Kwas hialuronowy stosowany jest głównie w medycynie estetycznej jako alternatywa inwazyjnych operacji plastycznych. Dzięki zastosowaniu tej substancji możliwe jest zachowanie młodzieńczego wyglądu skóry oraz opóźnienie procesów starzenia. Kwas hialuronowy w salonie w Kielcach stosujemy u pacjentek m.in. w rejonie czoła, ust, nosa, dłoni oraz włosów.

Należy pamiętać, że kwas hialuronowy stosowany w celach wypleniania zmarszczek, blizn czy bruzd nie utrzymuje się na stałe i istnieje konieczność cyklicznego powtarzania zabiegu. W zależności od miejsca zastosowania efekty utrzymują się ok. 6 – 12 miesięcy.

Kwas hialuronowy Kielce – czy jest bezpieczny?

Warto również mieć na uwadze, że stosowanie kwasu hialuronowego jest w pełni bezpieczne. Substancja ta jest zgoda z chemiczną budową naszych komórek, tak więc jest doskonale tolerowana przez organizm ludzki. Po zabiegu mogą pojawiać się niewielkie zaczerwieniania oraz obrzęki, które znikają po 2-3 dniach.

Kwas hialuronowy Kielce – zastosowanie

Proces starzenia się skóry jest nieuchronny i występuje u każdej z nas. Do tego dochodzą wszelkie czynniki zewnętrzne jak słońce oraz zanieczyszczenia, które powodują zmniejszenie elastyczność skóry w obrębie twarzy.
W wyniku otrzymujemy zmarszczki, fałdy oraz wiotkie partie skóry.

Rozwiązaniem tego problemu jest kwas hialuronowy, które wypełnia nieestetyczne przestrzenie w tkankach, dzięki czemu możliwe jest przywrócenie zdrowego i naturalnego wyglądu uszczuplonych w kolagen miejsc.

Przeciwwskazania do ostrzykiwania kwasem hialuronowym

Proces starzenia się skóry jest nieuchronny i występuje u każdej z nas. W wyniku otrzymujemy zmarszczki, fałdy oraz wiotkie partie skóry. Do tego dochodzą wszelkie czynniki zewnętrzne jak słońce oraz zanieczyszczenia, które powodują zmniejszenie elastyczność skóry w obrębie twarzy. Rozwiązaniem tego problemu jest zabieg z użyciem kwasu hialuronowego w mieście Kielce, które wypełnia nieestetyczne przestrzenie w tkankach, dzięki czemu możliwe jest przywrócenie zdrowego i naturalnego wyglądu uszczuplonych w kolagen miejsc. Warto również mieć na uwadze, że stosowanie kwasu hialuronowego w mieście Kielce jest w pełni bezpieczne. Substancja ta jest zgoda z chemiczną budową naszych komórek, tak, więc jest doskonale tolerowana przez organizm ludzki. Po zabiegu mogą pojawiać się niewielkie zaczerwieniania oraz obrzęki, które znikają po 2-3 dniach. Przeciwwskazania są takie same niezależnie od obszaru twarzy, który chcemy poprawić, czy też rodzaju wypełniacza, który wybierzemy do zabiegu. Kwas hialuronowy w Kielcach, który wypełnia nieestetyczne przestrzenie w tkankach, dzięki czemu możliwe jest przywrócenie zdrowego i naturalnego wyglądu uszczuplonych w kolagen miejsc. Należy pamiętać, że kwas hialuronowy Kielce stosowany w celach wypleniania zmarszczek, blizn czy bruzd nie utrzymuje się na stałe i istnieje konieczność cyklicznego powtarzania zabiegu. W zależności od miejsca zastosowania efekty utrzymują się ok. 6 – 12 miesięcy. Czasami występuje Uczulenie na kwas hialuronowy lub inny składnik preparatu – o tym niestety dowiadujemy się najczęściej już po zabiegu. Syntetycznie otrzymywany kwas hialuronowy to ten sam związek chemiczny, jednak nie jest pochodzenia ludzkiego – stąd przypadki alergii, które niekoniecznie występują od razu po podaniu kwasu. Mogą objawić się dopiero po tygodniach czy miesiącach po zabiegu.

Cennik medycyna estetyczna