Depilacja laserowa bikini brazylijskie to nowoczesna metoda usunięcia owłosienia ze stref intymnych, czyli warg sromowych, pachwin, linii między pośladkami oraz wzgórka łonowego. Dotychczas mało znany rodzaj depilacji rodził kontrowersje, jednak wraz z rozwojem medycyny estetycznej, depilacja laserowa bikini brazylijskie stała się jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów usuwania mieszków włosowych pod wpływem wiązek laserowych.

Statystyki wskazują, że aż 1/3 sumy zabiegów depilacji to właśnie tzw. bikini głębokie. Co sprawia, że kobiety coraz częściej wybierają właśnie ten zabieg? Przede wszystkim długotrwały efekt, gdyż cebulki włosowe w strefie poddanej depilacji są usuwane raz na zawsze. Równie pozytywnie na decyzje o depilacji laserowej bikini głębokiego wpływa fakt, iż zabieg jest znacznie mniej bolesny niż samodzielnie przeprowadzane depilacje okolic intymnych. Po laserowej depilacji bikini brazylijskie skóra co prawda jest podrażniona, ale trwa to zaledwie 2-3 dni, po których nie pojawia się krępujące uczucie swędzenia z powodu odrastających włosków. Jednak, aby móc cieszyć się idealnie gładką skórą w okolicach bikini potrzeba systematyczności, ponieważ pod wpływem jednego piętnastominutowego zabiegu laser jest w stanie trwałe usunąć średnio ok. 20 % owłosienia. Udana depilacja laserowa bikini brazylijskie wiąże się z wykonaniem od 6 do 8 zabiegów w półtora miesięcznych przedziałach czasu.

W czasie obejmującym cały okres depilacji należy ścisłe stosować się do zaleceń profesjonalistów i bezwzględnie unikać kąpieli słonecznych, sauny i solarium. W związku z tym, na depilację laserową bikini głębokiego można pozwolić sobie jedynie w miesiącach zimowych, na jesieni, ewentualnie wczesną wiosną.

Depilacja laserowa bikini brazylijskie Kielce

Depilacja laserowa stanowi dziś absolutne być albo nie być dla wielu kobiet. Nie tylko ze względu na ładny i estetyczny wygląd, ale i ze względów higieny osobistej. Wśród zalet z jego posiadania wylicza się swobodę korzystania z basenu, czy siłowni, oraz higienę osobistą.

Na czym polega brazylijska depilacja okolic bikini?

Wydepilowanie się na brazylijskie bikini pozwala cieszyć się niesamowicie gładką skórą. Szybka, a zarazem bezpieczna metoda ostatnio niesamowicie zyskała na popularności.        Nie powoduje podrażnień, a po wykonaniu zabiegu włosy odrastają wolniej. Na brazylijską depilację bikini najlepiej wybrać się do salonu urody She-He w Kielcach. Ponieważ u nas zyskujesz pewność i gwarancję, że zostanie ona przeprowadzona profesjonalnie i bezpiecznie.

Jak należy się przygotować do zabiegu depilacji bikini brazylijskie?

Do depilacji brazylijskiej należy się odpowiednio przygotować.

-skóra w miejscach poddawanych zabiegowi nie powinna być zaczerwieniona ani podrażniona.

-naskórek w tym miejscu powinien być odpowiednio nawilżony.

-Przed zabiegiem można jedynie golić i przycinać. Nie należy golić depilatorem.

-tydzień przed zabiegiem zaleca się ograniczenie stosowania lekarstw uwrażliwiających na światło, a także kosmetyków o działaniu złuszczającym.

-trzy dni przed wykonaniem zabiegu zaleca się nie stosowanie kremów na partie ciała poddawane zabiegowi.

Bikini brazylijskie – depilacja okolic intymnych Kielce

Depilacja laserowa bikini brazylijskie Kielce – bezpieczna, skuteczna, komfortowa

Jest to bezpieczna i dość popularna metoda, która w krótkim czasie daje pożądany efekt. Po wykonaniu zabiegu efekt gładkiej skóry utrzymuje się przez kilka tygodni. Nie powoduje podrażnień, a odrastające włoski odrastają wolniej i są znacznie słabsze. Zabieg jest nieinwazyjny. Dzięki działaniu lasera następuje zniszczenie wewnętrznej struktury włosa, co daje trwałe efekty. Już po pierwszym zabiegu widać, że włoski są osłabione, rzadsze i mniej widoczne, a po całej serii zabiegów skóra jest aksamitnie gładka. W She & He zabieg wykonywany jest profesjonalnie ze szczególną starannością. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie klientek. To gwarancja dobrej jakości i komfortu.

Jak przebiega depilacja laserowa bikini brazylijskie Kielce?

W She & He zabieg poprzedzony jest konsultacją z wyspecjalizowanym kosmetologiem. Polega na ocenie stanu i typu skóry oraz włosków. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu najnowocześniejszego precyzyjnego sprzętu. Emitowana wiązka światła przez laser zapewnia spektakularne efekty bez skutków ubocznych. Rzadko zdarza się, że pacjent odczuwa dyskomfort, kłucie, swędzenie, mrowienie czy ból. Czas zabiegu jest subiektywny dla każdego pacjenta, trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Po zabiegu może wystąpić obrzęk lub zaczerwienienie, ale jest to zupełnie naturalne i po kilku dniach ustępuje.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej bikini brazylijskiejgo

Kluczowymi przeciwwskazaniami są epilepsja, cukrzyca, choroby endokrynologiczne oraz wszczepiony rozrusznik serca i przerwana ciągłość naskórka. Zabiegowi nie mogą być poddane osoby, które zmagają się z przewlekłymi chorobami skóry, aktywnymi infekcjami skóry, a także osoby, które przyjmują leki światłouczulające czy hormonalne. Wyklucza się także pacjentów, u których występują opalenizna, bliznowce, przebarwienia, zaburzenia krzepnięcia krwi.

-natomiast jeden dzień przed zabiegiem należy dobrze ogolić skórę.