Depilacja laserowa Kielce to usługa, dzięki której raz na zawsze pozbędziesz się niechcianego owłosienia z wybranego rejonu ciała. Ten zabieg cieszy się stale rosnącą popularnością w naszym salonie.
Depilacja laserowa skradła serca nie tylko kobiet, lecz także mężczyzn, którzy borykają się z problemem nadmiernego owłosienia.

Jeszcze do niedawna to depilator uchodził za najlepsze urządzenie służące do usunięcia niechcianych włosków na skórze. Najczęściej wybierany sprzęt do depilacji zawdzięczał swoją sławę długotrwałości osiąganego efektu.
Dzięki małemu i niepozornemu depilatorowi skóra pozostawała gładka przez około miesiąc. Prawie tak samo popularne były również kremy, pasty czy woski do depilacji oraz paski fizelinowe. Obecnie jednak, niemal wszystkie znane nam dotąd metody stały się bezskuteczne, bo na rynku kosmetycznym pojawił się nowy patent, czyli depilacja laserowa ciała.

Zabieg umożliwia trwałe usunięcie owłosienia z wybranego obszaru ciała. Laserowa depilacja ciała jest zabiegiem w pełni bezpiecznym, szybkim i bezbolesnym. W praktyce medycznej technika zabiegu opiera się na likwidacji cebulek włosowych za pomocą wiązki lasera, który przenika strukturę skóry, silnie oddziałując przy tym na melaninę włosa. Ten ostatni czynnik sprawia, że laserowa depilacja ciała to zabieg dedykowany przede wszystkim dla osób z ciemnym owłosieniem. Nie oznacza to jednak, że osoby z tzw. jasnym pigmentem włosa nie będą zadowolone z efektów zabiegu. Wręcz przeciwnie, liczne badania dowodzą, że depilacja laserowa ciała to swoiste panaceum na problem z nadmiernym owłosieniem.

Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a przeprowadza się go głównie w rejonach, takich jak: pachy, nogi, okolice bikini, ramiona, szyja oraz klatka piersiowa. Warto dodać, że w celu uzyskania trwałych efektów depilacji należy powielać zabieg średnio od 3 do 8 razy w okresie 4-9 tygodni. W zależności od indywidualnych uwarunkowań genetycznych oraz innych bodźców proces zaniku owłosienia nie występuje natychmiastowo.

Depilacja laserowa Kielce – zalety

Depilacja laserowa Kielce umożliwia uśnięciu włosków za pomocą wiązki lasera, który przenikając w strukturę skóry, niszczy mieszki i cebulki włosowe. Ściślej rzecz ujmując laser działa na melaninę, czyli ciemny pigment, tak więc najlepsze efekty osiągną osoby o ciemnym owłosieniu. Nie oznacza to jednak, że osoby z jasnym owłosieniem nie osiągną korzyści z depilacji laserowej – wręcz przeciwnie.

Dzięki depilacji laserowej w Kielcach możemy usunąć włoski z takich partii ciała jak: nogi, szyja, twarz, okolice bikini, pachy, czy klatka piersiowa.

Sam zabieg jest dość szybki i wśród większości kobiet nie wywołuje bólu. Depilacja laserowa jest w pełni bezpieczna i nie powoduje uszkodzeń skory i podrażnień. Efektem są gładkie, pozbawione włosów rejony ciała.

Należy jednak pamiętać, że do pożądanych efektów jeden zabieg może nie wystarczać. Depilacja laserowa może wymagać nawet kilkukrotnego powtarzania w celu osiągnięcia spektakularnych efektów.

Depilacja laserem w mieście Kielce – wyjątkowa okazja!

