Profesjonalny salon fryzjersko – kosmetyczny to miejsce, w którym każdy Klient, bez względu na wiek czy płeć czuje się wyjątkowo. Dlatego też załoga She-He stworzyła w Kielcach punkt zapewniający maksymalny komfort i wygodę wszystkich odwiedzających.

W galerii znajdziecie Państwo zdjęcia prezentujące miejsce, do którego warto się udać. Urządzone ze smakiem i wyczuciem, zapewniające odpowiednią atmosferę podczas każdego spotkania. Miejsce wyjątkowe ze względu na osoby w nim pracujące. Profesjonaliści, który z olbrzymim zaangażowaniem i doświadczeniem podchodzą do swojej pracy. Ludzie posiadający wiedzę i pasję.

Salon She- He to elegancja połączona z domowym ciepłem. Przemyślane, jasne kolory sprawiają, iż każdy odwiedzający czuje się dobrze. Innowacyjne, nowoczesne wyposażenie zapewnia możliwość pracy w najlepszych warunkach i standardach. Duża przestrzeń gwarantuje wygodę, zarówno osób pracujących jak i Klientów. Specjalnie wydzielone strefy umożliwiają przeprowadzanie zabiegów w intymnej, prywatnej atmosferze. Jasne, dobrze rozplanowane oświetlenie sprawia, iż w nawet najbardziej precyzyjnych cięciach nie ma mowy o pomyłce czy niedociągnięciu.

Profesjonalny sprzęt najwyższej jakości połączony z umiejętnościami naszych ekspertów sprawia, iż oferowane usługi zachwycają odwiedzających. To dlatego nasi Klienci nieustannie do nas wracają. Dbałość o higienę i sterylność to podstawa naszego funkcjonowania, przez co mają Państwo pewność, że każdy zabieg będzie przeprowadzany zgodnie z najlepszymi, europejskimi standardami. W salonie She-He nie ma przypadkowości. Każdy kosmetyk, para nożyczek czy lakier mają swoje miejsce. Przestrzeganie pewnych, wypracowanych przez lata metod zapewnia wygodę i komfort naszym Klientom, jak również pewność, że bez względu na porę osoba odwiedzająca zawsze uzyska to, czego od nas oczekuje.

Dzięki poniższej galerii mogą Państwo zobaczyć, w jakich warunkach pracują nasi eksperci i czym wyróżniamy się na tle konkurencji. She – He to profesjonalny salon fryzjersko – kosmetyczny, do którego zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.