Każda kobieta, pragnie wyglądać pięknie i olśniewająco, szczególnie na różnych imprezach okolicznościowych. Mogą to być święta, bal sylwestrowy czy wesele. Do wyboru jest mnóstwo stylizacji i fryzur, które będą pasowały idealnie na takiej okazje. Najbardziej popularną fryzurą, są Koki i upięcia włosów, które wyglądają elegancko i będą pasowały na większość imprez. Dużym plusem jest to, że możemy je zrobić same i chodzić w nich na co dzień.

Koki

Koki są bardzo uniwersalną fryzurą, którą Panie stosują zdecydowanie najczęściej, jako gość na ślubie. Jednak sprawdzi się ona równie świetnie, przy wieczornych wyjściach ze znajomymi, czy w innych okazjach jak chrzest. Fryzura ta, wykonywana jest w różnych wariantach. Sposób, na które możemy ją wykonać jest całe mnóstwo. Może on być zlokalizowany z boku głowy, na jej czubku, czy tuż przy karku. Bardzo modnym zabiegiem ostatnio, jest łączenie go z warkoczem, poprzez wplatanie metodą dobierania. Noszenie koka, gwarantuje pełny komfort i wygodę, oraz pewność nienagannej fryzury przez cały okres trwania nocnych szaleństw. Aby zrobić trwały kok, należy udać się do profesjonalistów, tworzących koki i upięcia Kielce.

Upięcia

Podobnie jak w przypadku poprzedniej wersji fryzury, rodzajów upięć, również mamy do wyboru całe mnóstwo. Decydując się na tę fryzurę, z pewnością zarówno fanki klasycznych, elegancki rozwiązań, jak i tych rzucających się w oczy oraz fantazyjnych, wymyślnych fryzur znajdą coś dla siebie. Upięcie możemy wykonać bez względu na to, czy mamy kręcone czy proste włosy, ponieważ w obu przypadkach możliwe jest wykonanie tej fryzury. Upięcia również mają swoje liczne wariacje. Panie, decydujące się na tę fryzurę często wybierają luźne koki, czyli włosy podpięte z boku, czy warianty z wykorzystaniem warkoczy. Oczywiście ważnym aspektem, tak jak w przypadku poprzedniej fryzury, jest dobre jej utrwalenie. Inspiracją do wybrania takiej fryzury, często są portale internetowe, jak i rady doświadczonych fryzjerów w salonach.

Koki i upięcia Kielce – koszt

Możemy pokusić się, o stworzenie takich fryzur samodzielnie, jednak efekt nie zawsze będzie zadowalający. Najlepiej udać się w ręce specjalistów, którzy za ok. 50zł – 300zł stworzą piękne arcydzieło na naszej głowie.

Przeczytaj więcej o upięciach tu

image_pdfimage_print