Jak każdy doskonale wie, skóra twarzy jest niezwykle delikatna, dlatego też wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Jeśli będziemy o nią regularnie dbać, z pewnością zachowa ona na długo młody wygląd. Salon kosmetyczny kielce oferuje szeroką gamę zabiegów na twarz, które z pewnością poprawią stan naszej cery.

Aby wybrać odpowiedni dla siebie zabieg powinniśmy najpierw zdiagnozować rodzaj i stan naszej skóry na twarzy. Inne zabiegi na twarz są przeznaczone dla młodej cery trądzikowej, a inne kiedy pojawią się pierwsze zmarszczki.
Najważniejsze jest określenie czy mamy cerę suchą, tłustą, mieszaną, naczynkową czy też normalną oraz jak bardzo jest ona zanieczyszczona.

Zabiegi na twarz dają naprawdę świetne efekty, skóra jest odświeżona, oczyszczona, ujednolica się również jej koloryt.
Dzięki zabiegom znikają również przebarwienia i drobne niedoskonałości, usuwany jest zrogowaciały naskórek,  poprawia się metabolizm komórek, spłycają się zmarszczki oraz uregulowana zostaje także praca gruczołów łojowych.
Podczas zabiegu kosmetyczka zadba o to, aby nasza skóra była sprężysta, odzyskała jędrność i elastyczność.

Nasza cera będzie nawilżona, odżywiona oraz pełna blasku.

Obecnie salony kosmetyczne proponują sporą ilość zabiegów, najpopularniejsze z nich to:

  • Peeling kawitacyjny – zabieg, który polega na oczyszczaniu twarzy przy pomocy ultradźwięków. Zabieg ten jest bezpieczny, nieinwazyjny oraz co ważne, przynosi natychmiastowe rezultaty. Dodatkowo dotlenia skórę oraz poprawia jej mikrokrążenie.
  • Mikrodermabrazja twarzy – jest to peeling mechaniczny, który wykonuje się za pomocą urządzenia, które posiada głowicę z podciśnieniem.
  • Mezoterapia – zabieg wygładza skórę i zmarszczki, bardzo skutecznie poprawia wygląd twarzy.
  • Oczyszczanie manualne – zabieg polegający na ręcznym usuwaniu niedoskonałości przez kosmetyczkę.

Osobom, które mają problemy z cerą polecane są regularne zabiegi kosmetyczne – pomagają one na powstałe zmiany na skórze oraz działają profilaktycznie.

Zabiegi na Twarz wykonywane w salonie kosmetycznym she he kielce:

OCZYSZCZANIE MANUALNE

Oczyszczanie manualne to zabieg, który polega na ręcznym oczyszczeniu skóry ze zmian w postaci zaskórników (otwartych lub zamkniętych), prosaków, grudek, odblokowaniu porów skórnych z nadmiaru łoju oraz odświeżeniu skóry. Zabieg wykonywany jest najczęściej na twarzy, lecz wykonuje się go również na innych partiach skóry, takich jak dekolt, ramiona czy  plecy. Jest to zabieg delikatnie bolesny i wymagający odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej. Oczyszczanie manualne daje natychmiastowe efekty. Skóra po zabiegu jest oczyszczona i rozświetlona oraz lepiej przyswaja substancje aktywne z preparatów kosmetycznych. Zabieg polecany jest szczególnie dla osób z nadmiernym łojotokiem, trądzikiem pospolitym, trądzikiem wieku dojrzałego oraz w celu usunięcia drobnych zaskórników przy każdym typie cery.

MIKRODERMABRAZJA

PEELING KAWITACYJNY

HENNA BRWI Z REGULACJĄ

HENNA RZĘS

PRZEKŁUCIE USZU KOLCZYKAMI BLOMDHAL

STYMULUJĄCY ZABIEG Z KWASEM MIGDAŁOWYM

PEELING MEDYCZNY 30%

PEELING MEDYCZNY 40%

ZABIEG WITAMINOWY DLA SKÓR NACZYNIOWYCH Z MASAŻEM

BŁYSKAWICZNIE USPOKAJAJĄCY I NIWELUJĄCY PODRAŻNIENIA

NAPRAWCZO ŁAGODZĄCY Z WIT.U

OCZYSZCZAJĄCY DLA SKÓRY TŁUSTEJ I TRADZIKOWEJ

DIAMENTOWY LIFT OKOLIC OCZU

AKTYWNY ZABIEG KOLAGENOWY Z MASAŻEM

DIAMENTOWA STYMULACJA I ODMLODZENIE SKORY

DIAMENTOWY LIFT ZABIEG BANKIETOWY

DIAMENTOWY LIFT Z EKSFOLIACJ

ODMŁADZAJĄCY ZABIEG KAWIOROWY

ODMŁADZAJĄCY ZABIEG Z KWASEM PIROGRONOWYM LUB AHA

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA TWARZY

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA TWARZ + SZYJA

MEZOTERAPIA MIEJSCOWA CIAŁA – BLIZNY,ROZSTĘPY

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA OKOLIC OCZU

ROLER DO 1-GO ZABIEGU

Zabieg kwasem migdałowym w salonie kosmetycznym she he kielce:

Kwas migdałowy to jeden z ważniejszych kwasów AHA , czyli alfa-hydroksykwasów, który współcześnie jest stosowany w salonach kosmetycznych. Rozwiązanie sprawdza się bowiem doskonale w przypadku cery z problemami. Jego zastosowanie to możliwość złuszczenia i odmłodzenia skóry, bez zbędnych podrażnień.

