Makijaż i upięcia okolicznościowe z dojazdem do klienta

Zapewniamy kompleksowe usługi wizażu i upięcia włosów na ślub oraz imprezy okolicznościowe dla 5 osób z dojazdem do klienta. Gwarantujemy profesjonalną obsługę za zachowaniem zasad bezpieczeństwa i komfortu.

Perfekcyjnie wykonamy make-up. Korzystamy z trwałych, profesjonalnych kosmetyków, dając gwarancję jakości przez cały czas trwania imprezy. Podkreślamy naturalne piękno. Wykonujemy make-up z pełną starannością przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków o przedłużonej trwałości. Jest on zawsze odporny na pot, łzy, dotyk. Jego intensywność zależy od Twoich potrzeb. Dopełnieniem stylizacji są sztuczne rzęsy.

Specjalizujemy się w
makijażu ślubnym, wieczorowym i okolicznościowym. Jeśli chcą Państwo wyglądać wyjątkowo w ważnych momentach w swoim życiu, to zapraszamy do współpracy. Przyjeżdżamy na miejsce z w pełni wyposażoną kosmetyczką, tak aby stworzyć makijaż, odpowiedni do okazji i kształtowanego wizerunku. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, dbamy o każdy szczegół. Wyznaczamy ścieżkę wizażu według najnowszych trendów w zaciszu domowego ogniska czy wyselekcjonowanego biura.

Tworzymy klasyczne i awangardowe upięcia włosów, wedle indywidualnych potrzeb. W Państwa domu lub biurze dobieramy fryzury odpowiednio do kształtu twarzy, typu urody i stylizacji ubioru. Wychodzimy naprzeciw najśmielszym oczekiwaniom. Nasze upięcia są wykonane precyzyjnie, zgodne z okolicznością. Fryzura ślubna z dojazdem do domu daje możliwość stworzenia całego wizerunku ślubnego w jednym miejscu.

Świadczymy usługi kompleksowo, dbając o zadowolenie i satysfakcję klientów. Jesteśmy ekspertami wizażu i stylizacji włosów z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług w miłej, przyjaznej atmosferze. Serdecznie zapraszamy!