Kobiety lubią zmiany jak Dekoloryzacja włosów. Zarówno jeżeli chodzi o zmianę wizerunku, zmianę ubioru, fryzury czy makijażu. Takie zmiany są czasami potrzebne, ponieważ pozwalają poczuć się młodziej, nabrać pewności siebie. Dekoloryzacja jest jednym z etapów, od którego możemy zacząć przemianę. Należy jednak pamiętać, aby nie robić jej na własną rękę i skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Co to jest dekoloryzacja?

Najprościej mówiąc, jest to zabieg, mający na celu ściągniecie sztucznego pigmentu z włosów, co pozwoli na przywrócenie ich naturalnego koloru. Może to być również przejściowy proces, by uzyskać inny kolor niż obecnie posiadamy. Nieumiejętne wykonanie tego zabiegu może doprowadzić do zniszczenia włosów, dlatego zaleca się korzystanie z usług salonów fryzjerskich.

Co to jest koloryzacja włosów?

Przed wizytą zastanów się jak często będziesz się decydowała odnawiać kolorkolorysta w Kielcach postara się dobrać odpowiednią koloryzację, do częstotliwości retuszu, którego oczekujesz. Blaknięcie koloru jest nieuniknione, w związku z tym, że włosy rosną około 1 – 2 cm, co miesiąc, trzeba będzie, co jakiś czas poprawić swoje odrosty. Jeśli nie masz czasu, aby retuszować koloryzację, trzymaj się koloru zbliżonego do naturalnego odcienia twoich włosów – odrosty nie będą wtedy tak widoczne. Albo zrób ombre lub sombre!  Wtedy nie będziesz się martwić się o odrosty!

             PRZED                                                                       PO 

Dla kogo dekoloryzacja włosów?

Dekoloryzacja Kielce może być wykonana, w celu powrotu do swojego naturalnego koloru włosów. Często jednak jest ratunkiem, podczas gdy kolor farby został źle dobrany i klientka nie jest zadowolona z efektów nałożenia koloru na jej włosy.

Dla kogo koloryzacja włosów?

Rodzaj koloryzacji w mieście Kielce polecany jest praktycznie każdemu, ale szczególnie Paniom, które chcą coś zmienić w swoim wyglądzie. Pięknie rozświetli włosy, doda fryzurze w naturalny sposób blasku. Dobrze dobrany kolor włosów może podkreślić atuty kobiecej urody, z kolei nieodpowiedni odcień jeszcze bardziej uwydatni to, co może chcemy schować.

Jak wygląda proces dekoloryzacji włosów?

Pierwszym krokiem jest zazwyczaj wizyta konsultacyjna w salonie. Specjalista ocenia szanse powodzenia zabiegu, oraz sprawdza stan włosów oraz ich strukturę. Jeżeli uzyskujemy zielone światło na zabieg –  stosuje się dekoloryzator, który jest rozjaśniaczem, wraz z pielęgnującymi substancjami. Ostatnim etapem jest zastosowanie farby bezpośrednio po zabiegu. Powinna ona być jaśniejsza o  2 tony.

Dekoloryzacja – kiedy nie jest możliwa

Takiego zabiegu nie wykonamy u osób, które mają bardzo zniszczone włosy. Są osłabione przez długie używanie chemicznych kosmetyków lub po innych zabiegach. Nie wykonamy go również, kiedy włosy są łamliwe i wypadają. Dekoloryzacja może prowadzić do dodatkowego wyniszczenia i wysuszenia włosów, zaleca się więc stosować naturalne środki pielęgnacyjne po zabiegu.

Ile kosztuje dekoloryzacja Kielce?

Cena zabiegu w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim waha się miedzy 150zł a 500zł. Wszystko zależy od długości włosów klientki.

Koloryzacja włosów w salonie She He