Kwas hialuronowy stosowany jest głównie w medycynie estetycznej jako alternatywa inwazyjnych operacji plastycznych. Dzięki zastosowaniu tej substancji możliwe jest zachowanie młodzieńczego wyglądu skóry oraz opóźnienie procesów starzenia. Kwas hialuronowy w salonie w Kielcach stosujemy u pacjentek m.in. w rejonie czoła, ust, nosa, dłoni oraz włosów.

Należy pamiętać, że kwas hialuronowy stosowany w celach wypleniania zmarszczek, blizn czy bruzd nie utrzymuje się na stałe i istnieje konieczność cyklicznego powtarzania zabiegu. W zależności od miejsca zastosowania efekty utrzymują się ok. 6 – 12 miesięcy.

Kwas hialuronowy Kielce – czy jest bezpieczny?

Warto również mieć na uwadze, że stosowanie kwasu hialuronowego jest w pełni bezpieczne. Substancja ta jest zgoda z chemiczną budową naszych komórek, tak więc jest doskonale tolerowana przez organizm ludzki. Po zabiegu mogą pojawiać się niewielkie zaczerwieniania oraz obrzęki, które znikają po 2-3 dniach.

Kwas hialuronowy Kielce – zastosowanie

Proces starzenia się skóry jest nieuchronny i występuje u każdej z nas. Do tego dochodzą wszelkie czynniki zewnętrzne jak słońce oraz zanieczyszczenia, które powodują zmniejszenie elastyczność skóry w obrębie twarzy. W wyniku otrzymujemy zmarszczki, fałdy oraz wiotkie partie skóry.

Rozwiązaniem tego problemu jest kwas hialuronowy, które wypełnia nieestetyczne przestrzenie w tkankach, dzięki czemu możliwe jest przywrócenie zdrowego i naturalnego wyglądu uszczuplonych w kolagen miejsc.

Cennik medycyna estetyczna