Jego obecność jest w wielu przypadkach zbawieniem dla zmęczonej, pozbawionej jędrności i naturalnego kolorytu cery. Zabieg kwasem migdałowym umożliwia bowiem odpowiednie nawilżenie, zwężenie porów a w przypadku cery trądzikowej także redukcje wytwarzanego łoju. W przeciwieństwie do kwasu glikolowego, posiada większe cząsteczki, przez co jego wchłanialność w skórę jest wolniejsza.

W jaki sposób działa kwas migdałowy?

Przede wszystkim kwas migdałowy działa w warstwie rogowej skóry, co oznacza, że jego cząsteczki rozluźniają połączenia pomiędzy komórkami naskórka a cementem. Takie działanie wpływa na złuszczenie powierzchownej warstwy i odsłonięcie nowych komórek, bardziej podatnych na kosmetyki pielęgnacyjne. Dlatego też w trakcie tak delikatnego peelingu, który rozjaśnia cerę profesjonaliści stosują dodatkowe, silnie nawilżające preparaty. Zabieg kwasem migdałowym jest jednak na tyle elastyczny, że w przypadku większych problemów skórnych można zastosować go w połączeniu z kwasem pirogronowym posiadającym działanie antybakteryjne bądź też mikrodermabrazją ( w celu jeszcze głębszego oczyszczenia komórek naskórka).

Kto może poddać się zabiegowi kwasem migdałowym?

Dzięki skuteczności tej substancji, zabieg oczyszczania kwasem migdałowym polecany jest głównie cerom problematycznym czyli: naczynkowym, trądzikowym, mieszanym czy wrażliwym. Jest to także rozwiązanie stosowane w przypadku skóry dojrzałej. W zależności od rodzaju problemu, z jakim przychodzą Klienci kwasem migdałowym można pozbyć się nadmiernej ilości łoju, zniwelować przebarwienia skórne, ujędrnić czy uelastycznić cerę dojrzałą. Wszechstronne zastosowanie tej substancji niewątpliwie wpływa na jej popularność.

Co jeszcze warto wiedzieć o tego rodzaju kuracji?

Kurację kwasem migdałowym poleca się przeprowadzać dwa razy w roku. Pojedynczy zabieg nie przynosi aż tak widocznych rezultatów, dlatego specjaliści polecają serię sześciu zabiegów, które powinny odbywać się w odstępach jedno-dwu tygodniowych. Należy zachować po nich ostrożność i przez dwa, do trzech tygodni nie wychodzić na słońce bez zabezpieczenia odpowiednim kremem z filtrem UV.
Peeling, który aplikujemy sobie w domowym zaciszu, wygładza skórę, ale nie usuwa poważniejszych problemów dermatologicznych, gdyż działa powierzchownie. Dziś, aby poprawić urodę, naskórek usuwa się głębiej. Wraz z usuwanymi komórkami znikają niedoskonałości, a skóra jaśnieje. Cud? Nie – peeling kwasami.

Nawarstwiające się problemy

To, jak wygląda nasza skóra zależy od tego, w jakiej kondycji jest nie tylko naskórek, ale także to, czego nie widać – skóra właściwa. Naskórek często „zdobią” przebarwienia, drobne blizny, rozszerzone pory, zaskórniki.
Czasem ma on też nierównomierną pigmentację lub poszarzały koloryt. Skóra właściwa zaś , wraz z wiekiem pokrywa się siateczką zmarszczek, które powstają na skutek promieniowania UV uszkadzającego włókna kolagenu i elastyny. Dodatkowo, pod wpływem promieniowania słonecznego, zanieczyszczonego środowiska i innych niesprzyjających czynników, naturalny proces złuszczania martwego naskórka zostaje zaburzony.
Skutkuje to zwiększeniem grubości warstwy rogowej złożonej z martwych komórek i zmniejszeniem żywej warstwy naskórka.
Efektem tego procesu jest rozleniwienie skóry, która przestaje intensywnie odnawiać się, co powoduje, że staje się ona szorstka i ziemista. Dodatkowo, warstwa zalegających martwych komórek utrudnia wchłanianie substancji odżywczych dostarczanych w postaci kremów i maseczek.

Regularna eksfoliacja (złuszczanie), to warunek utrzymania nie tylko pięknej, ale także zdrowej i młodej cery. Złuszczanie potrzebne jest w każdym wieku, bo zaspokaja różne potrzeby naszej skóry: nastolatkom odblokowuje pory, dwudziestolatkom pomaga utrzymać promienną cerę, po trzydziestce redukuje zmarszczki i likwiduje posłoneczne przebarwienia.

