Pielęgnacja dłoni, paznokci i stóp to nie tylko obowiązek każdej kobiety. Mężczyźni również powinni regularnie dbać o to, aby skóra w tych miejscach była zadbana i prezentowała się jak najlepiej, a co istotne była przyjemna w dotyku, zdrowa i gładka.

Zabiegi Manicure

Parafina na dłonie

W ofercie naszego salonu istnieje szereg zabiegów na dłonie, paznokcie i stopy, które sprawią, iż szybko pożegnają się Państwo z suchą i ściągniętą skórą dłoni, zrogowaciałymi, popękanymi piętami czy połamanymi paznokciami, a będziecie cieszyć się młodym wyglądem swoich dłoni, paznokci i stóp – swojej wizytówki.
Dłonie i paznokcie są wizytówką każdego człowieka. Poobgryzane paznokcie, świadczą niestety źle o ich właścicielu.  Nasze dłonie, więc są istotne, zwłaszcza przy budowaniu pierwszego wrażenia, które powinno być przecież jak najlepsze.  Ciągły pośpiech sprawia, iż często zapominamy o tym, że nasze dłonie, stopy i paznokcie wymagają szczególnej opieki. Nałożenie samego lakieru czy niestaranny manicure wykonany mało profesjonalnymi sprzętami domowymi to zdecydowanie za mało. W naszej ofercie proponujemy wspaniałe rozwiązania, które sprawia, iż Państwa dłonie, stopy i paznokcie będą wyglądały idealnie. Na dłonie i stopy proponujemy manicure klasyczny, manicure Spa oraz zabiegi parafinowe na dłonie. Wszystko to nie tylko podkreśli urodę Państwa dłoni, ale także znacznie wpływają na ich ogólną kondycję i efekt upiększający.

Hitem jest manicure japoński, który odżywia i ratuje nawet bardzo zniszczone dłonie i paznokcie. W swej ofercie nie zapominamy także o panach, którzy również mogą skorzystać z zabiegów upiększających ich dłonie i paznokcie w postaci różnego rodzaju manicure, od klasycznego po japoński. Stosujemy także peelingi i zabiegi odmładzające skórę dłoni oraz likwidujące przebarwienia, plamy starcze czy pozostałości po nieudanych zabiegach wykonywanych w zaciszu domowym. Dla pań mamy dodatkowo ofertę manicure hybrydowego, który jest alternatywa dla żelu lub tipsów. Hybryda jest dużo zdrowsza niż klasyczny tips czy żelowanie, na które nie może pozwolić sobie osoba z bardzo krucha czy łamliwą płytkę paznokcia.
Paznokciom nadamy także odpowiedni kolor i wzór, który może być idealnym dodatkiem do naszego stroju, a nawet odzwierciedlać aktualny stan emocjonalny czy nastrój. Potrafimy dobrać także odpowiedni rodzaj tipsów, których długość, kolor i zdobienia dostosujemy do indywidualnych preferencji klientki, które sprawdzą się w życiu prywatnym, jak i biznesowym czy na rozmowie kwalifikacyjnej. Naszą podstawową myślą przewodnią jest to, aby paznokcie były zadbane, ale i współgrały z kobiecą osobowością, – czyli osobą pięknych, kreatywnych i nowoczesnych kobiet. Potrafimy dobrać wszelkiego rodzaju zdobienia, które świetnie utrzymują się, nie tylko na hybrydzie, ale również na tipsie. Ich wybór nie stanowi dla nas żadnych ograniczeń, ponieważ posiadamy pełną gamę zdobień na paznokcie, którą prawie, co miesiąc aktualizujemy.
Nasze hybrydy czy tipsy są wykonywane z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa i higieny, nie ma tu mowy o jakimkolwiek ryzyku zakażenia. Tipsy i hybrydy wykonane w naszym salonie posiadają gwarancję trwałości. W ofercie jest możliwość naprawy uszkodzonych paznokci oraz zdjęcie tipsów, żeli czy hybryd w bardzo atrakcyjnych cenach. W przypadku pedicure posiadamy usługę głębokiego peelingu zrogowaciałego naskórka, pełną pielęgnację paznokci u stóp, a dla pań także możliwość zelowania, zakładania hybryd czy wykonania zdobień według życzenia klientki.
Oprócz powyższych w ofercie znajdują się także zabiegi połączone z masażem relaksująco- odprężającym dla stóp. W ofercie wielkim powodzeniem cieszy się zabieg pedicure Spa polegający na relaksującej kąpieli z wysokogatunkowymi, nieprzetworzonymi chemicznie olejkami, peeling, nałożenie maski, wykonanie tradycyjnego masażu stóp o efekcie odprężającym, frezowanie i dokładne opracowanie płytki paznokcia.

W ofercie pedicure używamy tylko certyfikowanych kosmetyków renomowanych producentów, a nasze zabiegi wykonane są w warunkach ściśle sterylnych, przez co unikamy ryzyka zakażenia takimi chorobami jak WZW czy HIV. Zwracamy także uwagę na bezwzględną dezynfekcję miejsca pracy oraz dłoni czy stóp klientki/ klientki oraz dłoni osoby wykonującej usługę.