Zabieg oczyszczający dla skóry tłustej i trądzikowej polega na gruntownym oczyszczeniu, wyraźnym rozjaśnieniu i zmatowieniu oraz poprawie nawilżenia cery.

Kwasy AHA, które są zawarte w preparatach regulują odnowę biologiczną skóry przez usunięcie zrogowaciałych komórek naskórka oraz pobudzenie fibroblastów do przyśpieszonej syntezy kolagenu. Oprócz tego, kwasy te, hamują tyrozynazę i melanogenezę, rozjaśniają skórę i korygują niedoskonałości.

Zabieg oczyszczający dla skóry tłustej i trądzikowej jest szczególnie polecany dla osób posiadających: skórę zanieczyszczoną, która wymaga rozjaśnienia; skórę tłustą, trądzikową; skórę z niedoskonałościami – zaskórniki, wągry, nierówna tekstura skóry; skórę mieszaną z tendencją do błyszczenia się oraz skórę niedotlenioną, zmęczoną i szarą.

Zabieg oczyszczający wykonany w salonie kosmetycznym she he kielce gwarantuje gruntowne oczyszczenie skóry, redukcję niedoskonałości, normalizację procesów wzrostu i odnowy, regulację wydzielania sebum, zapobieganie czopowaniu ujść gruczołów łojowych, zapewnienie ochrony przeciwbakteryjnej, długotrwałe zmatownienie skóry, poprawę nawilżenia i wygładzenia powierzchni skóry.
Skóra po tym zabiegu będzie idealnie czysta, gładka oraz świeża.