Na czym polega tajemnica NouveauLashes?

Nouveau Lashes do doskonała metoda przedłużania, zagęszczania i stylizacji rzęs. Aplikacja opiera się na precyzyjnym doklejaniu każdej nowej rzęsy na całej długości rzęsy naturalnej (metoda jeden do jednego). Gwarantuje to wyjątkową trwałość zabiegu – prawidłowo doczepiona rzęsa nigdy nie się nie odkleja, ale wypada razem z rzęsą naturalną (zgodnie z jej cyklem życia). Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet do pięćdziesięciu procent. Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary. Wykonanie zabiegu trwa około dwie godziny.

Wspaniałymi ambasadorkami Nouveau Lashes są tysiące Polek, które dzięki aplikacji naszych rzęs czują się piękne i pewne swojego wyjątkowego wyglądu. Polecają metodę oraz specjalistów w zakładaniu rzęs Nouveau Lashes swoim przyjaciółkom oraz znajomym.

rzesy

Spojrzenie w stylizacji NouveauLashes

Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie – wykonano je z poliestrowo-jedwabnych włókien. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych. Rzęsy Nouveau Lashes są dostępne w różnych długościach i grubościach, dlatego też można je indywidualnie dobrać dla każdej klientki – efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny. Stworzenie niecodziennej oprawy spojrzenia jest łatwe dzięki rzęsom kolorowym i dodatkowym elementom stylizacyjnym (piórka, kryształki). Takie rzęsy są wyjątkowo trwałe, lekkie i nie odkształcają się. Ogromnym atutem metody jest bezpieczny klej – bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.

O metodzie Polki czytają w najbardziej prestiżowych magazynach kobiecych. Oglądają też sesje zdjęciowe, podczas których gwiazdy noszą rzęsy Nouveau Lashes. Dziesiątki recenzji, testów i prezentacji potwierdza jedną z najwyższych pozycji Nouveau Lashes w zakresie rozwiązań stylizacyjnych.

  • Utrwalacz dla klienta

Stworzony, by przedłużyć trwałość aplikacji. Utrwalacz tworzy powłokę ochronną, wzmacnia wiązanie kleju i utrzymuje elastyczność rzęs. Dostępny w kolorze czarnym lub przezroczysty.

  • Żel do demakijażu

Łagodny beztłuszczowy żel stworzony specjalnie do demakijażu oczu podczas noszenia przedłużonych rzęs.

  • Chusteczki do demakijażu

Praktyczne i delikatne chusteczki na bazie wody. Ich bezwłókienkowa struktura ułatwia demakijaż przy zaaplikowanych rzęsach.

Nie należy używać zalotki, która może połamać rzęsy doklejone i naturalne, niewskazane jest robienie trwałej ondulacji oraz henny.

Prawidłowa pielęgnacja pozwala cieszyć się efektami aplikacji do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy, której normalny cykl życiowy wynosi około 90 dni.

Wkrótce biorę ślub i oczywiście chciałabym wyglądać pięknie. Myślę o zagęszczeniu rzęs. Czy jest na to jakiś bezpieczny sposób?

Ślub to szczególna okazja, więc właśnie wtedy warto zrobić dla siebie coś wyjątkowego. Jest sposób na spełnienie Pani marzenia – metoda Nouveau Lashes. Polega ona na precyzyjnym doklejaniu na całej długości naturalnych rzęs, sztucznych rzęs wykonanych z ultralekkiego poliestrowo – jedwabnego włókna.

Efekt aplikacji utrzymuje się 6 tygodni. Sztuczne rzęsy nie obciążają i nie niszczą naturalnych. Metoda jest całkowicie bezpieczna – stosowany klej jest bezwonny i nie podrażnia oczu.

METODA 1:1
PEŁNA APLIKACJA – 199 zł
Wklejamy maksymalną ilość rzęs.

Do każdej aplikacji szczoteczka do pielęgnacji rzęs W PREZENCIE!

UZUPEŁNIANIE
• po 1 tygodniu – 50 zł
• po 2 tygodniach – 100 zł
• po 3-4 tygodniach – 120 zł

 

Uwaga! Rzęs Nouveau Lashes nie należy moczyć i wystawiać na kontakt z parą (np. gorące kąpiele) przez pierwsze dwa dni od założenia, potem stają się wodoodporne, można się nawet wybrać na basen czy też kąpać się w morzu. Do demakijażu powinno się stosować też wodę lub delikatny beztłuszczowy tonik.

Takich rzęs nie trzeba tuszować.