Skórze na ratunek

W trakcie eksfoliacji kwasami można wyregulować proces nadmiernego przetłuszczania, spłycić blizny i drobne zmarszczki, ściągnąć pory, nadać skórze świetlistości i gładkości. Tego typu zabiegi można także wykonywać profilaktycznie, aby zapobiec tworzeniu się zmarszczek i opóźnić procesy starzenia.

W zależności od rodzaju lub stężenia, eksfoliacja kwasami działa płycej lub głębiej, docierając nawet do skóry właściwej. – Głębokość oraz intensywność złuszczania skóry dobierana jest indywidualnie, w zależności od rodzaju problemu. Sam zabieg złuszczania polega na dokładnym i dogłębnym usunięciu martwego naskórka, co z kolei prowokuje głębsze warstwy skóry do wytężonej odnowy i produkcji kolagenu oraz elastyny.
Efekt to gładka, napięta, odświeżona, rozjaśniona skóra, z mniejszą ilością przebarwień, powierzchownych zmarszczek, grudek, blizn i zaskórników.
Jeśli skóra nie ma wielkich problemów, efekt wygładzenia i rozjaśnienia skóry można zauważyć już po pierwszym zabiegu. W przypadku zmarszczek, blizn potrądzikowych czy przebarwień, potrzebna jest seria kilku zabiegów o głębszym działaniu.

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem pośrednim pomiędzy bardziej inwazyjną mezoterapią igłową a mezoterapią bezigłową, łączy w sobie cechy medycyny estetycznej i kosmetologii.
W odróżnieniu od mezoterapii igłowej oferowany w naszym salonie zabieg mezoterapii mikroigłowej nie jest zabiegiem bolesnym. Zabieg stymuluje i pobudza naskórek, jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, dzięki czemu składniki aktywne wnikają w niego bardzo głęboko i w większym stężeniu. Stymulacja jest delikatna, a jej działanie w głąb skóry wynosi kilka mikrometrów, tak więc struktury skóry właściwej pozostają nienaruszone. Zabieg jest sterylny i bezpieczny a zarazem daje spektakularne efekty.

DO KOGO JEST SKIEROWANY?
Zabieg jest skierowany do osób, które nie chcę decydować się na interwencję chirurgiczna, a którym jednocześnie zależy na efekcie wygładzenia i odmłodzenia skóry twarzy.
Na mezoterapię mikroigłową często decydują się kobiety, które chcą zlikwidować zmarszczki mimiczne oraz te powstające wokół ust. Chociaż nie ma żadnych ograniczeń wiekowych do wykonania zabiegu, zaleca się go osobom co najmniej po 25-tym roku życia.
Wszystkim tym, którym zależy na poprawie owalu twarzy, a także usunięciu pierwszych widocznych zmarszczek. Zabieg stosuje się także w celu wygładzenia cery potrądzikowej lub pokrytej bliznami. Ten rodzaj mezoterapii to również skuteczne antidotum na skórę zniszczoną działaniem słońca lub solarium. Warto w tym miejscu podkreślić, iż zabieg wykonuje się wyłącznie na skórze twarzy, szyi i dekoltu i nie ma w zasadzie żadnych większych przeciwwskazań do jego przeprowadzenia.
Dla maksymalizacji efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów, z których jeden trwa ok. 30min.

Rekomendowane serie zabiegowe:

Zabiegi mogą być wykonywane w wersji podstawowej i rozbudowanej w serii 3 do 10 zabiegów lub jako pojedynczy zabieg raz w miesiącu.
Do zalet mezoterapii mikroigłowej zaliczyć należy przede wszystkim poprawę wyglądu twarzy, szyi i dekoltu. Skóra staje się bardziej napięta i elastyczna, a także jest bardziej podatna na wchłanianie produktów pielęgnacyjnych. Zmarszczki ulegają widocznemu spłyceniu, dzięki czemu twarz nabiera młodszego wyglądu. Ponadto zabieg może zostać przeprowadzony na skórze każdego rodzaju. Mezoterapia mikroigłowa stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegu chirurgicznego jakim jest lifting twarzy. Najważniejsze w jej przypadku jest działanie kwasu hialuronowego, który powoduje wygładzenie cery i jej promienny wygląd.

Cechy zabiegu mezoterapii mikroigłowej:

połączenie pracy składników aktywnych i pracy głowico graniczenie bariery naskórkowej podczas zabieguefekty zabiegu otrzymujemy bez naruszania ciągłości naskórka sterylność zabiegu dzięki stosowaniu jednorazowych głowic nie ma potrzeby znieczulania skóry głowicą pracujemy po wszystkich zmarszczkach jak i po całej twarzy głowice wykonane ze specjalnego materiału powodują mniejszą bolesność podczas zabiegu oraz minimalizują odczyny alergiczne stymulacja mikroigłami mięśnia okrężnego oka i powieki oraz mięsień okrężny ust dobrane parametry urządzenia stymulują najgłębsze partie skóry poprawiając mikrokrążenie.