Jeżeli szukasz skutecznego i sprawdzonego sposobu na ujędrnienie skóry twarzy to endermologia jest dla Ciebie! To nowoczesny oraz bezinwazyjny zabieg, dzięki który uzyskasz efekt łagodnego liftingu twarzy bez udziału chirurga. Co warto wiedzieć o tym zabiegu w naszym salonie?

Endermolift, lub innymi słowy endermologia twarzy to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej, mający na celu ujędrnienie skóry i redukcje zmarszczek w okolicach twarzy, szyi i dekoltu. W kobiecych kręgach endermologię określa się jako swoistą siłownię dla twarzy, ponieważ podczas zabiegu skórę twarzy poddaję się mechanicznej stymulacji, w wyniku której komórki zaczynają produkować kolagen, elastynę oraz kwas hialuronowy.

Co najważniejsze, regeneracja głęboko umiejscowionych tkanek następuje w sposób naturalny, co stawia endermologię w czołówce najlepiej tolerowanych zabiegów liftingujących, i to bez użycia skalpela oraz przyjmowania zastrzyków z botoksu.

Procedura endermoliftu nieznacznie różni się od czynności praktykowanych podczas endermologii ciała, ponieważ ten zabieg także w głównej mierze opiera się na pracy masażera podciśnieniowego. Urządzenie sterowane przez kosmetologa wsysa skórę twarzy, po czym dogłębnie masuje fałdę skórną specjalnie wyprofilowanymi rolkami. Zabieg, mimo swej intensywności, nie powoduje dyskomfortu fizycznego Wręcz przeciwnie, liczne opinie zadowolonych pacjentek wskazują, że endermologia jest przyjemna i co więcej nie zajmuje wiele czasu.

Skorzystanie z dóbr endermoliftu szczególnie powinny rozważyć Panie, które na co dzień zmagają się z problemem suchej i matowej cery, jak również te, które dostrzegają u siebie pierwsze oznaki starzenia w postaci lwiej zmarszczki oraz poziomych bruzd na czole, bądź posiadaczki tzw. cieni pod oczami. Endermologia pomaga również uelastycznić skórę twarzy i dekoltu oraz podkreślić i uwydatnić jej kontur.

W celu osiągnięcia wyraźnych i trwałych efektów zaleca się zastosowanie pakietu, czyli od 5 do 10 zabiegów, choć o wysokiej skuteczności endermoliftu można przekonać się już po pierwszym masażu.

Endermologia twarzy Kielce – dobroczynne działanie zabiegu

Kiedy skóra z powodów starzenia się lub niekorzystnych czynników zewnętrznych traci swój blask i zaczyna wyglądać nie tak, jak tego oczekujemy, musimy podjąć zdecydowane działania. Skuteczną i polecaną metodą przywrócenia należytej jędrności i kolorytu skóry twarzy jest endermologia. Już teraz skorzystaj z usług naszego salonu i zadbaj o swój piękny wygląd.

Endermologia twarzy Kielce – na czym polega?

Najprościej rzecz ujmując, jest to rodzaj masażu, który poprawia elastyczność skóry. Dodatkowym atutem jest zmiękczenie naskórka oraz widocznie rozświetlenie i reedukacja zmarszczek już po pierwszym zabiegu. Przy pomocy specjalnego urządzenia specjalista masuje twarz, co pobudza krążenie i wzmaga produkcję kolagenu i elastyny.