Mezoterapia ma bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Stosuje się ją między innymi w celu redukcji rozstępów, zmarszczek, przebarwień, oraz w profilaktyce cellulitu i łysienia. Seria zabiegów może przynieść doskonałe rezultaty. To także doskonała alternatywa inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Systematyczne wizyty u dermatologa, seria masaży pielęgnacyjnych, a nawet stosowanie drogich kremów i balsamów do ciała – to wciąż za mało, aby poradzić sobie ze zmianami potrądzikowymi, cellulitem oraz zmarszczkami na twarzy.

W sytuacjach, w których zwykle zabiegi kosmetyczne nie wystarczają, a chirurgia plastyczna nie jest konieczna, najlepszą alternatywą staje się mezoterapia igłowa. Dzięki mezoterapii skóra odzyskuje jędrność, staje się wygładzona i pełna blasku. W praktyce medycznej zabieg polega na zaaplikowaniu substancji takiej, jak m.in.: kofeina, kwas hialuronowy, jak również L-karnityna w określoną partię ciała. Wskazane substancje mają bowiem właściwości odżywcze, a ich podanie znacznie zwiększa prawdopodobieństwo na szybkie i bezpieczne zahamowanie procesów starzenia.

Świetne wyniki osiągane w toku leczenia sprawiły, że obecnie mezoterapie stosuje się niemal w każdym zakresie. Zabieg można przeprowadzać zarówno na wypadanie włosów, redukcje zmarszczek, eliminowanie rozstępów oraz w leczeniu trądziku, a nawet atopowego zapalenia skóry. Tak samo jak w przypadku innych zabiegów medycyny estetycznej częstotliwość wykonywania mezoterapii wpływa na ogólny efekt leczenia. Zatem, im częściej podaje się skórze substancje odżywcze, tym większa skuteczność zabiegu. W zależności od preferencji mezoterapię powinno się powtarzać przez okres kilku miesięcy.

W Kielcach mezoterapię igłową oferuje wiele salonów medycyny estetycznej, jednak warto powołać się na profesjonalistów, którzy od lat wyznaczają nowe trendy w tej dziedzinie. Salon SHE&HE to jeden z prekursorów mezoterapii igłowej na kieleckim rynku kosmetycznym, dlatego warto skorzystać z ich usług i przekonać się o rezultatach mezoterapii igłowej „na własnej skórze”.

Mezoterapia Kielce – jakie efekty można uzyskać?

Mezoterapia jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej powszechnych metod zatrzymujących procesy starzenia się skóry. Jest to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą zachować zdrowy i młody wygląd skóry. Mezoterapia Kielce skutecznie redukuje takie dolegliwości jak:

  •         Zmarszczki na twarzy, dekolcie oraz szyi,
  •         Zmiany potrądzikowe,
  •         Blizny i keloidy,
  •         Przywraca zwiotczałej i odwodnionej twarzy blask.

Mezoterapia Kielce – czy warto skorzystać z zabiegu?

Prewencyjne stosowanie balsamów do ciała oraz kremów do twarzy może nie wystarczyć, aby utrzymać zdrową oraz jędrną skórę. W celu uzyskania młodzieńczego wyglądu warto włączyć zabieg pielęgnacyjny w postaci mezoterapii, który wykazuje dużą skuteczność w odświeżaniu wyglądu i uelastycznianiu skóry.

Cennik medycyna estetyczna