Makijaż permanentny kielce – pobudka jak na filmach.

Na pewno wielu paniom zdarzało się czasem śmieszkować z postaci filmowych, które tuż po przebudzeniu miały nałożony gotowy makijaż. Podkreślone usta, idealna linia brwi, kreski pod oczyma, pełna uroku, świeża i zadbana cera chwilami stają się obiektem westchnień a chwilami powodem zazdrości.

Jednak piękny wygląd przez cały czas, nawet w nocy, to nie tylko wymysł wytwórni filmowych, a również zasługa salonów kosmetycznych.

Salon kosmetyczny she he: pozwól sobie na bycie gwiazdą.

Drogie panie, jeśli zależy Wam na subtelnym, a także podkreślającym Wasz naturalny urok efekcie, makijaż permanentny jest dla Was idealnym rozwiązaniem.

  • To nie tylko oszczędność czasu, ale również możliwość ukrycia drobnych niedoskonałości, a także przebarwień lub blizn.
  • Konturowanie linii brwi, wzmocniony kolor ust, wszystko, dzięki czemu poczujecie się jeszcze bardziej atrakcyjne, pewnie siebie i zmysłowe.

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego ?

Wykonywany jest przy użyciu najwyższej jakości aparatu igłowego oraz certyfikowanych, bezpiecznych dla zdrowia i naturalnych barwników. Starannie dobrane pigmenty pozwalają zachować naturalny wygląd skóry.

Przed rozpoczęciem zabiegu na twarz nakładany jest krem znieczulający, który niweluje dyskomfort w trakcie jego przeprowadzania.

Jak zadbać o skórę po zabiegu?

Tuż po przeprowadzonym zabiegu skóra może być lekko napuchnięta i zaczerwieniona, ale bez obaw, objawy ustępują naprawdę szybko.
Należy pamiętać o zakupieniu mocno nawilżającego kremu, ponieważ po prawie dwóch dniach skóra zacznie się łuszczyć i bardzo ważne jest, aby właściwie o nią zadbać.
Przez pierwszy tydzień najlepiej unikać basenów oraz sauny, a przez około sześć tygodni także słońca.

Po upływie dwóch tygodni warto także umówić się na drugi zabieg, celem korekty konturów i niewielkich poprawek makijażu.
Kolejne wizyty kontrolne powinny odbywać się raz do roku, dzięki czemu efekt będzie widoczny nawet do pięciu lat.

Jeśli chodzi o ceny takiego zabiegu, rozpoczynają się od około kilkuset złotych. Jednak finalna kwota uzależniona jest od obszaru twarzy, na którym zostanie nałożony makijaż, a także innych czynności, jak np. konturowanie brwi, czy podkreślanie linii ust.

Makijaż permanentny  wykonywany w salonie kosmetycznym she he kielce cieszy się ostatnio ogromną popularnością wśród kobiet. Jest on niezwykle łatwy do wykonania, trwały a co najważniejsze nieszkodliwy dla zdrowia i przynoszący wręcz oszałamiające efekty.

Decydując się na makijaż permanentny kielce mamy możliwość zaoszczędzenia swojego czasu, a piękny makijaż będzie nam towarzyszyć przez cały czas.

  • Makijaż permanentny jest wykonywany przy pomocy aparatu igłowego oraz specjalnych, naturalnych i przede wszystkim bezpiecznych barwników.
  • Sam zabieg nie jest jednak bolesny. Polega on na „wdrapaniu” barwnika za pomocą wirującej igły.
  • Zabieg ten jest dedykowany praktycznie dla każdego, kto chce ukryć swoje drobne niedoskonałości czy też uwydatnić kontur swojej twarzy. W ten sposób można poprawić koloryt ust, namalować kreski na oczach, wykonać konturowanie wypełnienie brwi czy nawet zatuszować blizny, naczynka i przebarwienia.
  • Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i napuchnięta, lecz te objawy szybko ustępują.
  • Po mniej więcej dwóch dniach po wykonaniu makijażu permanentnego możemy zaobserwować, że skóra delikatnie się łuszczy – zalecane jest wtedy stosowanie preparatów głęboko nawilżających, unikanie sauny i basenu przez pierwszych kilka dni oraz słońca przez około 6 tygodni.

