Endermologia Kielce to niesamowicie efektywny masaż mechaniczny, który ostatnimi czasy przez swoją wysoką skuteczność cieszy się dużym zainteresowaniem. Endermologia to zabieg, który pozwala pozbyć się cellulitu i nie tylko. To sprzymierzeniec w walce z tkanką tłuszczową. Doskonale działa także na rozluźnienie i regenerację mięśni, zabieg polecany jest więc również sportowcom.

Endermologia Kielce – jak wygląda?

Jest to zabieg polegający na masażu podciśnieniowym specjalnym urządzeniem po uprzednim założeniu specjalnego kombinezonu, który zapewnia bezpieczeństwo. Sprzęt jednocześnie zasysa i masuje skórę, co daje spektakularne efekty.

 

Szczupła sylwetka i witalne, jędrne ciało są marzeniem każdego człowieka, przepustką do krainy harmonii i samoakceptacji. Odkrywa naturalne piękno na fali stereotypów. Kompiluje metafizycznie z doznaniami fizjologicznymi i psychicznymi, dlatego warto poddać się zabiegowi endermologii.

Czym jest enermologia?

Endermologia to nieinwazyjny zabieg medyczny, w pełni bezpieczny dla zdrowia. Daje natychmiastowe efekty. Umożliwia szybką i intensywną stymulację tkanek z zachowaniem komfortu. Pozwala na modelowanie i wyszczuplanie sylwetki oraz całkowite pozbycie się cellulitu w poszczególnych partiach ciała. Zabieg jest bezbolesny, komfortowy i relaksujący

Endermologia to metoda, polegająca na mechanicznej stymulacji skóry oraz reaktywacji metabolizmu komórek. Aktywuje naturalne procesy lipolizy, dzięki któremu tłuszcz zmienia się w energię, a metabolizm zostaje naturalnie pobudzony. Wspiera produkcję endogennego kolagenu oraz elastyny, które mają wpływ na jędrność i wygląd skóry. Dzięki naturalnym procesom następuje redukcja tłuszczu w każdej partii ciała. Jest skuteczniejsza od wielogodzinnych ćwiczeń na siłowni.

Endermologię wykonuje się w celu wygładzania i ujędrniania skóry, redukcji tkanki tłuszczowej, usunięcia cellulitu, modelowania i kształtowania sylwetki, poprawienia krążenia krwi i limfy, usunięcia toksyn z organizmu, usunięcia napięcia mięśniowego, terapii przeciwobrzękowej, rehabilitacji. Przeciwwskazaniami do zabiegu są żylaki i choroba nowotworowa.

Nowoczesna technologia

Do zabiegu endermologii wykorzystywane jest najnowsze urządzenie LPG ALLIANCE, umożliwiające efektywniejsze stymulowanie tkanki łącznej i uzyskanie lepszych efektów. Urządzenie posiada nowy sensor identyfikacji skóry, który pozwala dopasować zabieg do każdego rodzaju tkanki i skóry pacjenta. Wyposażone jest w głowice do małych, dużych oraz trudno dostępnych obszarów, a także do twarzy i blizn. Posiada niezależne silniczki z funkcją ustalenia prędkości, obrotów i kierunku. Dzięki nim uwalniany jest proces lipolizy prowadzący do redukcji tłuszczu. Innowacyjna technologia usprawnia cyrkulację żylno-limfatyczną i usuwa włókniste bariery, co skutkuje, że skóra się nie starzeje.

Jak przebiega zabieg?

Endermologia w She & He nie wymaga przygotowania. Pacjent otrzymuje specjalną odzież. Zabieg trwa od 20 do 40 minut w zależności od wybranego pakietu. Polega na wykonaniu masażu mechanicznego, kontrolowanego przez komputer za pomocą specjalnych głowic. Zabieg jest bezpieczny, nieinwazyjny. Może być powtarzany w celu uzyskania jak najlepszego efektu, w zależności od potrzeb pacjenta. Zabiegi wykonywane są 2-3 razy w tygodniu. W trakcie całej kuracji należy zadbać o właściwe nawodnienie organizmu, a także o zdrowe odżywianie. Należy wykonywać lekką gimnastykę ciała według zaleceń lekarza. Efekty są widoczne już po 3 zabiegach. Aby osiągnąć zamierzony efekt, zazwyczaj wykonuje się os 10 do 20 zabiegów.