Depilacja laserowa pośladków to nowość w ofercie usług gabinetów medycyny estetycznej. Trwałe pozbycie się owłosienia ze stref intymnych przynosi ogromne korzyści higieniczne i pozytywnie wpływa również na estetykę wyglądu.

Golenie włosków metodami mechanicznymi niczym nie dorównuje komfortowemu zabiegowi laserowej depilacji pośladków. Maszynka, depilator czy wosk są w stanie nie tylko spowodować zapalenie mieszków włosowych, ale również wywołać nieporządną reakcje wrastania owłosienia w skórę.

Zabieg laserem rozwiązuje wszystkie problemy związane z samodzielną depilacją i nie prowokuje nas do wykonywania niechcianej gimnastyki. Zamiast przybierać nienaturalne pozy w celu usunięcia niechcianego owłosienia z trudno dostępnych części ciała, można bowiem poddać się działaniu wiązki lasera, który działa na melaninę włosa i w procesie absorpcji cieplnej niszczy jego korzeń.

Zabieg nie wywołuje bólu, ponieważ głowica lasera dostosowana do golenia miejsc intymnych jest wyposażona w nakładkę chłodząca, która koi skórę i przyspiesza jej regenerację. Laserowa depilacja pośladków trwa zaledwie 10 minut, stąd zabieg można łączyć z laserową depilacją bikini.

Podobnie jak wspomniany zabieg laserowej depilacji bikini głębokiego lub płytkiego do całkowitego usunięcia wstydliwego owłosienia z rejonów pośladków oraz szpary międzypośladkowej potrzeba kilku zabiegów. W zależności od indywidualnych uwarunkowań oraz poziomu melaniny (barwnika) we włosie ich liczba waha się w przedziale od 3 do 8 zabiegów.

Skuteczność zabiegu wynosi średnio 98 %. Na pozostały odsetek składają się zbyt cienkie i za mało napigmentowane do usunięcia włoski. Wyniki bezpośrednio wskazują, że zabieg jest godny uwagi i warto wykonać go na jesieni, w czasie zimy, najpóźniej wczesną wiosną, aby latem móc poczuć się pewniej i atrakcyjniej w czasie zażywania letnich kąpieli słonecznych.

Laserowa depilacja pośladków-charakterystyka zabiegu.

Usuwamy niechciane owłosienie za pomocą lasera. Laser emituje wiązkę światła, która wnikając w skórę niszczy cebulkę włosa wraz z jej korzeniami. Skóra na pośladkach jest miękka i niesamowicie wrażliwa. Ze względu na jej położenie w tylnej części ciała sprawia niesamowite kłopoty. Brak możliwości samodzielnej depilacji, która może być przyczyną wrastania włosków, a nawet infekcję. Niesamowicie dobre efekty można uzyskać tylko i wyłącznie poprzez zastosowanie techniki laserowej. Zatem można go wykonać szybko i niesamowicie sprawnie, co spowoduje znaczne spowolnienie odrastania i regeneracji włosa. W salonie SHE HE w Kielcach mamy w użyciu laser diodowy Wight Speer Duet firmy Lumenie. Jest on jednym z najnowocześniejszych, i zarazem najbardziej zaawansowanym technologicznie rozwiązań na rynku globalnym. Depilacja przy użyciu tego lasera minimalizuje ból, liczbę i czas trwania zabiegów.

Efekty depilacji laserowej pośladków

Pierwsze efekty widoczne są już po wykonaniu pierwszego zabiegu. Po około 2 tygodniach włosy, które odrastają ze zniszczonych laserem cebulek wypadają samoistnie. Po jednym zabiegu pozbywamy się 20 do 25% owłosienia. Osoby o ciemnej karnacji posiadające ciemne i grube owłosienie będą potrzebowały mniejszej ilości zabiegów. Dla osób o takiej urodzie powinno wystarczyć sześć zabiegów. Włosy jasne i cienkie są mniej podatne na światło lasera. Dlatego ludzie z jasnym owłosieniem potrzebować będą powtórzenia zabiegów kilkakrotnie. Po zabiegu może się okazać, że pozostała niewielka ilość bardzo delikatnych i cienkich włosów.. Laser to metoda, która nie wymaga po jego zastosowaniu przypomnienia, a skóra jest gładka bez podrażnień. My, jako salon w Kielcach zawsze chętnie służymy fachową poradą, którą zalecamy przed poddaniem się zabiegowi laserowej depilacji pośladków.