Należy również zauważyć, że zwykle po pierwszym zabiegu wskazane jest umówienie się po około 2 tygodniach na poprawienie niedoskonałości – tak zwaną korektę makijażu.
Później trzeba jedynie raz do roku dodawać barwnik, żeby kolor był intensywny i pięknie się utrzymywał.
Przy corocznym dopełnianiu pigmentu makijaż utrzyma się około 3-5 lat.
Bardzo często, osoby zainteresowane wpisują w przeglądarkę internetową hasło – makijaż permanentny cena – uzależniona jest ona od obszaru twarzy.

Makijaż permanentny brwi ombre

Piękne, zadbane brwi to wizytówka każdej kobiety. Podkreślają oko, nadają twarzy świeżego, młodego wyglądu. Precyzyjny makijaż okolic oka wymaga czasu, umiejętności, a także odpowiednich kosmetyków. Trzeba być niezwykle delikatnym i precyzyjnym w makijażu brwi, gdyż pomalowane zbyt intensywnie nadadzą twarzy surowy wygląd, a pomalowane zbyt słabo, wygaszają kolorystykę oka. Na przestrzeni ostatnich kilku lat trendy w makijażu permanentnym brwi mocno ewoluowały. Makijaż permanentny brwi ma obecnie wyglądać przede wszystkim naturalnie i ma za zadanie podkreślać urodę. Często też jest ratunkiem w niwelowaniu asymetrii twarzy, braku mocno widocznych łuków brwiowych. Obecnie preferowany makijaż permanentny ma dodawać klientkom urody, a nie karykaturalnych cech. Taki efekt zapewnia makijaż permanentny ombre.

Makijaż permanentny ombre – charakterystyka

Makijaż permanentny brwi ombre polega na pigmentacji w trzech odcieniach. W efekcie powstają niejednolite brwi o idealnym kształcie. Ombre brwi wyróżnia się jaśniejszymi i mniej zaznaczonymi przodami, jest lekki i nieprzytłaczający. W tej technice brwi są delikatniej zaznaczone od góry. Polega na nadaniu brwiom idealnego kształtu za pomocą urządzenia i bardzo cienkiej igły. Pigment jest wprowadzany w górną warstwę skóry właściwej. Efektem końcowym jest subtelnie podkreślone brwi za pomocą cienia, gdzie początek brwi jest jaśniejszy, a koniec ciemniejszy. Pigmentacja brwi metodą ombre wykonywana może być przy użyciu dwóch kolorów barwnika, tak, by osiągnąć rezultat przejść tonalnych, stwarzających niezwykle naturalny i trójwymiarowy efekt makijażu.

Makijaż permanentny ombre to nowoczesna technika, która zyskała już sporą popularność i uznanie wśród kobiet. Jest idealnym rozwiązaniem dla każdego typu urody, pozwalając osiągnąć efekt jak najbardziej zbliżony do naturalnego. Idealny do każdego typu skóry.

Na czym polega makijaż brwi metodą pudrową ombre?

Do makijażu permanentnego metodą pudrową ombre używa się cienkich jednorazowych igieł, którymi wprowadzany jest pigment bezpośrednio pod skórę. Zabieg makijażu permanentnego brwi ombre zaczyna się od rysunku wstępnego. Na początku wyznaczony jest nowy kształt brwi kredką kosmetyczną. Po zaakceptowaniu rysunku oraz koloru barwników przez Klientkę zaczyna się pigmentacja brwi. W zależności od typu urody dobiera się odpowiednie barwniki i metodę cieniowania. Następnie następuje wypełnienie. W przeciwieństwie do standardowej metody cienia, w makijażu permanentnym brwi ombre używa się różnego nasycenia kolorem, aby osiągnąć naturalne przejścia, a tym samym maksymalnie naturalny wygląd, bez efektu ciężkiego makijażu. Ta metoda szczególnie polecana jest przy cerze tłustej i mieszanej, gdyż przy zastosowaniu metody piórkowej pigment na takich powiekach będzie się utrzymywał bardzo krótko. Skóra podczas zabiegu makijażu permanentnego ombre znieczulana jest specjalnym preparatem na bazie lidokainy.

