O Salonie fryzjerskim kosmetycznym She He

Salon fryzjersko kosmetyczny She He jest wyjątkowym miejscem, gdzie wiedza wraz z doświadczeniem umożliwia tworzenie nowych, oryginalnych rzeczy.
Nasi fryzjerzy i kosmetyczki to sprawdzeni ludzie, stawiający na zadowolenie i codzienny komfort Klientów. Ten niecodzienny fryzjer Kielce jest zatem propozycją dla najbardziej wymagających.
Oferta tego miejsca skupia się na profesjonalnych produktach i narzędziach, bez których precyzyjna i twórcza praca nie byłaby możliwa. Dlatego w naszym salonie she he znajdą Państwo najlepszych producentów z całego świata. Ich obecność jest gwarancją zadowolenia oraz ochrony zdrowia.
Z kolei gabinet kosmetyczny jest rozwiązaniem dla każdego, kto po ciężkim dniu w pracy szuka spokojnego relaksu i odpoczynku.

Przyjazna atmosfera, indywidualne podejście oraz wygodne leżanki pozwolą odpocząć i nabrać energii na dalsze działania.
Nasi specjaliści z delikatnością i wiedzą pomogą w wyborze odpowiednich zabiegów, przynoszących zaskakujące efekty. Ich różnorodność sprawia, że miejsce to jest odwiedzane przez coraz większą ilość Klientów. Kosmetyczka Kielce skupia się na bezpieczeństwie i stosowaniu rozwiązań sprawdzonych i używanych przez najlepsze salony na świecie.
To dlatego zabiegi wykonywane są przy pomocy specjalistycznego i certyfikowanego sprzętu. Istotną naszej pracy jest również zachowanie odpowiedniej higieny.
Dlatego odwiedzając salon mają Państwo pewność, iż poza komfortem dostaną najwyższą jakość wykonywanych usług.

Dlatego zapraszamy zarówno nowoczesny kobiety, jak i mężczyzn.

Pracownicy

She & He
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

Adres:
ul. Jasna 24, 25-523 Kielce

Dane:
Nip: 9591336445
Regon:292683225

Numer Konta Mbank: 04 1140 2004 0000 3002 8117 3706

Wystawiamy faktury VAT za usługi i produkty na życzenie klienta.