Niezmiennie, dużą popularnością cieszą się upięcia włosów z warkoczem tzw warkocz. Najczęściej wybieramy je na wesela, studniówki czy bale sylwestrowe. Ta fryzura, jest również dobrym pomysłem na codzienną stylizację.

Jak wykonać upięcie włosów warkocz?

Nie jest to łatwa czynność, jednak proste upięcia w warkocze możemy zrobić w domu.

Pierwszym etapem jest podział włosów na 2 partie – dolną oraz górną. Upleć luźny – z każdej części i zwiąż go gumką. Następnie dolny wystylizuj w okrągły kok, by spiąć go wsuwką. Górny warkocz wsuń pod kok i zepnij spinkami. Efekt końcowy utrwal lakierem. Wyróżniamy pięć rodzajów warkocza: dobierany francuski, holenderski, duński czy kukiełka. W mieście Kielce upięcia z warkoczem to pomysł na efektowną fryzurę, pasującą zarówno do jeansów i bluzy sportowej, jak i kreacji na wesele. Wbrew pozorom wyczarowanie spektakularnych splotów wcale nie jest trudne! U nas w Kielcach poznasz najprostsze sposoby na 6 efektownych fryzur z warkoczami. Wykonamy je szybko i bez problemu. Fryzury z warkoczem zdają egzamin nie tylko na spacerze po deptaku, ale również w biurze czy na czerwonym dywanie. Chociaż kojarzą się przede wszystkim z romantycznym stylem oho, mogą mieć również charakter sportowy,  nowoczesny czy rockowy. Za takimi zjawiskowymi uczesaniami przepadają gwiazdy, które noszą je na wiele okazji, od treningu po rozdanie nagród.  Wbrew pozorom wykonanie fryzury z warkoczem nie musi wymagać od Ciebie nadludzkich umiejętności. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość, przygotować kilka pomocnych kosmetyków i akcesoriów, a później w zaciszu własnej łazienki poćwiczyć przed lustrem rozmaite warianty splotów: proste warkocze, ślimaczki, dobierańce,  koszyczki. Nie wiesz, jak stworzyć modne uczesania z warkoczem? Oto 6 naszych najprostszych patentów, odpowiednich nawet dla początkujących stylistek!

Rodzaje warkoczy

Wariantów warkoczy jest naprawdę bardzo wiele. Najpopularniejszą odmianą są upięcia z dobieranym warkoczem. Możemy wyróżnić: warkocz dobierany francuski, holenderski, duński czy kukiełka.

Cena upięć włosów z warkoczem

Profesjonalny zakład fryzjerski za upięcie włosów z warkoczem, na różne okoliczności zainkasuje od 50 zł do 200 zł. Droższe fryzury, są bardziej skomplikowane, np. takie, w których upięcie łączony jest z kokiem. Sprawdź cennik warkoczów.