Profesjonalne szkolenia dla barberów

Barbering to szeroki wachlarz usług dla zadbanych mężczyzn. Aby praca była skuteczna i dawała satysfakcję zarówno klientom, jak i barberowi, potrzebna jest kompleksowa wiedza. Patrząc w przyszłość stworzyliśmy program szkoleniowy. Bez względu na to, czy stawiasz pierwsze kroki w świecie barberingu, czy jesteś doświadczonym fryzjerem, She & He zapewnia rozwojowe szkolenia, w 100% dostosowane do Twoich potrzeb.

Już dziś zadzwoń, napisz lub odwiedź nas! Podpowiemy od czego zacząć, dbając o każdy najmniejszy szczegół.

Każde szkolenie będzie indywidualnie dopasowywane do potrzeb kursanta.  

Co możesz zyskać?

Miarą doskonałego barberingu jest zapewnienie klientom nowoczesnych rozwiązań, komfortu, aby czuli się wyjątkowo i z przyjemnością wracali na fryzjerski fotel. To właśnie jest celem naszego szkolenia. Nauczymy Cię tego poprzez wypracowanie umiejętności manualnych, poznanie najefektywniejszych technik oraz zdobycie wiedzy teoretycznej. Naucz się bycia profesjonalnym barberem, który zachowuje zasady uprzejmości i kultury.

Kim jesteśmy?

Miarą naszego salonu jest dobra jakość. Do pracy podchodzimy kompleksowo, dbając o każdy detal. Najważniejszy dla nas jest klient, jego czas i samopoczucie. Podchodzimy indywidualnie do każdej stylizacji. W ciągu długoletniej pracy zdobyliśmy globalną wiedzę i doświadczenia, dzięki którym nasze usługi są kreatywne, precyzyjne, godne ideologii mistrzów. Tworzymy zgrany team, otwarty na największe wyzwania. Dołącz do jednych z najlepszych w branży. Już dziś skorzystaj z oferty szkoleń, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szkolenia barberskie – nowoczesne stylizacje na miarę XXI wielu

Complete Barber Workshop

Jest to 3-dniowe szkolenie mistrzowskie. Propozycja zarówno dla doświadczonych barberów potrzebujących nowej inspiracji jak i rozpoczynających swoją przygodę. Dzięki szkoleniu zyskasz umiejętności manualne, znajomość najefektowniejszych technik oraz wiedzę teoretyczną. Program szkolenia obejmuje pokaz klasycznego strzyżenia, trymowania i konturowania brody, pokazy strzyżenia (m.in. Side part, Crop, Flat top i Pompadure), techniki strzyżenia, stylizację i dobór produktów, pracę praktyczną na modelach.

Po naszym szkoleniu poznane techniki będziesz mógł od razu wdrożyć do codziennej pracy.

Golenie, strzyżenie brody

To 2-dniowe szkolenie praktyczno-teoretyczne przeznaczone dla każdego bez względu na stopień zaawansowania zawodowego. W trakcie szkolenia będziemy wykonywali trymowanie brody i wąsów o różnych długościach, formach i kształtach. Nauczymy Cię modelowania, trymowania i konturowania brody. Pokażemy na co zwracać uwagę i jak dobierać proporcje brody do kształtu twarzy. Program szkolenia obejmuje historię męskiego zarostu, organizację pracy, rodzaje włosów i skóry, postawę ciała i podejście do pracy, odpowiedni dobór narzędzi i techniki do pracy, przygotowanie włosa i skóry twarzy do zabiegu strzyżenia brody, strzyżenie brody i wąsów z wykorzystaniem poznanych technik, odpowiedni dobór produktów do stylizacji i pielęgnacji brody oraz skóry twarzy, stylizację i formowanie brody, konturowanie przy użyciu brzytwy i shaver, jak powinna wyglądać profesjonalna obsługa klienta, higienę pracy, BHP, czystość i dbałość na stanowisku pracy.

