Pedicure z malowaniem.

Piękne i zadbane stopy to szereg czynności, dzięki którym kobiety jak i mężczyźni mogą poczuć się komfortowo w każdej sytuacji.
Nieprawdą jest, że o kończyny dolne należy dbać tylko w lato.
Okres jesienno- zimowy jest idealnym do przeprowadzania zabiegów pozwalających na utrzymanie stóp z daleka od grzybicy, nadmiernej potliwości czy zrogowaciałemu naskórkowi. Dlatego salon kosmetyczny She He z Kielc oferuje wszystkim zainteresowanym Paniom pedicure z malowaniem w cenie 69 złotych.

Pielęgnacja stóp jest możliwa niemalże w każdym miejscu, bez względu na wiek osoby czy też możliwości finansowe. Ważne, aby dbać o ich higienę, stosować odpowiednie nawilżenie oraz używać wygodnych, oddychających butów.
Aby czuć się jeszcze bardziej komfortowo warto stosować również profesjonalne zabiegi, pozwalające na pozostawienie stóp w idealnej kondycji na długi czas.
Dlatego też nasz salon proponuje Państwu pedicure z malowaniem, które podkreśli kobiecość i sprawi, że żadna Pani nie będzie czuła wstydu przebywając na bosaka.

Profesjonalnie wykonany zabieg polega na odpowiednim wymoczeniu stóp w specjalistycznych płynach nawilżających, skutecznie zmiękczających naskórek. Zmyciu z płytki paznokcia obecnego lakieru, obcięciu i nadaniu odpowiedniego kształtu.

Nasi eksperci doskonale zdają sobie sprawę, iż idealne wyprofilowanie paznokci jest procesem, w którym bierze się pod uwagę wielkość płytki czy kształt palców. Dlatego Klienci decydujący się na taki zabieg mogą mieć pewność, że ich stopy nabiorą nowego, zdrowego wyglądu. Poza dbałością o paznokcie, specjaliści z salonu kosmetycznego She He z Kielc duża uwagę przywiązują także kondycji naskórka, znajdującego się na stopach.
Dlatego też stosowane są profesjonalne, w pełni bezpieczne dla zdrowia preparaty i kosmetyki, dzięki którym problemy skórne znikają w krótkim czasie.

To, co wyróżnia nasze zabiegi to lata doświadczenia oraz wysoka jakość oferowanych usług. Każdy pedicure przeprowadzany jest w przyjemnej, domowej atmosferze zapewniając maksymalną intymność i spokój.

Ponadto używane są sterylne narzędzia oraz sprawdzone, wysokiej jakości kosmetyki, pozwalające na zapewnienie odpowiedniej pielęgnacji i ochrony stóp z różnymi dolegliwościami skórnymi. Szeroka paleta kolorów to możliwości indywidualnego doboru do oczekiwań i gustu odwiedzających gości.

Pedicure Klasyczny

pedicure_klasyczny

Podstawowy zabieg kosmetyczny, stosowany na męskie i damskie stopy. Pozwala na pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zgrubień czy przykrych odcisków. Pedicure klasyczny umożliwia nawilżenie stóp, skrócenie i nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu. Doskonałe rozwiązanie na każdą porę roku.

Pedicure Hybrydowy

pedicure_hybrydowy

Pedicure hybrydowy jest rozwiązaniem dla zabieganych kobiet. Poza klasycznym zabiegiem stosuje się specjalnie lakiery, które usztywniają płytkę paznokcia oraz efektownie wyglądają. Taki pedicure utrzymuje się nawet do miesiąca i zapewnia zdrowy wygląd.

Pedicure Callus Peel

Pedicure_Callus_Peel

Nowoczesny, bezpieczny zabieg na stopy, który pozwala na pozbycie się zrogowaciałego, szpetnego i zgrubiałego naskórka poprzez zastosowanie odpowiednich kwasów kosmetycznych. Następnie nadmiar martwej skóry zostaje usunięty w mechaniczny sposób a stopa nawilżona przez skuteczny kosmetyk.

Pedicure SPA

pedicure_klasyczny

Pedicure SPA to ratunek dla stóp z problemami skórnymi. Dopasowany do indywidualnych potrzeb koncentruje się na skórze, zapewniając jej odpowiednią regenerację i wytchnienie. Idealny na jesienno- zimową porę. Zapewnia komfort i pozwala poczuć się swobodnie na bosaka.

Pedicure VINYLUX

pedicure_hybrydowy

Innowacyjny zabieg na stopy, który poza klasyczną dbałością o stopy i ich naskórek pozwala na uzyskanie pięknych, efektownych paznokci w niemalże każdym z możliwych odcieni i barwach. Połączenie klasycznego pedicure z hybrydowym, gdyż oferowany lakier jest utwardzany promieniami UV.