She- He to doświadczenie połączone z ogromną pasją. Nasi styliści wiedzą, w jaki sposób zadbać o włosy i sprawić, że będą one zdrowe i naturalne każdego dnia.

Salon fryzjerski to nie tylko same fryzury- to również odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne, specjalistyczne, bezpieczne dla użytkowników produkty fryzjer kielce. Fachowa wiedza w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem umożliwia proponowanie Klientom rozwiązań najlepszych do indywidualnych problemów i potrzeb.

Fryzjerstwo w wykonaniu naszych stylistów to coś więcej niż same upięcia czy zmiana koloru. To przede wszystkim pasja, zaangażowanie i rozumienie codziennych trudności w pielęgnacji i układaniu włosów. Nasi Klienci mogą zatem liczyć na fachową pomoc i pomysły, sprawdzające się w każdej sytuacji. Zastosowanie wysokiej jakości produktów pielęgnacyjnych zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Usługi fryzjerskie w Atelier She – He stanowią pomysł, dedykowany kobietom i mężczyznom, bez względu na wiek. Zapewniamy nowoczesne i indywidualnie dopasowane pomysły.

Wszystkim zainteresowanym z chęcią pomożemy wybrać koncepcje podkreślające naturalne piękno i zdrowy wygląd. W końcu włosy są naszą pasją!

Fryzjer Kielce – komponujemy Twój wizerunek…

Świat fryzur i pięknych zdrowych włosów to nasza powszednia myśl. Stawiamy na jakość i efekt. Kompilujemy tradycje ze współczesnością na gruncie wyobraźni. Wykorzystujemy nowe trendy i technologie. Jesteśmy pewnego rodzaju bajką w złotej przestrzeni She & He. Inspiruje nas świat pełen zmysłów i doskonałości. Tworzymy modową gamę, nadając włosom pełnię blasku. Jesteśmy dobrze dobranym i zgranym teamem, który sprawia, że wizyta w naszym salonie jest komfortowa i przyjemna. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy najmniejszy szczegół. Stwarzamy możliwość być i mieć w świetle reflektorów. Z nami każdy dzień ma magiczną moc…

Fryzjer Kielce – dbamy o Twoje Ja…

W She & He kompleksowo zajmujemy się strzyżeniem, farbowaniem oraz układaniem włosów. Gwarantujemy metamorfozę wizerunku wprost proporcjonalną do standardów współczesności. Z pasją i zaangażowaniem świadczymy usługi fryzjerskie Kielce. Dbamy o to, aby każdy z Klientów był uśmiechnięty i zadowolony z efektu naszych usług. Wiemy, że trendy w branży fryzjerskiej dynamicznie się zmieniają. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi metodami strzyżenia i koloryzacji włosów. Nasi fryzjerzy nieustanie podnoszą swoje kwalifikacje. Pomagamy w doborze najlepszego cięcia i koloru, biorąc pod uwagę typ urody i kształt twarzy. Podejmujemy się regeneracji włosów zniszczonych inwazyjnymi zabiegami.

W ramach usługi fryzjerskiej Kielce zapewniamy:

*strzyżenie damskie, męskie, dziecięce,

*koloryzację i dekoloryzację włosów,

*modelowanie włosów,

*wykonywanie okolicznościowych fryzur

*przedłużanie, zagęszczanie włosów,

*dopasowanie rytuałów pielęgnacyjnych do kondycji i rodzajów włosów,

*zabiegi skóry głowy: masaże, pilingi,

*botoks na włosy,

*pielęgnowanie zarostu.