Loki to fryzury ponadczasowe. Odpowiednio zrobione, dodają uroku i eleganci. Kobiety wyglądają w nich bardzo dziewczęco. Niestety tylko niektóre z nas mogą cieszyć się naturalnie pokręconymi włosami. Inne kobiety, aby otrzymać taki efekt, muszą posiłkować się trwałą ondulacją lub lokówką. Poniżej przedstawiamy skuteczny sposobów na upięcia włosów loki.

Jak upiąć koki?

Kok z loków możesz wykonać sama w kilka chwil. Jak tego dokonać?

Upięcia włosów to doskonały sposób na zmianę codziennej fryzury. Jeśli nosisz półdługie lub długie włosy możesz zaszaleć! Spięte włosy pięknie eksponują dekolt i smukłą szyję. Najlepiej prezentują się proste, eleganckie fryzury. Stawiaj na wielobarwne opaski i chusty i wplataj je we włosy. Kok z loków możesz wykonać samodzielnie w zaledwie kilka chwil.   Jak tego dokonać? .Po pierwsze pokręć włosy, a pasma wierzchnie upnij w niewielką kitkę, wysoko z tyłu głowy, a potem zrób z niej koczek. Następnie do upięcia doczepiaj pasma, które ułożone są w niewielkie koczki. Loki dobieraj naprzemiennie z lewej i prawej strony. Następnie z boku głowy wypuść powoli dwa pasma, a na koniec utrwal kok z loków lakierem.

Upięcia włosów loki – rodzaje

Mamy do wyboru koki z romantycznie wypuszczonymi pasmami, upięcie loków na bok czy tzw. wodospad. Upięcia z loków: zdziwisz się, jak łatwo można upiąć kręcone włosy na co dzień i na wesele.  Kręcone włosy często uważane są za niesforne i problematyczne, jednak warto zauważyć, że stanowią one doskonałą podstawę dla różnego rodzaju upięć. Są bardzo podatne na układanie, a przy tym niezwykle dziewczęce i romantyczne

Cena upięcie loki

Jeżeli zdecydujemy się na wizytę w profesjonalnym zakładzie, musimy liczyć się z wydaniem kwoty rzędu od 50zł do 300zł

Więcej informacji o upięciach włosów Kielce w naszym salonie She he tu