Depilacja laserowa Kielce to usługa, dzięki której raz na zawsze pozbędziesz się niechcianego owłosienia z wybranego rejonu ciała. Ten zabieg cieszy się stale rosnącą popularnością w naszym salonie. Depilacja laserowa skradła serca nie tylko kobiet, lecz także mężczyzn, którzy borykają się z problemem nadmiernego owłosienia.

Depilacja laserowa Kielce – zalety

Depilacja laserowa umożliwia uśnięciu włosków za pomocą wiązki lasera, który przenikając w strukturę skóry, niszczy mieszki i cebulki włosowe. Ściślej rzecz ujmując laser działa na melaninę, czyli ciemny pigment, tak więc najlepsze efekty osiągną osoby o ciemnym owłosieniu. Nie oznacza to jednak, że osoby z jasnym owłosieniem nie osiągną korzyści z depilacji laserowej – wręcz przeciwnie.

Dzięki depilacji laserowej w Kielcach możemy usunąć włoski z takich partii ciała jak: nogi, szyja, twarz, okolice bikini, pachy, czy klatka piersiowa.

Sam zabieg jest dość szybki i wśród większości kobiet nie wywołuje bólu. Depilacja laserowa jest w pełni bezpieczna i nie powoduje uszkodzeń skory i podrażnień. Efektem są gładkie, pozbawione włosów rejony ciała.

Należy jednak pamiętać, że do pożądanych efektów jeden zabieg może nie wystarczać. Depilacja laserowa może wymagać nawet kilkukrotnego powtarzania w celu osiągnięcia spektakularnych efektów.