Makijaż permanentny ust Kielce – sen o pięknym wyglądzie na jawie

Na szklanym ekranie można zauważyć piękne kobiety, które już po przebudzeniu mają na twarzy gotowy makijaż.

Jest tutaj mowa o podkreślonych ustach, jak i również idealnej linii brwi. Na uwagę zasługują także kreski pod oczyma czy pełna uroku oraz świeża i zadbana cera. W niektórych momentach stają się także obiektem westchnień, a jednocześnie powodem do zazdrości. Faktem jest, że piękny wygląd to pomysł wytwórni filmowych, jak i również zasługa salonów kosmetycznych.

Salon kosmetyczny she he, czyli zostań na chwilę gwiazdą filmową

Jeżeli pragniecie subtelnego, jak i również podkreślającego naturalny urok efekcie to właśnie makijaż permanentny ust staje się najlepszą opcją dla współczesnych kobiet. Oszczędność czasu to jedno, jednak to także szansa na całkowite usunięcie licznych niedoskonałości, do których zalicza się także przebarwienia oraz blizny. Zaznacza się, że zarówno konturowanie linii brwi, jak i także wzmocniony kolor ust powoduje, iż każda z nas poczuje się niezwykle atrakcyjnie oraz zmysłowo

Jak zadbać o skórę po zabiegu?

Jak wygląda zabieg?

Decydując się na makijaż permanentny pamiętajmy, że jest on wykonywany przy użyciu tej najwyższej jakości aparatu igłowego, jak i również certyfikowanych, a także bezpiecznych dla zdrowia czy naturalnych barwników.

Niezwykle starannie dobrane pigmenty pozwalają zachować jednak naturalny wygląd skóry. Miejmy na uwadze, że przed przeprowadzeniem zabiegu na twarz nakładany jest tak zwany krem znieczulający, który jednocześnie niweluje dyskomfort podczas jego przeprowadzania.

Jak zadbać o skórę po zabiegu, czyli o czym należy pamiętać

Po odbytym zabiegu skóra będzie lekko napuchnięta, a także zaczerwieniona. Specjaliści jednak wskazują, że objawy ustępują niezwykle szybko. Należy zatem pamiętać o kupnie niezwykle dobrze nawilżającego kremu, bowiem to już po około dwóch dnia nasza skóra zacznie się także łuszczyć oraz niezwykle istotne jest, żeby odpowiednio o nią zadbać. Wskazuje się, że to już przez pierwszy tydzień powinniśmy unikać basenów, a także sauny. Natomiast przez okres sześciu tygodni również słońca.

Po 14 dniach warto również umówić się na kolejny zabieg – jest on umawiany celem korekty konturów oraz niewielkich poprawek naszego makijażu.

Ceny makijażu permanentnego zwykle zaczynają się od 500 złotych. Zarezerwuj wizytę online