Nasz salon to przede wszystkim doświadczenie, wiedza i najnowsze rozwiązania. Ale nie tylko. W naszej ofercie znajdują się bowiem znane kosmetyki na rynku. Producenci tacy jak L’oreal Professional, Londa czy Nioxin to marki stosowane przez najlepszych stylistów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Ich właściwe dopasowanie do rodzaju włosów sprawia, iż nabierają one zdrowego, naturalnego wyglądu. Ich przedłużanie z firmą Racoon to gwarancja zadowolenia i komfortu. Znane kosmetyki stanowią niejako bezpieczeństwo naszych Klientów a także satysfakcję i zachwycające efekty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą salonu oraz markami, na których niezmiennie pracujemy.

Wella Proffesional

O dnia kiedy młody stylista Franz Ströher zaczął inspirować świat fryzjerstwa w roku 1880, poszukujemy wspólnie z salonem fryzjerskim She & He możliwości dzielenia się pasją, pobudzania ducha kreacji, aby wspólnie tworzyć wizjonerski styl i spełniać marzenia o pięknie. Przebyliśmy długą drogę od kamieni milowych, takich jak: Wella Junior – przenośnego urządzenia do trwałej, Koleston Perfect – pierwszej farby w kremie do doskonałych produktów profesjonalnych i kolekcji trendów, które oferujemy dziś salonom na całym świecie. Marzenie jednego pełnego pasji fryzjera inspiruje dziś ponad 4 miliony profesjonalistów i znacznie więcej głów z pięknymi włosami na całym świecie. Z She & He Wella wznosi się na wyższy poziom. Inspiruje nowymi trendami. Poznaje potrzeby i spełnia oczekiwania.Tworzy nowe narzędzia wraz ze stylistami, by osiągnąć spektakularne rezultaty w salonach fryzjerskich. Dzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem, aby wspólnie przenieść pasję do fryzjerstwa w nową erę w salonie fryzjerskim She & He.

Sebastian Professiona

„Najlepsze inspiracje pochodzą z najbardziej nieoczekiwanych miejsc“ SHAY DEMPSEY. W SEBASTIAN PROFESSIONAL zawsze staramy się obierać niestandartową drogę. Czy to lokalna moda, czy trendy miejskie, każde miejsce czeka na swoje indywidualne odkrycie. Mam nadzieję, że dzięki tej kolekcji uda nam się wspólnie z salonem fryzjerskim She & He otworzyć Wasze umysły na globalną skalę stylizacji.

Nioxin

NIOXIN korzysta z zaawansowanych technologii w celu zapewnienia grubszych, mocniejszych i gęściej wyglądających włosów. Nasze zaangażowanie w innowacje, poparte badaniami, daje nam możliwość pomocy ponad 50% ludzi na świecie borykającym się z problemem cienkich i przerzedzonych włosów. NIOXIN miał swój początek w roku 1987, kiedy jego założycielka doświadczyła przerzedzenia włosów po urodzeniu pierwszego dziecka i rozpoczęła badania nad możliwościami leczenia skóry głowy za pomocą metod pielęgnacyjnych. Do tego momentu osoby z cienkimi i przerzedzonymi włosami miały niewiele możliwości uzyskania pomocy. Zaawansowana technologia NIOXIN zapewnia realne rozwiązania dla maksymalnej poprawy wyglądu Twoich włosów i przekształcenia przemysłu pielęgnacji włosów, aby nieść nadzieję i pewność siebie kobietom i mężczyznom na całym świecie.

Loreal Proffesional

Salon Expert to elitarne grono salonów ściśle współpracujących z marką L’Oréal Professionnel, symbolizujące: prestiż, profesjonalizm i nowoczesność. Dzięki regularnym szkoleniom organizowanym przez markę L’Oréal Professionnel, Salony Expert oferują najwyższej jakości usługi, co dla klientki jest gwarancją satysfakcji i profesjonalizmu fryzjera.L’Oréal Professionnel jest marką partnerską dla fryzjerów, pozwalającą marzyć, doskonalić się i osiągać sukces, razem. Produkty oparte o nowatorską technologię oraz Kolekcje Koloryzacji inspirowane najnowszymi trendami, pozwolą Twojemu fryzjerowi ujawnić swój talent. Innowacyjność technologii, połączona z profesjonalną wiedzą, pozwoli na tworzenie wyjątkowych fryzur. L’Oréal Professionnel dokłada wszelkich starań, by wciąż doskonalić jakość usług proponowanych przez fryzjerów. L’Oréal Professionnel wspiera rozwój salonu. Proponuje niestandardowe szkolenia techniczne i biznesowe, które wzbogacą Twoje doświadczenie, zapewnią biegłość techniczną i doskonalenie się we własnym rytmie. L’Oréal Professionnel jest obecny u  fryzjerów w salonie fryzjersko kosmetycznym She & He w Kielcach , ponieważ każda osoba jest inna i wyjątkowa.

Londa
Piękne, młodo wyglądające włosy są tak jak kwiaty pełne życia. Zachwycają kolorem, teksturą i blaskiem. I tak jak kwiat Londa także rozkwita. Chcemy towarzyszyć Tobie w tworzeniu nowego piękna.Czerpiąc z bogatego doświadczenia tworzymy przyszłość pełną sukcesów. Zachowaliśmy nasze główne wartości stając się jednocześnie bardziej nowocześni. Tradycja oznacza zaufanie tak ważne w przeszłości jak i dzisiaj. Jesteśmy partnerem salonu fryzjersko kosmetycznego She He, który pomaga rozkwitnąć Tobie i Twojemu wizerunkowi. Z luksusowymi produktami w dostępnej cenie i wsparciem edukacyjnym, mamy proste podejście do twojego wyglądu pozwalające Ci się skupić na tym w czym jesteś najlepszy i zwrócić uwagę na twoją osobę

Racoon
Od lat wyznaczmy nowe standardy w dziedzinie przedłużania włosów oraz ich pielęgnacji. Nasze działania cechuje profesjonalizm połączony z pasją. W czasie naszej ponad dziesięcioletniej obecności na rynku ustanowiliśmy nową jakość w dziedzinie kreowania piękna. Metoda przedłużania włosów firmy Racoon dostępna w She He w Kielcach oraz najwyższej jakości włosy naturalne pozwalają naszym klientom na odkrycie siebie na nowo i całkowitą zmianę wizerunku. Od 1997 roku wykorzystujemy zdobyte doświadczenie oraz angażujemy swoją energię i wiedzę w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.System Racoon zapewnia ogromną gamę możliwości: od odświeżenia obecnego stylu, po stworzenie całkowicie nowego wizerunku. To doskonałe narzędzie dla stylistów i kreatorów piękna.To cztery kompletnie i wzjaemnie uzupełniające się elementy pozwalające na wykonaine idealnego przedłużenia włosów.