Laserowa depilacja w mieście Kielce to wyjątkowa oferta, z której grzechem byłoby nie skorzystać. W dzisiejszym świecie dbanie o wygląd to niezwykle ważna sprawa. Dzisiaj domena zadbanego człowieka to domena ludzi pewnych siebie i przebojowych. Oprócz tego pielęgnacja własnego ciała stanowi o praktykowaniu zdrowego trybu życia. Dbałość o siebie stanowi dziś objaw zdrowego trybu życia i jest wyrazem własnej indywidualności. Dlatego tak powszechne dziś jest wykonywanie różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Jednym z nich jest laserowa depilacja. Dzisiejszy świat to świat ludzi zadbanych, bez zbędnego owłosienia. Kielce, oraz jego mieszkańcy otrzymali tę niesamowitą możliwość, jakim jest laserowa depilacja owłosienia. Więc dlaczego by nie skorzystać z okazji i dokonać zabiegu, który krótko trwa jest tani, a zarazem bezbolesny. Depilacja laserem jest zabiegiem bezpiecznym i bezbolesnym, co doskonale pozwoli ci zapomnieć o niechcianym owłosieniu i do woli cieszyć się zadbanym wyglądem. Skorzystaj z promocji, jaką oferuje nasz salon i sprawdź jak działa laserowa depilacja w twoim mieście. Pozostaw nam swoją urodę w naszych rękach.

Depilacja laserem w mieście Kielce – zamów już dzisiaj!

Laserowa depilacja, jaką oferuje nasz salon jeszcze nigdy nie była tak opłacalna, a zarazem szybka. Zatem proponujemy oddaj pozostaw swoją urodę w naszych rękach i pozwól nam działać. Oferta depilacji laserem w Kielcach jest jednym z, wielu jakie mamy w swojej ofercie. Odwiedź naszą stronę internetową już dziś i zapisz się do newslettera, aby otrzymać wiadomości o aktualnych promocjach i nowościach.
Laserowa depilacja w mieście Kielce to atrakcyjna oferta skierowana w szczególności do ludzi, dla których uroda jest bardzo ważna. Nie czekaj, nie zwlekaj, aż oferta wygaśnie. Nie przegap tej okazji, bo szybko może się ona nie powtórzyć.

Primelase – depilacja laserowa Kielce

Bezpieczna i skuteczna depilacja laserem PRIMELASE EXCELLENCE – debiut roku 2020 wśród laserów

W She & He wychodzimy naprzeciw najśmielszym oczekiwaniom zadbanych kobiet i mężczyzn. Z wielką starannością odkrywamy piękno, wykonując zabiegi laserem diodowym PRIMELASE hiszpańskiej marki Colon Medical. To innowacyjny, jeden z najnowocześniejszych laserów na rynku. Laserem EXELLENCE można depilować każdy rodzaj włosa: jasny, rudy i ciemny. Jest niezwykle komfortowy, daje spektakularne efekty. Kilkakrotne usunięcie włosów prowadzi do jedwabiście gładkiej skóry. Wystarczy od 6 do 8 zabiegów. Można nim usuwać owłosienie na rękach, nogach oraz w miejscach intymnych.

Nowoczesna technologia lasera PRIMELASE – myśl na miarę XXI wieku

Moc 4800W oraz głowica blend z trzema zakresami fal : 810, 940 i 1060 nm gwarantują wysoką wydajność, jakość wykonywanych zabiegów i zadowolenie klientów. Dzięki tak wysokiej mocy laser osiąga krótszy impuls dla poziomów energii, co zapewnia bezinwazyjną depilację bez skutków ubocznych, np. oparzeń skóry. Laser PRIMELASE EXCELLENCE zawiera system chłodzący Crystal Freeze, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Działa w dwóch trybach – statycznym i dynamicznym, co skraca czas wykonywania zabiegu i zapewnia uczucie komfortu. Laser diodowy wykorzystuje zjawisko absorpcji światła w melaninie włosa, dzięki temu w zależności od koloru włosa pochłania odpowiednią porcję energii.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg poprzedza konsultacja z kosmetologiem, w celu wykluczenia przeciwwskazań do depilacji laserowej. Po wywiadzie kosmetolog przeprowadza zabieg, przykładając głowicę lasera PRIMELASE EXCELLENCE w obszar zabiegowy. Następnie laser oddziałuje na melaninę, która się rozgrzewa. Ciepło lasera niszczy cebulki włosowe, wpływając na obumieranie włosów. Zabiegi przeprowadza się cyklicznie w odstępach od 4 do 8 tygodni. Zabieg musi być wykonany kilkakrotnie, ponieważ energia światła działa tylko na cebulki włosów rosnących, będących w fazie anagenu. Ilość zabiegów ustalana jest indywidualne w zależności od potrzeb pacjenta.