Makijaż dzienny – ulubiony strój kobiety.

Każda z nas ma swój dzienny rytuał, w którym nakładanie makijażu to świętość i sztuka, jak się okazuje, trudna do opanowania. Chociaż pozornie, wykonanie makijażu dziennego wydaje się dość prostego, niejednokrotnie miałyśmy okazję przekonać się, ile trudności sprawia dobranie odpowiedniego podkładu, który pokryje się z kolorem skóry. Nie tylko jego odcień jest ważny, ale również skład kosmetyku, którego znajomość pomaga uniknąć podrażnień.

Dobór palety barw to tylko jeden z elementów składających się na subtelny, lekki i naturalny efekt. Ważny jest także sam sposób nakładania poszczególnych produktów. Wielkość pędzelka i jego kształt w dużej mierze wpływają na to, czy rysy naszej twarzy zostaną podkreślone, czy zgubimy swój charakter pod warstwą make – up’u.

Salon kosmetyczny she – he doradza jak zrobić doskonały makijaż dzienny.

W całym procesie ważne jest przede wszystkim odpowiednie dobranie kosmetyków. Tonacje kolorystyczne powinny być zbliżone do odcieni pastelowych, które wyglądają na twarzy łagodnie, przez co nie rzucają się tak mocno w oczy. W makijażu codziennym chodzi przede wszystkim o świeży, estetyczny i zadbany wygląd, w końcu ten rodzaj make up’u to miły dodatek do naszej urody.

Najtrudniejsze zadanie to dobór odpowiedniego podkładu, który musi być idealnie dopasowany do koloru skóry, jednak zadanie to może ułatwić szeroki wybór kosmetyków, w jakie zaopatrzone są renomowane drogerie.

Także podkreślenie rzęs powinno być tylko lekkim akcentem, dlatego najlepiej unikać dużej ilości tuszu. Usta najlepiej podkreślić błyszczykiem bądź pomadką o stonowanej barwie.

Oczywiście innym, skutecznym oraz polecanym rozwiązaniem, które ułatwi nam przyszłe nakładanie makijażu jest wizyta w salonie kosmetycznym. Dzięki profesjonalnej obsłudze, dowiemy się jakich kosmetyków i kolorów najlepiej używać. To również możliwość aby podpatrzeć co nieco z techniki, jakiej używa się podczas tworzenia make up’u.

Cena takiej usługi jest naprawdę niska, dlatego wiele kobiet decyduje się na częste wizyty, które są także chwilą na złapanie oddechu i relaksu.

Cennik makijaż