Czy z powodu wstydliwego owłosienia w okolicach bikini nawet zwyczajne wyjście na basen wprawia Cię w zaniepokojenie? A może masz nieprzyjemne doświadczenia związane z bolesnym zabiegiem depilacji woskiem? Bez względu na to, co przywiodło Cię na tę stronę naszego salonu, depilacja laserowa bikini jest dla Ciebie. Ten nowoczesny sposób na usunięcie nieestetycznie wyglądającego owłosienia to idealne rozwiązanie, dla osób, które pragną na stałe pozbyć się włosków w miejscach intymnych.

Zabieg trwa zaledwie kwadrans, a w jego trakcie sztywne i gęste włoski w okolicach wzgórka łonowego, pachwiny oraz warg sromowych są usuwane za pomocą wiązki lasera diodowego, który wnika głęboko w skórę i dociera do poziomu umocowania mieszków włosowych, niszcząc cebulki w procesie absorpcji energii. Zachowując wysoką częstotliwość stosowania zabiegu – można na zawsze zapomnieć o używaniu depilatora czy maszynek do golenia. Aby móc cieszyć się pożądanymi efektami należy ustroić się w cierpliwość, ponieważ zabieg należy powtórzyć średnio od 5 do 8 razy w odstępach od 6 do maksymalnie 8 tygodni. W czasie 2 tygodni po laserowej depilacji bikini zabrania się korzystania z solarium, basenu oraz sauny. Niewskazane jest również poddawanie skóry działaniu promieni słonecznych, ponieważ mogą one znacznie podrażnić naskórek, co uniemożliwi wykonanie kolejnego zabiegu we wskazanym terminie.

Przed zabiegiem natomiast, należy pamiętać, aby przez 4 tygodnie zaniechać prób depilowania okolic bikini depilatorem, woskami lub pastą cukrową ani nie używać samoopalaczy. Dzień przed wykonaniem laserowej depilacji bikini należy ogolić włoski maszynką ze strefy poddanej zabiegowi. Warto dodać, że wyróżniamy tzw. depilację płytką, czyli taką, w której włoski usuwane są do linii bielizny oraz depilację brazylijską, podczas której można pozbyć się owłosienia z miejsc intymnych. O drugim rodzaju laserowej depilacji bikini można przeczytać tutaj (hiperłącze do tekstu o depilacji bikini brazylijskie)..