Makijaż permanentny kielce – pobudka jak na filmach.

Na pewno wielu paniom zdarzało się czasem śmieszkować z postaci filmowych, które tuż po przebudzeniu miały nałożony gotowy makijaż. Podkreślone usta, idealna linia brwi, kreski pod oczyma, pełna uroku, świeża i zadbana cera chwilami stają się obiektem westchnień a chwilami powodem zazdrości.

Jednak piękny wygląd przez cały czas, nawet w nocy, to nie tylko wymysł wytwórni filmowych a również zasługa salonów kosmetycznych.

Salon kosmetyczny she he: pozwól sobie na bycie gwiazdą.

Drogie panie, jeśli zależy Wam na subtelnym a także podkreślającym Wasz naturalny urok efekcie, makijaż permanentny jest dla Was idealnym rozwiązaniem.
To nie tylko oszczędność czasu ale również możliwość ukrycia drobnych niedoskonałości, a także przebarwień lub blizn.
Konturowanie linii brwi, wzmocniony kolor ust, wszystko, dzięki czemu poczujecie się jeszcze bardziej atrakcyjne, pewnie siebie i zmysłowe.

Jak wygląda zabieg?

Wykonywany jest przy użyciu najwyższej jakości aparatu igłowego oraz certyfikowanych, bezpiecznych dla zdrowia i naturalnych barwników. Starannie dobrane pigmenty pozwalają zachować naturalny wygląd skóry.

Przed rozpoczęciem zabiegu na twarz nakładany jest krem znieczulający, który niweluje dyskomfort w trakcie jego przeprowadzania.

Jak zadbać o skórę po zabiegu?

Tuż po przeprowadzonym zabiegu skóra może być lekko napuchnięta i zaczerwieniona, ale bez obaw, objawy ustępują naprawdę szybko. Należy pamiętać o zakupieniu mocno nawilżającego kremu, ponieważ po około dwóch dnia skóra zacznie się łuszczyć i bardzo ważne jest, aby właściwie o nią zadbać.
Przez pierwszy tydzień najlepiej unikać basenów oraz sauny, a przez około sześć tygodni także słońca.

Po upływie dwóch tygodni warto także umówić się na drugi zabieg, celem korekty konturów i niewielkich poprawek makijażu.
Kolejne wizyty kontrolne powinny odbywać się raz do roku, dzięki czemu efekt będzie widoczny nawet do pięciu lat.

Jeśli chodzi o ceny takiego zabiegu, rozpoczynają się od około kilkuset złotych. Jednak finalna kwota uzależniona jest od obszaru twarzy, na którym zostanie nałożony makijaż, a także innych czynności, jak np. konturowanie brwi, czy podkreślanie linii ust.

Makijaż permanentny  wykonywany w salonie kosmetycznym she he kielce cieszy się ostatnio ogromną popularnością wśród kobiet. Jest on niezwykle łatwy do wykonania, trwały a co najważniejsze nieszkodliwy dla zdrowia i przynoszący wręcz oszałamiające efekty.

Decydując się na makijaż permanentny kielce mamy możliwość zaoszczędzenia swojego czasu, a piękny makijaż będzie nam towarzyszyć przez cały czas.

Makijaż permanentny jest wykonywany przy pomocy aparatu igłowego oraz specjalnych, naturalnych i przede wszystkim bezpiecznych barwników.
Sam zabieg nie jest jednak bolesny. Polega on na wdrapaniu barwnika za pomocą wirującej igły.
Zabieg ten jest dedykowany praktycznie dla każdego, kto chce ukryć swoje drobne niedoskonałości czy też uwydatnić kontur swojej twarzy. W ten sposób można poprawić koloryt ust, namalować kreski na oczach, wykonać konturowanie i wypełnienie brwi czy nawet zatuszować blizny, naczynka i przebarwienia.
Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i napuchnięta, lecz te objawy szybko ustępują.
Po około dwóch dniach po wykonaniu makijażu permanentnego możemy zaobserwować, że skóra delikatnie się łuszczy – zalecane jest wtedy stosowanie preparatów głęboko nawilżających, unikanie sauny i basenu przez pierwszych kilka dni oraz słońca przez około 6 tygodni.

Należy również zauważyć, że zwykle po pierwszym zabiegu wskazane jest umówienie się po około 2 tygodniach na poprawienie niedoskonałości – tak zwaną korektę makijażu.
Później trzeba jedynie raz do roku dodawać barwnik, żeby kolor był intensywny i pięknie się utrzymywał.
Przy corocznym dopełnianiu pigmentu makijaż utrzyma się około 3-5 lat.
Bardzo często, osoby zainteresowane wpisują w przeglądarkę internetową hasło – makijaż permanentny cena – uzależniona jest ona od obszaru twarzy.

Ceny makijażu permanentnego zwykle zaczynają się od 500 złotych. Zarezerwuj wizytę online

image_pdfimage_print