Manicure stosują wszystkie kobiety, które chcą i muszą mieć ładne oraz bardzo zadbane paznokcie u swych dłoni. Zabieg ten jest bezinwazyjny oraz bezbolesny. Trwa stosunkowo krótko. Głównie manicure polega na delikatnym wyrównaniu skórek i paznokci.

 

Manicure polega także na troskliwej i dostosowanej do potrzeb pielęgnacji paznokci i ich malowaniu na wybrany przez klientkę kolor. Prawie identyczny zabieg u paznokci stóp nosi nazwę pedicure. Rozróżniamy tutaj manicure i pedicure typowo kosmetyczny, specjalistyczny – na problemy z paznokciami oraz pobudzająco – relaksujący masaż dłoni i stóp.

Zabiegi te pomagają uzyskać trwały i zdrowy wygląd paznokci na długie lata bez potrzeby wydawania kroci na różnego rodzaju cudowne specyfiki, których działanie w ogóle nie jest udowodnione naukowo, a jedynie osławione przez tysiące agresywnych reklam w prasie i telewizji.

Zabiegi kosmetyczne manicure i pedicure z powodzeniem można wykonywać w naszym salonie kosmetycznym za rozsądną cenę i to za pomocą specjalnych akcesoriów i kosmetyków najlepszej jakości. Profesjonalny manicure i pedicure powinna zawsze robić wykwalifikowana i przeszkolona w tym zakresie kosmetyczka.

Salon kosmetyczny She & He oferuje szereg profesjonalnych usług z zakresu pedicure i manicure. Nasze zabiegi pedicure i manicure są sposobem na każdą bolączkę, jaka trapi kobiety w dzisiejszym, zabieganym i bardzo ucywilizowanym świecie. Brakuje nam czasu na wszystko – pracujemy po kilkanaście godzin na dobę, chodzimy na wysokich obcasach, moczymy dłonie w detergentach i twardej, chlorowanej wodzie. Nasze paznokcie są kruche, łamliwe i bardzo słabe.

Często płytka paznokci u dłoni i stóp jest brzydka- pofałdowana, pożółkła, zniszczona, porysowana czy matowa. Często niszczymy swe paznokcie poprzez nieumiejętną ich pielęgnację i stylizację. Malowanie szkodliwymi i agresywnymi lakierami, zbyt częste noszenie tipsów itp. Akryl także niszczy paznokcie, szczególnie ten wykonywany w domu przez niewykwalifikowane osoby.

Jedyna receptą wtedy pozostaje wizyta w salonie kosmetycznym, gdzie manicure i pedicure pomoże odzyskać dawny blask paznokci. Zabiegi w salonie She & He w zakresie manicure i pedicure są receptą na wszelkie dolegliwości związane z powyższymi przypadłościami.

Manicure stosują kobiety, które pragną mieć ładne i zadbane paznokcie u rąk. Zabieg polega na wyrównaniu skórek i paznokci. Profesjonalny pedicure również powinna robić wykwalifikowana kosmetyczka. Zabiegi manicure i pedicure w salonie kosmetycznym to rewolucja w pielęgnacji paznokci u kobiety XXI wieku.

Manicure klasyczny.

Piękne, zadbane dłonie są wizytówką nie tylko współczesnej kobiety ale i mężczyzn, którzy wiedzą, jak ważny jest schludny wygląd. Manicure klasyczny jest więc formą regeneracji zniszczonych paznokci, jak i całych dłoni. Prosty w wykonaniu a jednocześnie efektowny sprawia, iż pokazywanie dłoni staje się prawdziwą przyjemnością.

Salon She – He oferuje tego rodzaju zabieg w promocyjnej cenie 49 złotych. Koszt ten obejmuje zmycie obecnego na płytkach paznokcia lakieru, co stanowi przygotowanie do dalszej części manicure. Następnie nasi eksperci skracają i opiłowują paznokcie, nadając im odpowiednią długość i kształt. Ważnym elementem jest właściwy dobór wyglądu płytki do budowy i stanu zdrowotnego paznokcia.

Aby prezentowały się one w efektowny sposób kosmetyczka z naszego salonu bierze pod uwagę również kształt i wygląd palców.

Kolejnym etapem jest odsunięcie skórek, zmiękczenie naskórka w specjalnie przygotowanym płynie oraz ich podważenie bądź usunięcie. Po tym etapie zabiegu specjalistka koncentruje się posmarowaniu odpowiednim płynem odkażającym, odtłuszczenie i osuszenie paznokci, na których następuje nałożenie emalii bądź lakieru.

Manicure klasyczny jest przyjemnym, delikatnym zabiegiem, koncentrującym się na estetycznym, zdrowym wyglądzie całych dłoni. W salonie She – He specjaliści w sposób precyzyjny nadają nowego wyglądu paznokciom oraz dbają, by ich wzrost następował w kontrolowany i oczekiwany kształt. Promocyjna cena jest okazją do poznania bliżej pracy naszych ekspertów oraz sprawieniem sobie odrobiny przyjemności i relaksu.

Oferowany zabieg wykonywany jest sterylnymi narzędziami, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że nie stanowi on żadnego zagrożenia. Profesjonalizm i doświadczenie pozwala na wykonywanie manicure na najwyższym poziomie.

Zapraszamy bardzo serdecznie do salonu She – He, gdzie przekonają się Państwo na własnej skórze jak wiele może dać klasyczny manicure w wykonaniu ekspertów. To okazja, której nie można przegapić.

Manicure Klasyczny

Profesjonalny, podstawowy zabieg, który ma na celu pozbycie się uciążliwych skórek, opiłowanie i skrócenie paznokci oraz nadanie im odpowiedniego kształtu. Rozwiązanie polecane zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Manicure Hybrydowy

manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest rozwiązaniem dla kobiet żyjących w ciągłym biegu. Profesjonalny zabieg skupia się na dbałości o paznokcie, nadanie ich odpowiedniemu kształtu oraz pokrycie niezmywalnym lakierem hybrydowym. Ponad 200 kolorów oraz maksymalna wytrzymałość- nawet do dwóch tygodni na dłoniach i do miesiąca na stopach.

Manicure Japoński

manicure_japonski

Nowoczesna metoda poprawiająca kondycję paznokcia oraz widoczny wzrost płytki. Podczas zabiegu wcierane są specjalistyczne produkty, mające na celu wygładzenie powierzchni paznokcia. Po skończeniu manicure paznokci nie da się pomalować lakierem przez miesiąc.

Manicure SPA

Paznokcie tipsy w naszym wykonaniu prezentuja się najlepiej

Manicure SPA to rozwiązanie dla wszystkich dłoni, które wołają o pomoc. W zależności od stanu naskórka przeprowadzane są indywidualne, specjalistyczne zabiegi, mające na celu pozbycie się zrogowaciałej skóry, odpowiednie nawilżenie oraz jej regeneracja. Propozycja da kobiet i mężczyzn.

Parafina

parafina

Zabieg parafinowy na dłonie i stopy to doskonałe rozwiązanie na okres jesienno- zimowy. Szczelny, ciepły okład z parafiny przywraca odpowiednie krążenie tkankom, redukuje zmarszczki, zapobiega utracie wilgotności a także nadaje zdrowy połysk płytce paznokcia.

Galeria manicure paznokcie facebook