Długie, piękne rzęsy są jednym z atutów urody kobiety. Przedłużanie rzęs pozwala na uzyskanie efektu dłuższych i gęstszych rzęs do 50%. Rzęsy podkreślają wygląd oczu i mogą poprawić ogólny wygląd twarzy, jeśli będą odpowiednio dobrane do kształtów twarzy. Należy pamiętać by wyglądały jak najbardziej naturalnie, dlatego wybierając dla siebie sztuczne rzęsy należy zdać się na doświadczenie i wiedzę stylistki.

Efekt utrzymuje się do 6 tygodni, ale zalecamy regularne uzupełnianie rzęs co 2-3 tygodnie

Najczęściej wybierane metody przez nasze klientki to zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 lub metody objętościowe 2:1 czy 3:1.

Rzęsy 1:1 zwiększają jednokrotnie swoją objętość, dzięki czemu uzyskujemy jak najbardziej naturalny efekt. Metody objętościowe przeznaczone są dla pań, które chcą uzyskać efekt zalotnego i hipnotyzującego spojrzenia. Oba efekty otrzymamy przy aplikacji rzęs wykonywanych w naszym salonie She and he.

Do wykonywania zabiegu przedłużania rzęs stosujemy profesjonalne rzęsy i kleje które posiadają

certyfikaty najwyższej jakości a stylistki rzęs są odpowiednio przeszkolone. Przedłużanie rzęs jest zabiegiem bardzo pracochłonnym trwającym nawet 4 godziny, ale możemy być pewni ze efekt będzie zniewalający.

rzesy

 

 

 

Uwaga! Rzęs nie należy moczyć i wystawiać na kontakt z parą (np. gorące kąpiele) przez pierwsze dwa dni od założenia, potem stają się wodoodporne, można się nawet wybrać na basen czy też kąpać się w morzu. Do demakijażu powinno się stosować też wodę lub delikatny beztłuszczowy tonik.

Takich rzęs nie trzeba tuszować.