Szkolenia wizaż makijaż Kielce

Zawodowy Kurs Wizażu  jest dedykowany wszystkim pasjonatom makijażu, których celem jest nauczenie się jego wykonywania w sposób doskonały.

Kurs umożliwia zdobycie szerokiej wiedzy i wyćwiczenie mnóstwa umiejętności, które sprawią że każdy, wykonany przez Państwa makeup będzie nieskazitelny oraz dostosowany do okazji, wieku, typu urody czy ubioru. Kurs kończy się dla Państwa otrzymaniem stosownego certyfikatu, który uprawnia do podjęcia pracy w zawodzie wizażysty/ kreatora makeup.

Kurs jest przeznaczony dla każdego, gdyż prowadzony jest od samych podstaw, dlatego jego adresatami mogą być wszyscy zainteresowani ( nowicjusze oraz ci, doskonalący swe umiejętności). Przewaga kursy jest fakt, iż opiera się on na działaniach praktycznych, które zajmują aż 90% zajęć. Zajęcia wieńczy egzamin teoretyczny oraz praktyczny, a także sesja
w studiu fotograficznym z profesjonalną fotografką, która  udokumentuje Państwa pracę dyplomową.

Zajęcia odbywają się w komfortowych i przyjaznych warunkach lokalowych.

W programie przewidziano takie aspekty jak m.in.: wprowadzenie do zawodu wizażysty, przegląd akcesoriów i sprzętu potrzebnego do pracy, omówienie budowy i funkcjonowania ludzkiej skóry, wskazanie na różnorodność budowy ludzkich twarzy wraz z omówieniem zasady światłocienia, wyodrębnienie typologii barw, wskazanie zasad doboru palety barw do typów urody, przekazanie wiedzy a temat kluczowych zagadnień dotyczących stylizacji, pomoc przy tworzenie własnego projektu, przygotowania go i wykonania stylizacji na wskazany odgórnie temat, a także projektowanie oraz wykonawstwo makeupów tematycznych – smoky eses, korekcyjny, makijaż dzienny, makijaż wieczorowy, makijaż sylwestrowy, makijaże ślubne, makijaże fotograficzne oraz makijaż francuski, makijaż graficzny oraz wiele, wiele innych.

Dla uczestników zajęć przewidziano następujące atrakcje: dostęp do darmowych materiałów szkoleniowych, uczestniczenie w bezpłatnych zajęciach
„Ucz się do woli” po ukończeniu kursu, otrzymanie kompletu pędzli do wykonania profesjonalnego makeupu na własność o wartości około 300 pln, możliwość odbycia praktyk zawodowych, otrzymanie zdjęć do swojego profesjonalnego portfolio,
zniżki na kursy i warsztaty makijażowi, zniżki na profesjonalne kosmetyki i akcesoria do makeupu wiodących marek, T-shirt z atrakcyjnym napisem, zaświadczenie MEN-III o ukończeniu Zawodowego Kursu Wizażu wydawane na podstawie § 18 ust. 2 Rozp. Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.01.2012 w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. 2012 Nr 34 poz. 186)  oraz certyfikat w języku polskim i angielskim.

Za kurs należy wnieść opłatę, którą można uiścić jeszcze przed samym rozpoczęciem zajęć lub też płacić w dogodnych ratach – rozłożonych na czas trwania  całego kursu.

Uwaga !!! Na kurs mogą uczęszczać tylko osoby, które ukończyły 18 rok życia.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi, równie atrakcyjnymi kursami oferowanymi przez Nas !!!

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.