Po zabiegu brwi są ciemniejsze niż zamierzony efekt. Jednak po około 7 dniach, po wyłuszczeniu się naskórka bledną o około 40–50%. Dlatego też konieczna jest druga wizyta, która służy wzmocnieniu efektu i uzupełnieniu makijażu po wyłuszczeniu się naskórka. Po zabiegu makijażu permanentnego Kielce należy szczególnie dbać o higienę i nawilżenie skóry. Dla większości osób taki makijaż jest praktycznie bezbolesny. Niektóre klientki jednak mogą odczuwać pewien dyskomfort podczas pielęgnacji. W trakcie jego wykonywania przerwana zostaje ciągłość naskórka, co wywołuje chwilowy stan zapalny. Sam zabieg trwa zazwyczaj do dwóch godzin. W She & He makijaż permanentny wykonywany jest sterylnie, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny.

Przeciwwskazania do makijażu permanentnego ombre

Przeciwwskazaniami do makijażu ombre są: okres ciąży i karmienia piersią, świeże blizny, poparzenie słoneczne, stany zapalne skóry, łuszczyca, egzema lub wysypka w miejscu zabiegu, nowotwory, cukrzyca, infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybicze, uczulenie na barwnik lub krem znieczulający, choroby infekcyjne, stany gorączkowe, choroby siatkówki i rogówki oka, przyjmowanie niektórych leków.

Makijaż pudrowy ombre – efekty

Metoda pudrowa ombre, czyli metoda cieniowania daje efekt dość wyrazistych brwi w intensywnym kolorze. Zazwyczaj kolor jest jaśniejszy na początku, a coraz ciemniejszy ku końcowi brwi. Zapewnia dość mocny rysunek, dzięki któremu uzyskuje się wyrazisty efekt wyrysowanych brwi, który sprawdzi się u osób, które lubią mocniejszy makijaż. Jest to trójwymiarowy efekt, gdyż do tatuażu wykorzystywane są różne odcienie pigmentu. Efekt Ombre to jedna z najnowszych technik pigmentacji brwi, która cieszy się wielkim zainteresowaniem klientek. Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelne i delikatnie podkreśla brwi. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by przypominały naturalne brwi. Brew wykonana tą techniką jest jaśniejsza u nasady a bardziej nasycona przy końcówce.

Metoda ombre daje efekt delikatnej mgiełki koloru z jaśniejszą nasadą brwi i łagodnie rozproszonym pigmentem na łuku brwiowym. Mocniej podkreśla dolną linię łuku brwiowego z równoczesnym roztarciem koloru w górnej linii. Zaletami makijażu permanentnego ombre są; precyzyjne rozłożenie barwnika, możliwość częściowej lub pełnej rekonstrukcji brwi, naturalna symetria brwi, maksymalnie naturalny wygląd i kolorystyka,duża oszczędność czasu podczas wykonywania codziennego makijażu, świeży wygląd bez standardowego make-up’u, profesjonalny wizerunek w pracy, niepowtarzalny efekt końcowy, który utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.

Pielęgnacja po zabiegu makijażu permanentnego ombe

Po makijażu permanentnym brwi zaleca się delikatne mycie okolic brwi oraz stosowanie maści łagodzącej i natłuszczającej, która przyspieszy gojenie, na przykład maści Alantan czy Bepanthen. Przez dwa tygodnie należy unikać stosowania innych kosmetyków do pielęgnacji, a także korzystania z basenu, sauny, solarium. Dodatkowo do pełnego wygojenia brwi należy chronić okolice zabiegu przed słońcem.

Makijaż permanentny ombre – ile wizyt potrzeba?

Wskazane są dwie wizyty. Po wygojeniu pierwszej pigmentacji, czyli po około 6–8 tygodniach przeprowadzane jest dopigmentowanie. Zabieg wykończony jest dopiero po drugiej pigmentacji. Makijaż permanentny brwi ombre utrzymuje się od kilku miesięcy do około 2 lat. Aby efekt był zadowalający należy go przynajmniej raz w roku uzupełniać, ponieważ barwnik wyłuszcza się wraz z naskórkiem. Z czasem makijaż blednie i wybarwia się.

Ceny makijażu permanentnego zwykle zaczynają się od 500 złotych. Zarezerwuj wizytę online