytrzymała i efektowna fryzura, oparta na dopasowaniu do długości i grubości włosa. Utrzymana w odpowiednim stylu, będzie stanowić idealne podkreślenie całego wyglądu.  Dzięki szerokiej wiedzy w zakresie fryzjerstwa, proponowane rozwiązania utrzymają się przez całą noc szalonej zabawy.

Delikatny i subtelny, a może bardziej widoczny i ciekawy manicure i pedicure. Stworzony z pasją, dobrany do kolorystyki przygotowanej wcześniej kreacji. Klasyczny bądź dodatkowo zdobiony. Podkreśli dłonie młodych kobiet i mężczyzn. Będzie idealnym rozwiązaniem na wiele dni.