Endermologia ciała Kielce to zabieg, który przeprowadzany jest za pomocą najnowszej generacji urządzeń. Reaktywuje uśpione komórki i w sposób naturalny stymuluje je do pracy. Endermologia działa nie tylko na skórę, ale i na komórki tłuszczowe, które znajdują się pod nią. Efektem takiego zabiegu jest ujędrniona skóra, wyszczuplenie sylwetki oraz redukcja cellulitu.

Endermologia cechuje się dużą skutecznością. Jej niewątpliwym atutem jest pełne bezpieczeństwo. Badania dowodzą, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod w walce z wiotkością skóry, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz cellulitem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tego zabiegu.

Beyonce, Penelope Cruz czy Jennifer Lopez- Ci, którzy myślą, że czołowe gwiazdy światowego show-biznesu zawdzięczają swoją aparycję wyłącznie dobrze dobranej diecie i egzotycznym genom są w dużym błędzie. To między innymi endermologia sprawiła, że celebrytki mimo wieku wciąż wyglądają atrakcyjnie.

Zabieg polega na wykonaniu masażu mechanicznego na częściach ciała takich jak uda, pośladki oraz brzuch, który bezpośrednio stymuluje tkankę podskórną do pracy i przyspiesza metabolizm organizmu. To zaś przyczynia się do pobudzenia procesu lipolizy, w którym fibroplasty w sposób naturalny zaczynają produkować kolagen, kwas hialuronowy oraz elastynę. Mobilizacja tkanek ostatecznie przekłada się na redukcje skumulowanych komórek tłuszczowych. Endermologia ciała jest wykonywana pod wpływem impulsów ciśnieniowych, a sam przebieg zabiegu koordynuje system komputerowy.

Dzięki zastosowaniu nowatorskich urządzeń endermonologia jest zabiegiem w pełni bezpiecznym, a prawdopodobieństwo wystąpienia jakichkolwiek powikłań jest znikome.

O efektywności endermonologii ciała dowodzą nie tylko przychylne opinie celebrytek, ale również statystyki. Wyniki badań potwierdzają, że po serii zabiegów u pacjentek zaobserwowano 67 % mniej cellulitu oraz 71 % więcej jędrności skóry. Natomiast, ich obojętność w talii pomniejszyła się średnio o około 6 cm.

Wbrew wszelkim przypuszczeniom, endermologia nie jest zabiegiem bolesnym, choć nie przeprowadza się jej pod znieczuleniem. Co więcej, zasysanie fałdów skórnych przez urządzenie masujące działa rozluźniająco na układ limfatyczny i przyczynia się do zmniejszenia obrzęków mięśni, eliminując przy tym problem z uczuciem „ciężkich nóg” i niewydolnością zastawek żylnych.

Endermologia ciała Kielce – efekty zabiegu

Dzięki skorzystania z Endermologii możemy odnieść wiele korzyści, między innymi:

  •         Ujędrnienie skóry,
  •         Redukcje cellulitu,
  •         Wyszczuplenie sylwetki,
  •         Wygładzenie skóry.

Endermologia ciała – czy zabieg jest bolesny?

Istnieje wiele obaw pacjentek o bolesność zabiegu. Endermologia ciała jest przyjemna i niebolesna. Podczas zabiegu możemy odczuwać lekkie zasysanie tkani tłuszczowej oraz jej rolowanie.

Endermologia Kielce

Endermologia stanowi jedną z metod stymulacji ludzkiej skóry i ciała. Metoda, jaką oferujmy sprawi, że zyskasz nowe spojrzenie na wymiar pielęgnacji twojego ciała. She He w Kielcach stosuje metody tylko i wyłącznie bezpieczne dla zdrowia i urody. Endermologia to jeden z naszych zabiegów, który nazywamy zabiegiem medycznym, który daje szybkie, a zarazem niesamowite efekty. Jest to zabieg, który starannie usprawniliśmy dla twojego komfortu. W ofercie, jaką tobie proponujemy znajdziesz również drenaż limfatyczny. Endermologia® Alliance w Kielcach jest zabiegiem, który daje efekty już po trzech zabiegach. Zabieg ten umożliwia szybką i niesamowitą wręcz stymulację tkanek przy zachowaniu niesamowitego komfortu zabiegu.

Co to jest, a przede wszystkim, jakie efekty daje zabieg endermologii w naszym salonie w Kielcach?

Endermologia to jeden z tych zabiegów, które mają niesamowity wpływ na modelowanie sylwetki.  Endermologia w Kielcach to zabieg bezinwazyjny, dzięki czemu nie musisz się obawiać bólu i jakichkolwiek powikłań. Tak w trakcie, jak i po zabiegu. Endermologia w naszym kieleckim salonie jest metodą za pomocą, której mechanicznie stymulujemy skórę, a tym samym odnowy metabolizmu komórek. To właśnie dzięki naturalnym procesom, jakie zachodzą w naszym organizmie możliwe jest wyeliminowanie niechcianego tłuszczu. Zabieg endermologii w naszym salonie w Kielcach da ci takie efekty, jakich nie da się osiągnąć ani poprzez ćwiczenia, ani dzięki ćwiczeniom. A to wszystko w bardzo krótkim czasie.

 

Endermologia Kielce – charakterystyka zabiegu.

Sam zabieg to po prostu w pełni bezpieczny, a przy tym bezinwazyjny masaż. Poprzez to może być wykonywany wielokrotnie w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, jaki posiadamy w naszym salonie medycy estetycznej w Kielcach jesteśmy w stanie jeszcze szybciej osiągnąć pożądany efekt i uzyskać znacznie lepszych rezultaty niż oferowały swego czasu urządzenia starszego typu. Nowoczesna technologia, jaką dysponujemy pozwala na jednoczesne pobudzenie metabolizmu i krążenia krwi, pobudzenie procesów regeneracyjnych skóry. Produkcję kolagenu i elastyny, a także usuwanie z organizmu toksyn i zbędnego tłuszczu.

Przeciwwskazania:

– Choroby nowotworowe

– żylaki