Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki w she he kielce jest dedykowane między innymi dla osób, które posiadają cerę tłustą i trądzikową, zmagające się z nadmierną ilością sebum czy też trudnymi do usunięcia wągrami.

Salon kosmetyczny kielce she he oferuje szereg zabiegów oczyszczających, które są przeznaczone dla wymagającej skóry.

W ofercie występują również zabiegi dla osób z cerą suchą, a nawet z nad reaktywną cerą naczyniową. Warto więc dowiedzieć się, na czym polega oczyszczanie twarzy u kosmetyczki, czy zabiegi są bolesne oraz jakie są efekty oczyszczania twarzy w gabinetach kosmetycznych.

Oczyszczanie twarzy polega na ręcznym usunięciu wągrów i innych zanieczyszczeń, które gromadzą się pod powierzchnią skóry. Najpierw powinno się wykonać dokładny demakijaż twarzy.
Później kosmetyczka wykonuje peeling aby w ten sposób usunąć warstwy zrogowaciałego naskórka.
Następnie nakłada na skórę preparat, który ma działanie rozmiękczające i kieruje na twarz strumień pary, która ma za zadanie rozszerzyć pory oraz wzmacniać działanie preparatu.
Następnym etapem jest usunięcie zalegającej w porach treści poprzez uciskanie palcami w jednorazowych rękawiczkach. Po usunięciu zaskórników, na twarz aplikuje się krem bądź też maske o działaniu przeciwzapalnym oraz łagodzącym.
Ostatnim etapem tego zabiegu jest nałożenie kremu ochronnego, który musi być dostosowany do potrzeb cery danej klientki.

Zabieg ten jest dedykowany dla każdego typu cery, poza naczynkową. Cena zabiegu to ok. 100 – 150 zł.

Hydrabrazja – nazywana również mikrodermabrazją wodną, jest to zabieg oczyszczający, podczas którego używana jest woda. Najpierw trzeba oczyścić skórę z zalegającego łoju i zaskórników poprzez zasysanie (podciśnieniowe). Później można wykonać mikrodermabrazję wodną, czyli złuszczenie naskórka za pomocą głowic ściernych o różnej grubości, któ®e są odpowiednio dopasowane do rodzaju skóry.
W czasie zabiegu woda chłodzi skórę, łagodzi dyskomfort towarzyszący złuszczaniu oraz dodatkowo nawilża. Zabieg ten jest dedykowany do każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej i naczynkowej. Cena zabiegu to ok. 200 zł.

Mikrodermabrazja – zwana również mikropeelingiem kontrolowanym, to w pełni kontrolowane ścieranie naskórka, warstwa po warstwie, aż do odpowiedniego poziomu, przy użyciu diamentowych głowic z wykorzystaniem próżni.
Zabieg ten pozwala oczyścić skórę z wągrów, martwych komórek oraz ułatwia przenikanie składników aktywnych.
Mikrodermabrazja jest dedykowana dla osób posiadających cerę problematyczną i zanieczyszczoną.