Dłonie są wizytówką. Jako jedna z nielicznych części ciała, jest narażona na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dlatego warto o nie dbać nie tylko zimą, choć właśnie wtedy popękanie naskórka zdarza się niezwykle często.

W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć praktycznego i przydatnego rozwiązania, pozwalającego na odzyskanie równowagi i dobrego samopoczucia. Jakie właściwości posiada parafina?

Choć sama nie jest środkiem nawilżającym, posiada silne właściwości natłuszczające. Jednorazowy zabieg umożliwia zamknięcie wilgoci w komórkach dłoni, przez co uzyskują one naturalną i długotrwałą ochronę. Cały zabieg polega na zanurzeniu rąk w ciepłej (utrzymanej w odpowiedniej temperaturze) parafinie, która otwiera pory, usprawniając jednocześnie krążenie. Dodatkowo taki proces przyśpiesza wchłanianie preparatów kosmetycznych, a więc i ich działanie.

Zabieg parafinowy na dłoniach sprawia, iż naskórek staje się miękki, delikatny i odpowiednio nawilżony. Rozgrzewająca kąpiel tego rodzaju, polecana jest osobom borykającym się z bólami stawów. Nasi specjaliści dbają więc nie tylko o wygląd dłoni, ale również niwelowanie nieprzyjemnych dolegliwości. Odpowiednie przygotowanie do zabiegu jest kluczem do relaksu i zadowolenia.

Obecnie zabieg z parafiny jest niezwykle popularny. Korzystają z niego nie tylko kobiety, ale też mężczyźni mający olbrzymie problemy z popękaną i suchą skórą. Zachęcamy do wypróbowania kąpieli parafinowej, by uzyskać natychmiastowo widoczne efekty, utrzymujące się przez długi czas.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.