MEDYCYNA ESTETYCZNA

Odkąd w salonach kosmetycznych wprowadzono takie zabiegi jak: mezoterapia, modelowanie ust, wypełnianie zmarszczek oraz lipolizę iniekcyjną kobiety przestały marzyć o odnalezieniu eliksiru młodości. Medycyna estetyczna zrewolucjonizowała rynek medyczny, przede wszystkim dzięki stosowaniu mało inwazyjnych i bezpiecznych zabiegów z pogranicza kosmetologii oraz chirurgii plastycznej.

Wskutek rosnącej popularności medycyny estetycznej coraz więcej pań trafia na fotel kosmetyczny, aby „oszukać czas” i zahamować procesy starzenia, przywracając skórze wygląd sprzed kilku, a nawet kilkunastu lat. Obecnie zasięg medycyny estetycznej obejmuje zabiegi regeneracyjne niemal każdą część ciała: począwszy od wypełniania bruzd na czole, poprzez powiększanie ust, usuwanie znamion, aż po eliminacje rozstępów.

Nie tylko możliwość polepszenia swojej fizycznej atrakcyjności stanowi główną motywację dla kobiet decydujących się na skorzystanie z dóbr medycyny estetycznej, ale również fakt, że zabiegi wykonywane są przez dyplomowanych lekarzy. Powierzenie swojej urody specjaliście wzbudza powszechne zaufanie i przemawia za sensownością skorzystania z usług nowoczesnych salonów kosmetycznych.

W ofercie SHE&HE znajdziecie Państwo kilka wiodących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem usieciowanego kwasu hialuronowego, osocza bogato płytkowego oraz tzw. PPC, czyli substancji, która podczas lipolizy iniekcyjnej redukuję tkankę tłuszczową i pozwala na nowo wymodelować sylwetkę. W szerokim wachlarzu usług nie mogło zabraknąć również bestsellerowego zabiegu korekcji zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej, jak również nowatorskiej terapii Kolagen Linease szczególnie dedykowanej dla osób, które zauważyły u siebie spadek elastyczności skóry i pragną zrekonstruować jej stan sprzed lat.

OFETA

  1. KWAS HIALURONOWY (USIECIOWANY) – substancja naturalnie występująca w organizmie. Główne zadanie polega na wiązaniu wody. Jedna cząsteczka kwasu potrafi zatrzymać nawet 250 cząsteczek wody, dzięki czemu skóra jest odpowiednio jędrna, nawilżona i sprężysta. Preparaty kwasu hialuronowego podawane w głębsze warstwy skóry to naturalny wypełniacz. Można za ich pomocą powiększać usta, redukować zmarszczki, wypełniać zapadnięcia twarzy, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki wokół ust, zagłębienia brody, opadające policzki czy zlikwidować lwią bruzdę. Kwas hialuronowy jest doskonale tolerowany przez organizm, a rezultaty zabiegów natychmiastowe. Po 10-12 miesiącach preparat jest rozkładany przez obecne w ciele enzymy, dlatego dla utrzymania efektu zabiegi należy powtarzać

 

  1. OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – to program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Preparat zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

 

Osocze jest przy tym produktem w 100% biokompatybilnym, a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek skóry, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Preparat działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu, bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:
– pobudzają procesy regeneracji tkanek
– wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
– aktywują komórki macierzyste, stymulują do ich namnażania
– pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

Wskazania
– rewitalizacja skóry twarzy – skóra zmęczona, bez napięcia, o niejednolitym kolorze, skóra wysuszona, wiotka, pozbawiona blasku, z oznakami starzenia i zmniejszonej gęstości
– po zabiegach medycyny estetycznej (regeneracja skóry, przyspieszenie gojenia)
– łysienie typu męskiego
– dla pacjentów, poszukujących produktów naturalnych
– dla osób, skłonnych do alergii

Na jakie rejony wykonuje się zabieg
– policzki
– fałdy nosowo – wargowe
– okolice oczu ( kurze łapki, cienie), powieki
– usta, podbródek, czoło
– dekolt
– dłonie
– wypełnianie blizn po trądziku
– łysienie typu męskiego

Efekty
– rewitalizacja skóry, odnowa, regeneracja skóry
– wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa ukrwienia skóry
– poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
– wygładzenie zmarszczek, zmniejszenie porów
– przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

 

  1. LIPOLIZA INIEKCYJNA– to nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki, polegająca na podaniu zastrzyków z substancji powodującej rozpuszczenie tkanki tłuszczowej. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

Wskazania:

– podwójny podbródek

-fałd tłuszczu na brzuchu

– fałd tłuszczu na udach

-tłuszcz na pośladkach,

– kończyny górne w okolicy tricepsu,

– biodra,

– fałdy na plecach (poniżej żeber),

– modelowanie sylwetki.

 

  1. TOKSYNA BOTULINOWA – zwana potocznie botoksem. Wykorzystywana nie tylko do korekcji zmarszczek ale również do leczenia nadpotliwości, przykurczy mięśni czy migreny. Można za jej pomocą skorygować lwią zmarszczę na czole, zmarszczki poziome czoła, kurze łapki. Działanie botoksu polega na blokowaniu przewodnictwa nerwowo- mięśniowego czego efektem jest „relaksacja” mięśnia. Po paru dniach (od 2 do 14dni) następuje jego rozluźnienie i wyrównanie zmarszczki. Efekt utrzymuje się od 3 do 8 miesięcy. Po tym czasie należy powtórzyć zabieg.

 

  1. KOLAGEN LINERASE -jest innowacyjną terapią z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej, która regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej utraconą sprężystość, jędrność i naturalny blask.

Atelokolagen LINERASE dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych fibroblastów i włókien kolagenowych, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, przywrócenia jej gęstości, sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych,  Dzięki terapii skóra staje się wyraźnie odmłodzona.

Dla kogo terapia  

LINERASE polecany jest osobom, które zaobserwowały u siebie  oznaki starzenia się skóry, spadek elastyczności i blasku, wiotkość, zmarszczki lub też profilaktycznie  po 25 r.ż. w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu.

Bardzo dobre rezultaty osiąga się w leczeniu uszkodzeń skóry typu: rozstępy, blizny potrądzikowe i zanikowe, regeneracja i odbudowa podrażnionej i uszkodzonej skóry.

Cennik medycyna estetyczna