Upięcia włosów to doskonały sposób na zmianę codziennej fryzury. Jeśli nosisz półdługie lub długie włosy możesz zaszaleć! Spięte włosy pięknie eksponują dekolt i smukłą szyję. Najlepiej prezentują się proste, eleganckie fryzury. Stawiaj na wielobarwne opaski i chusty i wplataj je we włosy.

Upięcie włosów bardzo długich – warkocz

Upięcie włosów bardzo długich – warkocz

Upięcie włosów bardzo długich na bazie warkocza.

Casual style na fali

Casualowa fryzura umożliwia nam stworzenie dowolnych stylizacji. Nasza fryzjerka-stylistka Asia zaprezentuje stylizację z lekko pofalowanych włosów, upiętych asymetrycznie na boku. Luźny look można jednak przełamać sznurem pereł, który zapleciony na kucyku nada fryzurze elegancki wymiar. Kucyka z kolei możemy przemienić w kłosa lub warkocza. Baw się i zmieniaj do woli!

Kok na Topie

Czas karnawału rządzi się swoimi prawami. Na plan dalszy schodzą naturalne fryzury, a w świetle jupiterów królują dopracowane stylizacje. Jeżeli decydujesz się na elegancką sukienkę, zmaksymalizuj efekt wysokim kokiem.

Upięcie włosów to doskonały sposób na zmianę codziennej fryzury. Jeśli nosisz półdługie lub długie włosy możesz zaszaleć! Spięte włosy pięknie eksponują dekolt i smukłą szyję. Najlepiej prezentują się proste, eleganckie fryzury. Stawiaj na wielobarwne opaski i chusty i wplataj je we włosy.

Mierz wysoko

Pełne objętości to nawiązanie do lat 60-tych, kiedy królowały wysokie, tapirowane fryzury. W tej stylizacji Joanna Dziedzic proponuje wyważenie proporcji: mocne uniesienie długiej grzywki i wygładzenie włosów na końcach.

Splot

A na wysokich pozycjach plasują się koki, upięcia i irokezy. Stylizacje czerpią z sezonowych trendów, tworząc konstrukcje ze splotów i warkoczy lub zaczesując wysoko grzywki. Jeżeli decydujesz się na szykowną sukienkę, zmaksymalizuj efekt wysokim kokiem, natomiast rockową stylizację przełam irokezem w wersji glamour z wygładzonymi włosami. Przedstawiamy Wam pierwszą z trzech stylizacji ze splotem w roli głównej. Zobacz jak to nosić!

Romantyczne upięcie na bazie kłosa

Romantyczne upięcie na bazie kłosa

Kok hiszpański

Kok hiszpański

Kok hiszpański to kwintesencja kobiecości i szyku. Zawsze elegancki i w modzie. Chętnie wybierany na wielkie wyjścia, bankiety oraz przez przyszłe Panie Młode. Świetnie prezentują się w towarzystwie ozdobnych klamer lub kwiatów.

.

Nowoczesne upięcie włosów

Nowoczesne upięcie włosów

Kok w stylu lat 60

Kok w stylu lat 60

Kok noszony przez ikony mody i kina. Dla miłośniczek kobiecych, pełnych czaru i uroku lat 60.

Upięcia ślubne

Ślub – tego dnia każda z nas chce, aby jej włosy wyglądały pięknie jak nigdy dotąd, a co najważniejsze, aby fryzura przetrwała w niezmienionej formie cały dzień!

O czym pamiętać przed ślubem?
Tajemnica pięknych włosów nie tkwi w samym upięciu. Stylizacja to ostatni etap, który dokonuje najbardziej widocznej przemiany. Jednak, aby włosy były piękne, należy dużo wcześniej zadbać o ich kondycję. Dlatego warto na kilka miesięcy przed ślubem spotkać się z fryzjerem i rozpocząć przygotowania.

Koloryzacja włosów to wspaniały sposób na podkreślenie naturalnego koloru włosów lub na zupełną przemianę. Fryzjer z Salonu Expert poleci Ci najlepszą dla Ciebie koloryzację. Nie odkładaj tego na ostatnią chwilę. Umów się z fryzjerem kolorystą, który dobierze idealny dla Ciebie odcień, najlepiej kilka miesięcy przed ślubem. W ten sposób będziesz miała pewność, że w dniu ślubu nie wydarzy się nic nieprzewidzianego. Nie wykonuj koloryzacji w przeddzień uroczystości. Najpiękniejszy i najbardziej naturalny efekt kolorystyczny osiągniesz po pierwszym myciu. Zaplanuj więc koloryzację minimum 2 dni przed ślubem.

Koki ślubne – upięcia ślubne

Koki ślubne – upięcia ślubne

Koki to fryzury bardzo chętnie wybierane przez Panny Młode. Mogą być mocno ściśnięte i eleganckie lub zupełnie luźne i romantyczne. Koki ślubne mogą być umieszczone bardzo nisko lub niemal na czubku głowy. Prawidłowo upięty i utrwalony, pozwala na całonocną zabawę bez obawy, że fryzura utraci swoją formę. Do koka ślubnego pasuje zarówno welon jak i wianek ślubny.