Prostowanie włosów – jak ?

Pomocnymi akcesoriami przy prostowaniu włosów są rozmaite kosmetyki jak mleczka, odżywki czy szampony. Jeżeli nie pomagają, powinniśmy wtedy zdecydować się na krok w przód, czyli użyć szczotki lub prostownicy. Jednak zanim przystąpisz do samego prostowania, włosy należy podzielić na dwa-trzy pasma. Poszczególne pasma zepnij za pomocą klipsów. Każde pasmo rozczesz, a następnie użyj prostownicy. Warto podtrzymywać włosy do dołu, aby zapewnić sobie optymalny nacisk prostownicy, co przełoży się na lepszy efekt prostowania.

Prostowanie włosów krótkich, średnich i długich

Krótkie włosy rzadko kiedy wymagają dużej ingerencji prostownicy. Zwykle wystarczy wygładzić ich końcówki aby efekt był zadowalający. Aby wyprostować średniej długości włosy, dobrym pomysłem jest prostowanie ich na szczotkę. Wilgotne, umyte w specjalnym szamponie włosy, pokrywamy balsamem lub pianką do stylizacji, aby nawinąć je na grubą okrągłą szczotkę i wyprostować pod wpływem ciepłego powietrza. Długie włosy prostujemy prostownicą, najlepiej z ceramiczną końcówką.

Prostowanie włosów Kielce

Jeśli, na co dzień prostujesz swoje włosy lub marzysz o idealnie prostych włosach to opisane tutaj porady są właśnie dla Ciebie. Tutaj odkrywamy całą prawdę o prostowaniu włosów. Jesteś gotowa? Do prostowania włosów można użyć prostownicy, w sumie stanowi ona podstawę do tego zabiegu. Bez wątpienia profesjonalne prostownice do włosów nie są tak szkodliwe dla kondycji włosów, ale mimo wszystko warto używać do prostowania włosów również odpowiednich kosmetyków. Termo kosmetyki nie tylko zabezpieczają włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury, ale także ułatwiają prostowanie włosów i wydłużają efekt idealnie prostych włosów.

Koszty prostowania włosów w Kielcach

Koszt prostowanie włosów Kielce to ok. 40 zł. Keratynowe prostowanie jest droższe i kosztuje od 350zł do 1000zł.

Pielęgnacja włosów w salonie she he kielce kliknij tu