Wella Professional jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i sprawdzonych marek w świecie fryzjerstwa. Pielęgnacja włosów z jej kosmetykami jest przyjemnym działaniem, przynoszącym zaskakujące rezultaty. Dlatego nasz salon zdecydował się na wprowadzenie specjalistycznych kosmetyków tego producenta. Dla nas liczy się faktyczny efekt oraz ochrona włosa na każdym etapie działań. Specyfiki Wella Professional zawierają w sobie najnowsze formuły, pozwalające na przywrócenie blasku i zdrowego wyglądu. Każda kobieta, która miała okazję stosować rozwiązania tej firmy z pewnością zdecyduje się na kolejne zabiegi z ich udziałem. She & He jest salonem dbającym przede wszystkim o bezpieczeństwa i zadowolenie Klientów, stąd też rozwiązania stosowane u najlepszych stylistów.
Zawsze na pozycji lidera technologicznych innowacji, System Professional w dalszym ciągu ustala wysokie standardy dla indywidualnej pielęgnacji włosów.
Teraz, korzystając z 30 lat doświadczenia, System Professional udoskonala sam siebie – z najwyższej jakości technologią – nastaje nowa era pielęgnacji włosów. Wstąp do świata System Professional. Zaawansowana technologia pielęgnacji włosów wkłada w ręce Twojego Fryzjera idealne narzędzie, aby sprostać indywidualnym potrzebom Twoich włosów.

System pielęgnacji włosów dostępny w salonie fryzjersko kosmetycznym She and He SP jest teraz jeszcze lepszy. Pielęgnacja indywidualnie dopasowana do indywidualnych potrzeb Twoich włosów i skóry głowy.
Przedstawiamy:
– Najnowsze formuły, które oferują najwyższej jakości pielęgnację dla najbardziej wymagających włosów i skóry głowy
– Stworzone przez ekspertów produkty, które można łączyć tak, aby zaspokajały potrzeby różnych typów włosów i spełniały indywidualne oczekiwania klientek salonu (np. volumize shampoo + repair conditioner do włosów cienkich i zniszczonych)
– Nowoczesny i świeży nowy wygląd produktów Zapytaj swojego Fryzjera SP o portfolio produktów, których precyzja jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Bądź świadkiem rewolucji w salonie – nowe usługi od SP – Spersonalizowana Alchemia Włosów od Wella Professionals.
Nowoczesna technologia pielęgnacji włosów SP w rękach Twojego Fryzjera w salonie She nad He Kielce. Tak jak słowo Alchemia – ‘Al-kimia’ oznacza kombinację tego, co doskonałe, Spersonalizowana Alchemia Włosów SP łączy w sobie najnowszą technologię pielęgnacji włosów oraz szeroką wiedzę Twojego Fryzjera na temat piękna, które łącząc się tworzą perfekcyjny styl dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Skorzystaj z perfekcyjnej dualistycznej pielęgnacji włosów!

Pielęgnacja najwyższej jakości bez kompromisów Zadbaj o siebie korzystając z indywidualnej pielęgnacji włosów bez kompromisów. Dlaczego miałabyś wybierać między różnymi korzyściami, jakie dają Ci produkty do pielęgnacji włosów? Dlaczego objętość LUB połysk skoro możesz mieć objętość i połysk? ESENCJA wygładzająca, nawilżająca, regenerująca, nadająca objętość czy ESENCJA do włosów farbowanych – każda ze skoncentrowanych ESENCJI została stworzona tak, aby zwiększyć korzyści, jakie daje Twoim włosom idealna dla nich maska SP. Używając produktów SP Twój Fryzjer może łączyć dwie różne korzyści w jednej „skrojonej na miarę” kuracji, tworząc perfekcyjne, indywidualne piękno włosów. Przedstawiamy 5 różnych ESENCJI, które połączone z wybraną maską SP pozwalają stworzyć 35 spersonalizowanych receptur na pielęgnację włosów … objętość łączy się ze wspaniałym połyskiem … gładkość z intensywną regeneracją … długotrwałe nawilżenie ze wspaniałym blaskiem koloru.

Kiedy objętość łączy się Dlaczego objętość lub połysk, skoro możesz mieć i objętość i połysk?

Maska nadająca połysk SP Shine Define Mask wygładza powierzchnię włosów nadając im niesamowity połysk. Nowa ESENCJA Zwiększająca
Objętość – w połączeniu z jedną z masek SP nadaje włosom widoczną objętość. Zapytaj fryzjera w salonie She and He Wella SP o stworzoną indywidualnie dla Ciebie kurację SP składającą się z Twojej ulubionej maski SP i dodanej do niej Esencji Wygładzającej, Nawilżającej, Regenerującej, Nadającej objętość lub Chroniącej Kolor Włosów Farbowanych. Zadbaj o siebie korzystając z indywidualnej pielęgnacji włosów bez kompromisów. z olśniewającym blaskiem włosów

Wyjątkowy, skrojony na miarę Twoich potrzeb włosów SP system pielęgnacji

Dzięki działaniu formuł zawartych w produktach SP oraz synergii systemu produkty SP skutecznie działają w różnych obszarach pielęgnacji włosów i skóry głowy. Różne korzyści płynące z pielęgnacji: dla każdego rodzaju włosów SP oferuje Ci rozwiązanie idealne dla Ciebie.
8 różnych linii produktów:
Wygładzenie, Regeneracja, Połysk, Objętość, Ochrona Koloru, Ochrona Wrażliwej Skóry Głowy, Nawilżenie
i Zapobieganie łupieżowi, które mogą być łączone na różne sposoby w celu stworzenia precyzyjnego, indywidualnego systemu pielęgnacji włosów w domu.