She & He salon kosmetyczny to niezwykłe przyjemne, urocze, spokojne i sprzyjające odpoczynkowi miejsce na mapie Kielc. Nasz salon kosmetyczny to salon o wysokim standardzie, który oferuje tylko różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne, ujędrniające, wyszczuplające, odżywiające i  nawilżające, ale również zabiegi antycellulitowe oraz zabiegi przeciw procesom starzenia się skóry.

W naszym salonie kosmetycznym znajduje się stanowisko kosmetyczki i makijażystki.
Naszą ideą jest połączenie wielu rozmaitych zabiegów kosmetycznych i tych z zakresu medycyny estetycznej, które zaspokajają potrzeby każdej skóry, nawet tej najbardziej wymagającej i sprawiają, iż zrealizujemy nawet bardzo wysokie potrzeby i pragnienia osób, które poszukują nie tylko profesjonalnych zabiegów i certyfikowanym, markowych kosmetyków, ale również ciepłej, sympatycznej, oddanej i wyjątkowej obsługi.

Nasi specjaliści kosmetyka kielce otoczą Państwa troska i zadbają o Wasz komfort.
Dzięki zabiegom kosmetycznym oferowanym w naszym salonie poczujecie się Państwo niczym gwiazdy filmowe, a Wasza skór odzyska to, co utraciła.

Oprócz oferty kosmetycznej skierowanej do osób z problemami skórnymi różnego typu posiadamy także możliwości pełnego zadbania o skórę osób młodych, które nie mają żadnych problemów, jak i osób dorosłych, u których również takowych nie stwierdzono.
W tym przypadku świadczymy usługi pielęgnacyjne i podtrzymujące skórę w dobrej kondycji oraz przygotowujące ja na wyzwania współczesnego świata – zanieczyszczenia, niezdrowy tryb życia, pośpiech czy brak snu.
Tak wieloraka oferta nie byłaby niczym nadzwyczajnym, gdyby nie wyjątkowy charakter i atmosfera, jaka towarzyszy wszystkim wizytom w naszym salonie.
Na ten cel posiadamy specjalnie przygotowane, kameralne i w pełni intymne gabinety, które sprawią, iż w Państwa umysłach i ciałach zapanuje błogi spokój.
Zapewniamy ogromny komfort w trakcie każdego zabiegu kosmetycznego.

Klient z pewnością może oddać się w nasze ręce, bowiem nasi specjaliści po dokładnej analizie i konsultacji przed każdą usługą potrafią w stu procentach dobrać odpowiedni rodzaj zabiegów.

W ofercie salonu kosmetycznego she he kielce  posiadamy pełną gamę podstawowych zabiegów kosmetycznych jak i zabiegów bardziej zaawansowanych i innowacyjnych, szczególnie tych z wykorzystaniem urządzeń i wszelkiego rodzaju specyfików.
Dodatkowym atutem z pewnością są konsultacje z naszymi specjalistami od wizerunku – fryzjerami- stylistami, czuwającymi nad relaksem i sprawnym ciałem – masażystami.

Oferujemy Państwu wyjątkowe i wyróżniające się pakiety oraz pojedyncze zabiegi, dzięki którym poczujecie Państwo magię rytuałów.
To, co wyróżnia nas spośród setek gabinetów kosmetycznych w Kielcach to bardzo przystępne ceny i możliwość uzyskania atrakcyjnych zniżek, rabatów czy łączenia kilku zabiegów w jednym. She He salon kosmetyczny kielce powstał z pasji grupy entuzjastów z pasją do tworzenia i uzewnętrzniania idei piękna i naturalności.

Wśród naszej bogatej oferty warto wskazać wszelkiego rodzaju oczyszczanie twarzy, zabiegi z użyciem peelingów, peelingu kawitacyjnego, kwasów owocowych AHA i innych rodzajów kwasów np. migdałowym.
Posiadamy także popularne i dobroczynne zabiegi z użyciem diamentów.
Odmładzamy skórę twarzy, rewitalizujemy ją, zabiegi nawilżające, zabiegi dotleniające skórę, niwelujące oznaki starzenia i zmęczenia.
Oprócz powyższych wykonujemy także mikrodermabrazję, usuwamy blizny i rozstępy.
Nie obawiamy się niewygodnych pytań o sposób dezynfekcji i sterylizacji narzędzi oraz o środki, jakie są używane do tych procedur, bowiem nasz salon gwarantuje sto procent sterylności i zasad bezpieczeństwa w tracie i po trwaniu zabiegu.

Pracujemy tylko na sprawdzonych kosmetykach, których jakość potwierdzona jest odpowiednimi certyfikatami i stosownymi patentami.
Są to tylko kosmetyki oryginalnych producentów, a nie zamienniki czy tanie podróbki kosmetyków rodem z Chin.

Zobacz nasze realizacje

na Facebooku:

na Instagramie: