Gdzie udać się na manicure?

Dłonie oraz paznokcie to wizytówka każdej osoby, niezależnie od płci. Nawilżone, zadbane dłonie oraz pięknie wystylizowane i obcięte paznokcie tworzą naturalny i higieniczny efekt, świadczący o naszym dbaniu o siebie. Technologia, którą dzisiaj dysponują nowoczesne salony kosmetyczne, oferuje nie tylko klasyczne malowanie paznokci lakierem. Do wyboru mamy m.in. różne metody przedłużania paznokci, na przykład hybrydowe czy żelowe lub fiber-glass, czy malowanie paznokci lakierem hybrydowym, po którym paznokcie będą wyglądały pięknie przez wiele tygodni.

Paznokcie Kielce

Miejscowe salony urody oferują całe mnóstwo zabiegów, co pozwala na indywidualne dobranie ich pod swoje potrzeby. Najpopularniejsze punkty na liście to oczywiście pedicure, manicure czy przedłużanie paznokci. Zabiegi manicure, dzielą się na kilka kategorii. Spośród nich, możemy wyróżnić manicure japoński, manicure hybrydowy z bazą mineralną. Można również wykonać manicure bez konieczności malowania paznokci, co stanowi propozycje głównie dla panów. Taki zabieg wywołuje efekt odżywczy i regenerujący dłonie. Salony kosmetyczne, w swojej ofercie posiadają również pedicure, co czyni z niego bardzo podobny zabieg do poprzedniego, lecz u stóp. Wykonywane są specjalistyczne masaże, kąpiele wodne, regeneracja płytki paznokcia czy klasyczne malowanie.

Przedłużanie paznokci również posiada kilka wariantów. Spośród nich możemy wymienić przedłużanie żelem, akrylem, przedłużanie tytanowe czy fiber glass.

Manicure Kielce

Kobiety, niezależnie od wieku, zazwyczaj poświęcają o wiele więcej uwagi swojej urodzie, niż panowie. Lubimy czuć się dobrze i przede wszystkim mieć zdrowo wyglądające i piękne dłonie i paznokcie. Czujemy się wtedy lepiej nie tylko w pracy, ale i codziennym życiu. Jakie odmiany manicure wyróżniamy?  Jest to manicure hybrydowy, tytanowy czy japoński.

Paznokcie Kielce – pedicure

Nasze stopy, mimo tego że nie są aż tak widoczne, jak dłonie, są równie ważne i należy o nie dbać. Szczególnie panie są zdeterminowane, aby utrzymać je w nienagannej kondycji  i sprawić żeby ich wygląd był nieskazitelny i świeży nawet w pochmurne dni, kiedy zakładamy skarpety i buty. Jakie odmiany pedicure wyróżniamy? Do wyboru mamy pedicure hybrydowy, leczniczy i japoński.

Aby prawidłowo zadbać o piękny wygląd naszych dłoni i stóp należy wybrać się nie tylko na pedicure, ale też na manicure Kielce. Ważne jest regularne wykonywanie zabiegów, co pozwoli utrzymać je w świetnej kondycji przez cały czas.

Sprawdź cennik Paznokcie Kielce tu

Galeria paznokcie Kielce