Dzięki szkoleniu zdobędziesz wiedzę z zakresu pielęgnacji brody i skóry twarzy. Głównym celem jest podniesienie Twoich kwalifikacji oraz wiedzy o męskim zaroście, tak abyś łatwością dopasował kształt brody oraz wąsów indywidualnie do kształtu twarzy klienta.

Klasyczne fryzury męskie

To 2-dniowe szkolenie teoretyczno-praktyczne. Nauczymy Cię wykonywania najbardziej popularnego klasycznego strzyżenia, które zawsze elegancko wygląda. W trakcie szkolenia będziemy wykonywali strzyżenia typu: Slick Back, Side part, Pompadure, Undercut. Program szkolenia obejmuje wiedzę o rodzajach włosów, odpowiedni dobór narzędzi i techniki do pracy, postawę ciała i podejście do pracy, organizację pracy/stanowisko pracy, rodzaje form strzyżenia, podział włosów na sekcje i separacje, strzyżenie włosów z wykorzystaniem poznanych technik, odpowiedni dobór produktów do stylizacji włosów w zależności od formy fryzury i rodzaju włosa wraz indywidualnych preferencji klienta, stylizację i formowanie fryzury, obsługę Klienta – jak powinna wyglądać, higienę pracy, BHP.

Podczas szkolenia zdobędziesz wiedzę na temat klasycznego męskiego strzyżenia, poznasz znane męskie fryzury, które są zawsze modne. Nauczymy Cię czym są sekcje i separacje. Poznasz techniki, które będziesz mógł wykorzystywać w codziennej pracy. Nauczymy Cię dobierać odpowiednich kosmetyków do stylizacji, aby zapewnić fryzurze elegancki wygląd.

Modern i Fade

Szkolenie ze strzyżeń Modern i Fade dedykowane jest fryzjerom, poszukującym nowych dróg we fryzjerstwie męskim, dla których najważniejsze jest to, aby stale się doskonalić i podnosić swoje umiejętności. Szkolenie ma na celu dostarczenie wiedzy teoretyczno-praktycznej z zakresu nowoczesnych fryzur męskich. Zdobędziesz wiedzę o łączeniu fryzury klasycznej z kreatywną. Jest to nowoczesna technika uwzględniająca geometrię strzyżeń.
Fryzury Fade są jedną z najpopularniejszych fryzur dla mężczyzn, charakteryzują się różnymi rodzajami cieniowań. Nowoczesne fryzury męskie koncentrują się na cieniowaniu z długimi włosami na górze. Niezależnie od tego, czy tworzona jest fryzura o niskim, średnim, czy wysokim cieniowaniu.

Program szkolenia obejmuje dobór odpowiedniej techniki do rodzaju włosów, techniki cieniowania, typy technik cieniowania, stylizację fryzur, odpowiedni dobór kosmetyków do typu włosów i fryzury, podział włosów na sekcje i separacje, postawę ciała i podejście do pracy, kulturę pracy, obsługę Klienta – jak powinna wyglądać, higienę pracy, BHP.

Dzięki naszemu szkoleniu poznasz różnorodne techniki cieniowania, które są obecnie stosowane rynku fryzjerskim. Nasz kurs zapewnia satysfakcję i zdobycie pewności siebie.

Nasze szkolenia gwarantują fach, wiedzę od zera i rozwijanie pasji. Zapewniamy certyfikaty i licencje. Uczymy na żywych organizmach, prawdziwych włosach, na profesjonalnym sprzęcie. Do każdego przyszłego barbera podchodzimy z życzliwością, udzielając odpowiedzi na każde nawet najtrudniejsze pytanie. Życzymy powodzenia!

CENA KURSU?

1-dniowy – 999zł
2-dniowy – 1999zł
3-dniowy – 2999zł

W trakcie trwania szkolenia nauczysz się jak poprawnie wykonywać zdjęcia swoich prac i dzięki temu stworzysz sobie portfolio.

Na zakończenie kursu, otrzymasz od Nas certyfikat.