Lipoliza iniekcyjna to coraz bardziej popularny zabieg niechirurgicznego usuwania rezerw tłuszczowych z organizmu. Polega na obstrzykiwaniu skóry specjalistycznymi preparatami, które powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, a te z kolei transportowane są do wątroby i usuwane z organizmu. Lipoliza iniekcyjna Kielce to innowacyjna metoda w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz cellulitem.\

Lipoliza iniekcyjna to najbardziej innowacyjny zabieg wchodzący w kanon usług medycyny estetycznej. Jest to nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej mająca na celu zlikwidowanie komórek tłuszczowych przez ich stopniowe rozpuszczenie i wydalenie w procesie przemiany materii.

Rewolucyjny sposób usunięcia rezerw tłuszczowych z organizmu polega na podskórnym zaaplikowaniu specjalnych substancji, które przyczyniają się do eliminacji zatorów tłuszczowych i zmniejszenia poziomu lipidów we krwi. Wskutek aktywnego działania mieszanki preparatów chemicznych szybko i skutecznie można wymodelować własną sylwetkę, i to bez konieczności użycia skalpela chirurgicznego lub stosowania restrykcyjnych diet. Co więcej, proces regeneracji organizmu po zabiegu jest niemal natychmiastowy. Podobnie zresztą, jak efekty, o których prawdziwości można przekonać się już w pierwszym tygodniu po zabiegu.

W pochlebnych opiniach osób, które skorzystały z lipolizy iniekcyjnej zwykle piszę się o utracie kilku centymetrów w obwodzie partii ciała, na których został przeprowadzony zabieg. Prócz tego pacjenci cieszą się dobrym metabolizmem komórek skóry oraz poprawą mikrokrążenia. W celu osiągnięcia lepszych rezultatów zaleca się powtórzenie zabiegu po kilku tygodniach, ale wyłącznie, gdy zajdzie ku temu potrzeba. Zwykle bowiem, jeden zabieg jest wystarczający, aby odzyskać pewność siebie i poczuć się atrakcyjniej.

Co warto dodać, lipolizy iniekcyjnej nie dedykuje się ludziom cierpiącym na otyłość, ponieważ jak dowodzą badania, jej efekty nie będą widoczne. Zabieg jest natomiast bardzo skuteczny w gronie osób zmagających się z lekką nadwagą, które mimo ćwiczeń i diet nadal nie mogą pozbyć się tkanki tłuszczowej z danej części ciała.

Lipoliza iniekcyjna Kielce – zalety zabiegu

Niewątpliwym atutem tego zabiegu jest jego mała inwazyjność. Lipoliza iniekcyjna jest bardzo bezpieczna i w pełni kontrolowalna. Świetnie sprawdza się w przypadku usuwania miejscowych rezerw tkanki tłuszczowej. To także dobra metoda w walce z cellulitem.

Lipoliza iniekcyjna Kielce – przebieg zabiegu

Zabieg lipolizy w Kielcach jest odpowiedni dla osób z wagą normalną lub z lekką nadwagą. Pomaga pozbyć się niechcianych, niezwykle ciężkich do pozbycia się, tak zwanych. „miejscowych otłuszczeń”, jak boczki, podwójny podbródek, a nawet worki pod oczami, Lipoliza w Kielcach niesie za sobą o wiele więcej pozytywnych efektów. Wspaniale komplementuje dietę, zabiegi drenujące, wysiłek fizyczny. Zawsze jednak należy pamiętać, że zabieg lipolizy iniekcyjnej nie stanowi alternatywy liposukcji. Lipoliza iniekcyjna w Kielcach to w pełni bezpieczny zabieg polegający na miejscowym usunięciu tłuszczu. Zabieg lipolizy iniekcyjnej w mieście Kielce trwa od 20 do 50 minut, gwarantuje szybki powrót do pełnej aktywności. Jednakże lekarze zalecają ograniczenie spożycia tłuszczów, aby nie obciążać zbytnio wątroby. Po lipolizie w Kielcach można stracić nawet 10 cm w obwodzie, jednak na ogół w miejscu, gdzie został zaaplikowany preparat, traci się od 2 do 4 cm. Niewątpliwym atutem zabiegu jest jego mała inwazyjność. Lipoliza iniekcyjna jest bardzo bezpieczna i w pełni kontrolowalna. Świetnie sprawdza się w przypadku usuwania miejscowych rezerw tkanki tłuszczowej. Lipoliza w Kielcach jest dobrą metodą radzenia sobie z cellulitem.

Lipoliza iniekcyjna Kielce – przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do Zabiegu lipolizy iniekcyjnej są, zaburzenia krzepnięcia krwi (na przykład hemofilia, choroba von Willenbrandta, ciąża i karmienie piersią, schorzenia i upośledzenia pracy wątroby oraz nerek, padaczka, niedobór któregoś z czynników krzepliwości) nadwrażliwość i uczulenie na którykolwiek składnik preparatu oraz znaczna nadwaga stany zapalne skóry w miejscu, gdzie ma być podany preparat, Lipolizy iniekcyjnej nie powinno się też wykonywać w przypadku osób z poważnymi chorobami układu sercowo-naczyniowego.

Cennik medycyna estetyczna