Odmładzanie skóry – po przekroczeniu 50 roku życia, skóra staje się wymagająca. Wpływ na to ma szereg czynników jak: zmiana wagi, stres, zanieczyszczone środowisko, zmiany hormonalne czy promieniowanie UV.

 

Te wszystkie czynniki mogą być powodem niekorzystnych zmian na naszej skórze.
Chcąc uniknąć negatywnych skutków wyżej wymienionych czynników, warto skorzystać z zabiegów, które oferuje salon kosmetyczny Kielce, dedykowany skórze dojrzałym, po 50 roku życia.

Salon kosmetyczny Kielce


Gabinet kosmetyczny
She&He w Kielcach, poleca sprawdzone terapie, mające na celu odmładzanie skóry – dopasowane zarówno dla pań, jak i dla panów, w wieku dojrzałym.

Szeroka oferta sprawia, że mamy możliwość wyboru między zabiegami mniej lub bardziej inwazyjnymi. Poniżej przedstawimy kilka z nich.

Wśród popularnych, nieinwazyjnych zabiegów polecamy lifting twarzy Endermolift Lpg. Poprawia on napięcie i jędrność skóry na twarzy, szyi i dekolcie. Metoda ta sprawia, że twarz staje się bardziej napięta, nabierając zdrowszego kolorytu, a zmarszczki zostają spłycone.
Zabieg ten stanowi również optymalne uzupełnienie innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jeżeli chcemy uzyskać trwały efekt, zdecydowanie poleca się stosowanie tej metody raz w tygodniu, w seriach 6-8 zabiegów.

 

Inną, skuteczną metodą, której cel to odmładzanie skóry – jest Mesotherm.

W jednej sesji zabiegowej łączy ona kilka technologii. Odpowiednio dobrane kosmetyki pielęgnujące skórę dodane do zabiegu, stwarza optymalne warunki, do uruchomienia procesów, mających na celu regenerację i odbudowę kolagenu.
Dzięki temu skóra staje się jaśniejsza i wygładzona oraz bardziej napięta. Dodatkowym efektem jest zniwelowanie porów i spłycenie zmarszczek. Zabieg ten wykonuje się co ok. 3 tygodnie w serii 3-6 zabiegów.

Spośród szerokiej gamy zabiegów, które należy dobierać indywidualnie do potrzeb skóry, pod okiem specjalistów, którzy reprezentują salon kosmetyczny Kielce, należą: zabieg z użyciem Retinolu i rollera, infuzja tlenowa Intraceuticals, fotoodmładzanie IPL, laseroterapia Emerge czy zabieg Selvert Thermal Cell Vitale Hydrant.