Obsługa firm w salonie fryzjersko kosmetycznym She he to nowość z zakresu stylizacji pracowników, zarządu firmy na którą oferujemy specjalne warunki cenowe wraz z pakietami a przede wszystkim wystawiamy faktury vat.

Warsztaty wizażu i stylizacji – spotkania integracyjne

Jeśli chcą Państwo wzmocnić wiarygodność i pewność siebie w środowisku biznesowym, zapraszamy na kreatywną metamorfozę swoich pracowników, studentów czy uczniów.

Nasza profesjonalna stylistka przedstawi kilka podstawowych zasad doboru kolorów i rodzajów makijażu do danego typu urody, rodzaju skóry i odpowiedniej okazji. Poprzez zajęcia praktyczne poznają Państwo technikę oraz zastosowanie odpowiednich narzędzi w makijażu. Dowiedzą się Państwo, jak bezpiecznie pielęgnować skórę oraz dobierać kosmetyki. Warsztaty wizażu i stylizacji będą idealnym wyborem dla zespołu, który jest gotowy na metamorfozę i chce odmienić swój wizerunek.

Integracja poprzez makijaż – cechy osobowości

Dzięki szkoleniu, każdy uczestnik dowie się, jaki jest jego typ kolorystyczny oraz jakie barwy do niego pasują. Pozna, jak dobierać stylizację, aby wyglądać jak najbardziej korzystnie. Główną atrakcją będzie makijaż biznesowy. Szkolenie pozwala na dobór odpowiednich kosmetyków do danego typu urody. Pokazuje tajniki ich używania i triki przyspieszające poranny makijaż przed wyjściem do pracy, uczelni czy szkoły. Pokazane zostaną również dwa lub trzy makijaże krok po kroku, tak, aby każda z kobiet mogła wykorzystać tę wiedzę również w zaciszu swojego domu. Umiejętność prawidłowo wykonanego makijażu pomaga zwiększyć poczucie pewności siebie.

Warsztaty wizażu i stylizacji – dla kogo?

Naszymi odbiorcami mogą być zarówno osoby prywatne, instytucje lub firmy. Praktyczne warsztaty z makijażu stanowią konstruktywną formę spędzenia czasu podczas zjazdów integracyjnych, pikników czy wieczorów panieńskich. Mogą też być realizowane według ściśle ustalonego programu, na przykład dla szkół czy uczelni.

Serdecznie zapraszamy!

faktury

Wystawiamy faktury vat dla firm i instytucji za usługi i produkty zakupione w naszym salonie She he.

pakiety

Specjalne pakiety dla pracowników firm, banków i instytucji publicznych oferujące kompleksowe przygotowanie pracowników i kadry zarządzającej pod kątem stylizacji włosów, makijażu, manicure i pedicure oraz kosmetyki twarzy i ciała.  Firma She He pomoże przygotować pracowników na pokazy, targi, imprezy firmowe na terenie Kielc i województwa Świętokrzyskiego.
Na wykonane usługi, pakiety, produkty wystawiamy faktury vat dla firm.

bonupominkowy_voucher

Vouchery , bony upominkowe , gifty dla pracowników, klientów i kazdy zarządzającej w firmie. Oferujemy specjalne eleganckie Karty podarunkowe ( Vouchery) na dowolną kwotę do wykorzystania w naszym salonie w dowolnym terminie w ciągu 12 m-cy od daty zakupu. Na zakupiony bon wystawiamy faktury vat dla firm.