Depilacja laserowa bikini brazylijskie to nowoczesna metoda usunięcia owłosienia ze stref intymnych, czyli warg sromowych, pachwin, linii między pośladkami oraz wzgórka łonowego. Dotychczas mało znany rodzaj depilacji rodził kontrowersje, jednak wraz z rozwojem medycyny estetycznej, depilacja laserowa bikini brazylijskie stała się jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów usuwania mieszków włosowych pod wpływem wiązek laserowych.

Statystyki wskazują, że aż 1/3 sumy zabiegów depilacji to właśnie tzw. bikini głębokie. Co sprawia, że kobiety coraz częściej wybierają właśnie ten zabieg? Przede wszystkim długotrwały efekt, gdyż cebulki włosowe w strefie poddanej depilacji są usuwane raz na zawsze. Równie pozytywnie na decyzje o depilacji laserowej bikini głębokiego wpływa fakt, iż zabieg jest znacznie mniej bolesny niż samodzielnie przeprowadzane depilacje okolic intymnych. Po laserowej depilacji bikini brazylijskie skóra co prawda jest podrażniona, ale trwa to zaledwie 2-3 dni, po których nie pojawia się krępujące uczucie swędzenia z powodu odrastających włosków. Jednak, aby móc cieszyć się idealnie gładką skórą w okolicach bikini potrzeba systematyczności, ponieważ pod wpływem jednego piętnastominutowego zabiegu laser jest w stanie trwałe usunąć średnio ok. 20 % owłosienia. Udana depilacja laserowa bikini brazylijskie wiąże się z wykonaniem od 6 do 8 zabiegów w półtora miesięcznych przedziałach czasu.

W czasie obejmującym cały okres depilacji należy ścisłe stosować się do zaleceń profesjonalistów i bezwzględnie unikać kąpieli słonecznych, sauny i solarium. W związku z tym, na depilację laserową bikini głębokiego można pozwolić sobie jedynie w miesiącach zimowych, na jesieni, ewentualnie wczesną wiosną.

Depilacja laserowa bikini brazylijskie Kielce

Depilacja laserowa stanowi dziś absolutne być albo nie być dla wielu kobiet. Nie tylko ze względu na ładny i estetyczny wygląd, ale i ze względów higieny osobistej. Wśród zalet z jego posiadania wylicza się swobodę korzystania z basenu, czy siłowni, oraz higienę osobistą.

Na czym polega brazylijska depilacja okolic bikini?

Wydepilowanie się na brazylijskie bikini pozwala cieszyć się niesamowicie gładką skórą. Szybka, a zarazem bezpieczna metoda ostatnio niesamowicie zyskała na popularności.        Nie powoduje podrażnień, a po wykonaniu zabiegu włosy odrastają wolniej. Na brazylijską depilację bikini najlepiej wybrać się do salonu urody She-He w Kielcach. Ponieważ u nas zyskujesz pewność i gwarancję, że zostanie ona przeprowadzona profesjonalnie i bezpiecznie.

Jak należy się przygotować do zabiegu depilacji bikini brazylijskie?

Do depilacji brazylijskiej należy się odpowiednio przygotować.

-skóra w miejscach poddawanych zabiegowi nie powinna być zaczerwieniona ani podrażniona.

-naskórek w tym miejscu powinien być odpowiednio nawilżony.

-Przed zabiegiem można jedynie golić i przycinać. Nie należy golić depilatorem.

-tydzień przed zabiegiem zaleca się ograniczenie stosowania lekarstw uwrażliwiających na światło, a także kosmetyków o działaniu złuszczającym.

-trzy dni przed wykonaniem zabiegu zaleca się nie stosowanie kremów na partie ciała poddawane zabiegowi.

-natomiast jeden dzień przed zabiegiem należy dobrze ogolić skórę.