Czy z powodu wstydliwego owłosienia w okolicach bikini nawet zwyczajne wyjście na basen wprawia Cię w zaniepokojenie? A może masz nieprzyjemne doświadczenia związane z bolesnym zabiegiem depilacji woskiem? Bez względu na to, co przywiodło Cię na tę stronę naszego salonu, depilacja laserowa bikini jest dla Ciebie. Ten nowoczesny sposób na usunięcie nieestetycznie wyglądającego owłosienia to idealne rozwiązanie, dla osób, które pragną na stałe pozbyć się włosków w miejscach intymnych.

Zabieg trwa zaledwie kwadrans, a w jego trakcie sztywne i gęste włoski w okolicach wzgórka łonowego, pachwiny oraz warg sromowych są usuwane za pomocą wiązki lasera diodowego, który wnika głęboko w skórę i dociera do poziomu umocowania mieszków włosowych, niszcząc cebulki w procesie absorpcji energii. Zachowując wysoką częstotliwość stosowania zabiegu – można na zawsze zapomnieć o używaniu depilatora czy maszynek do golenia. Aby móc cieszyć się pożądanymi efektami należy ustroić się w cierpliwość, ponieważ zabieg należy powtórzyć średnio od 5 do 8 razy w odstępach od 6 do maksymalnie 8 tygodni. W czasie 2 tygodni po laserowej depilacji bikini zabrania się korzystania z solarium, basenu oraz sauny. Niewskazane jest również poddawanie skóry działaniu promieni słonecznych, ponieważ mogą one znacznie podrażnić naskórek, co uniemożliwi wykonanie kolejnego zabiegu we wskazanym terminie.

Przed zabiegiem natomiast, należy pamiętać, aby przez 4 tygodnie zaniechać prób depilowania okolic bikini depilatorem, woskami lub pastą cukrową ani nie używać samoopalaczy. Dzień przed wykonaniem laserowej depilacji bikini należy ogolić włoski maszynką ze strefy poddanej zabiegowi. Warto dodać, że wyróżniamy tzw. depilację płytką, czyli taką, w której włoski usuwane są do linii bielizny oraz depilację brazylijską, podczas której można pozbyć się owłosienia z miejsc intymnych.

Depilacja laserowa bikini bez stresu

Bikini to ważna sfera, która niezaprzeczalnie kompiluje z naszym nastrojem. Ta delikatna część naszego ciała wymaga szczególnej pielęgnacji i troski. Depilacja laserowa bikini Kielce daje możliwość skutecznego, bezbolesnego usunięcia owłosienia z okolic intymnych. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze konsultantek do zabiegów podchodzimy profesjonalnie, z uśmiechem na twarzy. Kompleksowo i rzetelnie wykonujemy etapy zabiegu, od pierwszej konsultacji, poprzez realizację po końcowy efekt, redukując niechciany stres. W She & He pracują kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem i certyfikatami renomowanych uczelni i firm szkoleniowych. Każda klientka jest traktowana indywidualnie ze szczególną dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

Warianty zabiegów depilacji laserowej bikini Kielce

W swojej ofercie mamy trzy rodzaje damskich bikini:

– bikini francuskie tzw. bikini podstawowe, dzięki któremu usuwamy zbędne owłosienie jedynie z pachwin do linii fig;

– bikini brazylijskie tzw. bikini głębokie, dzięki któremu usuwamy owłosienie z linii pachwin i głębiej, do ustalonej z klientką głębokości oraz w razie życzenia linię pomiędzy pośladkami.

Gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo

Nie musisz się krępować, bowiem do zabiegu depilacja laserowa bikini Kielce wręczamy jednorazową bieliznę, odsłaniając tylko tę partię skóry, którą depilujemy. Zapewniamy pełną intymność i bezpieczeństwo podczas zabiegu. Zabieg jest jednak mniej bolesny niż w przypadku usuwania włosków woskiem czy depilatorem elektrycznym.

Jeśli marzysz o gładkiej skórze okolic bikini, przyjdź na konsultację i skorzystaj z zadowalającej Cię oferty.

..